Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Informacje o produkcie
 
Zestaw do energetyzowania wody
Cena produktu: 62,00 zł
Zamawiana ilość:  
Zestaw do energetyzowania wody
Dostępność Dostępny
Podziel się:
Opis
Linki
Recenzje
Zestaw składający się z 6 kamieni tzw. energetyzatorów, kamieni uzdrawiających, kubka i podstawki drewnianej obrazującej kwiat życia.

Magiczne zastosowanie kamieni znane było od wieków. Tworzono z nich amulety, służyły do harmonizacji centrów energetycznych, leczyły... Dziś nic się nie zmieniło nadal ich dobroczynna moc nam służy.

Postanowiliśmy użyć ich mocy wraz z kwiatem życia jako symbolem początku wszystkiego, cudownym symbolem świętej geometrii który promieniuje wysokimi wibracjami by stworzyć duet idealny...

6 kamieni około 3-5 cm uzdrawiająco-energetyzujących, po 2 sztuki każdy:

TURMALIN to amulet dla nieśmiałych, wątpiących oraz wynalazców i artystów. Uznany za kamień wyzwalający w człowieku wielką energię twórczą. W litoterapii leczy bóle głowy, grypę, stany zapalne i wrzody, dodaje sił rekonwalescentom, zwiększa płodność, łagodzi objawy chorób wenerycznych oraz wycisza zbyt wybujałe temperamenty. Wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało, jak i umysł. Jest pomocny przy bólach fizycznych, bólach brzucha, gardła, głowy oraz przy głuchocie, nerwach, nadciśnieniu, braku smaku, a także przy stwardnieniu rozsianym. Psychicznie wspomaga nas przy zapominalstwie, słabości duchowej, braku wyobrażani i optymizmu. Zalecany jest również jako antidotum przy depresji  i melancholii. Pomaga w zasypianiu i rozwiewa uczucie strachu.

KWARC RÓŻOWY - kamień mocnego serca. Korzystnie wpływa na schorzenia serca, zaburzenia neurologiczne, nowotwory, negatywne promieniowanie.

AMERTYN - to niezwykły  kamień szlachetny będący połączeniem dwóch odmian Kwarcu - żółtego Cytrynu i fioletowego Ametystu. Łagodzi zawroty głowy i zaburzenia błędnika, działa uspokajająco i łagodząco na serce, obniża napięcie i stres. Pomocny przy wadach wzroku, niedosłuchu, przy niekontrolowanym drżeniu mięśni, napadowym czerwienieniu się na twarzy, nagłej i nadmiernej potliwości. Chroni przed zapaleniem opon mózgowych, harmonizuje pracę obu półkul mózgowych, dotlenia mózg, pomaga w zerwaniu z uzależnieniem od różnych używek.

Sposób użycia:

Do energetyzacji najlepiej nadaje się woda źródlana lub filtrowana woda z kranu.

Nie należy używać wody gazowanej lub wody wysokomineralizowanej, gdyż zawarte w tej wodzie substancje utrudniają proces energetyzacji za pomocą kamieni.

Wodę wlewamy do kubka dołączonego w zestawie, na spodzie umieszczamy kamienie, można stosować wszystkie kamienie razem lub wybrać ten rodzaj kamienia który najbardziej nam odpowiada. Minimalny czas energetyzowania wynosi 2 godziny, najlepiej pozostawić kamienie w wodzie na 8-12 godzin.

Naenergetyzowaną wodę nie powinno się przechowywać dłużej niż dzień, maksymalnie dwa.

Do wiadomości:

Lioterapia jest metodą wspomagającą konwencjonalne metody leczenia a nie zastępującą ją. 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Data dodania produktu: 26 listopad 2019.
  Produkt 1 z 2
w kategorii Litoterapia
Następna strona
 
Pozostałe produkty z kategorii Litoterapia
 
 
Zestaw do czakroterapii
Zestaw do czakroterapii 92,00 zł
Kompletny zestaw uzdrawiający czakry to siedem kryształów leczniczych używanych do całkowitego zrównoważenia i uzdrowienia systemu energetycznego czakr, drewniana tablica czakralna oraz woreczek do neutralizowania i przechowywania kamieni. Kamienie czakralne: *czakra podstawy  JASPIS BREKCJA *czakra sakralna KARNEOL *czakra splotu słonecznego TYGRYSIE OKO *czakra serca  AMAZONIT *czakra gardła  ANGELIT *czakra ... 
 
06 grudzień 2019
16967485 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2019 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.