Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Informacje o produkcie
 
Wybory karmiczne, Djuna Wojton
Cena produktu: 23,90 zł
Zamawiana ilość:  
Wybory karmiczne, Djuna Wojton
Producent Illuminatio
Dostępność Dostępny
Podziel się:
Opis
Linki
Recenzje
Podtytuł: Jak podejmować dobre decyzje, które zmienią życie na lepsze

Chcesz zmienić coś w swoim życiu, ale niezbyt ci to wychodzi? Bardzo łatwo znaleźć wymówki tłumaczące, dlaczego nie robisz tego, o czym marzysz. „Karma” oznacza działanie – nadszedł więc czas, aby wziąć los w swoje ręce, pozbyć się ograniczającego balastu z przeszłości i nakreślić plan na świetlaną przyszłość.

Poznaj metody, dzięki którym ruszysz z miejsca i zapoczątkujesz serię pozytywnych zdarzeń. Możesz dokonać rzeczy, o których nawet nie śniłeś – czas zacząć kreować własną rzeczywistość. Odkryj nowe spojrzenie na prawo karmy, dowiedz się, jak nawiązać połączenie ze swoim prawdziwym „ja” i podejmuj decyzje zgodne z odwiecznym prawem duchowego życia, mówiącym „jak posiejesz, tak zbierzesz”.

Wykorzystaj wskazówki , ćwiczenia, kwestionariusze i medytacje zawarte w tym wyjątkowym podręczniku rozwoju duchowego i:

•    Za pomocą trzystopniowej metody wyzwalania się ze schematów karmicznych ulecz rany z przeszłości.
•     Stwórz plany na obiecującą przyszłość.
•     Rozwiń intuicję i nawiąż świadomy kontakt z własną duszą.
•     Uwolnij się od niechcianych, szkodliwych skłonności.
•     Postrzegaj swoje cele z szerszej perspektywy i dojrzyj pełniejszy obraz rzeczywistości.
•     Dokonuj wyborów, które będą miały pozytywny wpływ na życie twoje i bliskich.
 
To czyny tworzą przyszłe doświadczenia!


Fragment książki

WYBORY KARMICZNE


To ważne, w jaki sposób przeżywasz swoje życie. Jeśli dokonałeś świadomych wyborów i wygenerowałeś pozytywne działania w danych obszarach życia oraz jeśli te wybory i działania są dobre dla ciebie i innych, zbierzesz plon w postaci sukcesów i spełnienia we wspomnianych dziedzinach egzystencji. Właśnie te wybory i działania nazywam wyborami karmicznymi.

Poprzez pracę z prawami karmy, moja książka nauczy cię osiągać cele w taki sposób, aby w twojej grze wszyscy byli zwycięzcami. Ci, którzy skupiają się wyłącznie na własnych aspiracjach i lekceważą wpływ, jaki ich postępowanie wywiera na innych, powodują cierpienie nie tylko otaczających ludzi, ale również całego życia na naszej planecie. Ale ty nauczysz się postrzegać swoje cele z szerszej perspektywy, poszerzysz swoje pole widzenia i ujrzysz pełniejszy obraz rzeczywistości. Ponieważ gdy mamy świadomość tego, w jaki sposób nasze decyzje wpływają na otoczenie, środowisko i na cały świat, nasze wybory są lepsze.

Dzięki tej książce poznasz zasady etyczne, które zaczerpnęłam z rozmaitych tłumaczeń starożytnego świętego indyjskiego traktatu filozoficznego Jogasutry. Zasady te, stosowane w Indiach od prawie dwóch tysiącleci, pomogą ci żyć w zgodzie z samym sobą, z rodziną i otoczeniem. Nie chodzi o zwykłą listę rzeczy dozwolonych i niedozwolonych. Są to reguły, które pomogą ci pielęgnować duchowość, rozwijając u siebie takie cechy jak uczciwość, prawość i niechęć do przemocy. Sprawią, że wnikniesz w głąb własnego umysłu, odkryjesz ograniczające cię systemy myślowe i zmienisz mechanizmy, którymi reagujesz na różne życiowe sytuacje. Twój niepokój zniknie i staniesz się opanowany, co pozwoli ci odmienić swoje relacje ze światem. Na końcu książki umieściłam słowniczek zawierający definicje mało znanych lub obcojęzycznych terminów.
 

SCHEMATY KARMICZNE

Czy złapałeś się na tym, że wciąż spotyka cię ta sama nieprzyjemna sytuacja? Zmieniają się aktorzy i scenografia, ale główny wątek pozostaje ten sam? To jak powtórki nadawane w telewizji: są nudne i wiesz, jak się skończą, ale i tak je oglądasz. Takie powtarzalne, przykre sytuacje wynikają z naszych mechanicznych zachowań, które nazywam schematami karmicznymi.

Jak już wcześniej wspomniałam, czas, który spędzasz na Ziemi, oferuje ci nowe wyzwania i wyjątkowe doświadczenia, a wszystko w kontekście nauki o sobie samym. Im większą masz samoświadomość, tym większa jest twoja zdolność do zamierzonej, a nie automatycznej reakcji na takie doświadczenia. Możesz uwolnić się od niechcianych i szkodliwych dla ciebie skłonności. Nawet jeśli czujesz, że coś wymknęło ci się spod kontroli, możesz zdecydować, w jaki sposób zareagujesz.

Załóżmy, że w związku to ty jesteś stroną, która daje, a druga strona zawsze bierze, co kończy się dla ciebie żalem i złością. Niestety, póki świadomie nie zaakceptujesz tego aspektu swojego zachowania, będziesz przyciągać takich „biorców”. Może musisz się nauczyć wyznaczania zdrowych granic, rezygnacji z poświęcania własnych potrzeb w imię dogodzenia innym, mówienia „nie”, kiedy to konieczne? Może musisz nauczyć się brać?

Kiedy świadomie podejmujemy decyzje, które różnią się od tych z przeszłości, to nawet przyciągając tę samą kombinację okoliczności, jesteśmy bogatsi o nową wiedzę i na tyle wolni, aby reagować właściwie. A to w ostatecznym rozrachunku przyniesie nam bardziej pozytywne skutki.
[fragment Wstępu, s. 14-15]


Djuna Wojton jest uzdrowicielką duchową, tarocistką i astrolożką z ponad dwudziestoletnim stażem. Kieruje centrum odnowy duchowej Djunaverse Center for Healing Arts w Filadelfii, gdzie poprzez warsztaty rozwoju duchowego oraz sesje prywatne pomaga ludziom z całego świata. Redaguje działy astrologiczne w gazetach, tworzy cotygodniowe prognozy wideo dla serwisu Oranum.com oraz filmy dokumentalne dla kanału internetowego promującego jej sztukę uzdrawiania. Prowadzi też bloga djunaverse.com i pisuje artykuły dla newrealities.com.


Wydawnictwo: Illuminatio
Oryginalny tytuł: Karmic Choices: How Making the Right Decisions Can Create Enduring Joy
Rok wydania: 2014
Format: 14.5x20.5cm
Ilość stron: 198
ISBN: 9788363965525
EAN: 9788363965525
Oprawa: miękka


Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Data dodania produktu: 25 listopad 2014.
Poprzednia strona Produkt 10 z 30
w kategorii Duchowość
Następna strona
 
Klienci zakupili także:
 
 
Citronella - kadzidełko
Citronella - kadzidełko 3,00 zł
Surowiec, z którego wykonano to kadzidło, to powszechnie spotykana w rejonach tropikalnych aromatyczna trawa. Jej zapach, zbliżony, choć nie taki sam, do cytrynowego, odświeża i oczyszcza. Wyjątkowo korzystnie wpływa na koncentrację, wspomaga procesy myślowe, przyspiesza przyswajanie wiedzy (dlatego poleca się ja wszystkim uczącym się), usuwa znużenie i zmęczenie spowodowane długotrwałym wysiłkiem umysłowym. Dlatego na ... 
 
Kokos - kadzidełko
Kokos - kadzidełko 3,00 zł
Kadzidła kokosowe zawsze przywodzą na myśl stan dobrobytu i dostatku. W ceremoniach rytualnych są stosowane jako element oznaczający bogactwo i przynoszący pomyślność. Dzięki swemu słodko-rześkiemu aromatowi wprowadza optymizm i radość. Jest w tym kadzidełku jakaś magia, bo potrafi przyciągnąć dostatek, rozbudzić nadzieję na lepszą przyszłość i wyczarować nastrój bezpieczeństwa i dobrostanu. Zapach ten pobudza ... 
 
Aromat paczuli – kadzidełko pyłkowe
Aromat paczuli – kadzidełko pyłkowe 3,20 zł
Aromat paczuli jest ziemisty, dymny, ziołowy. Jego szlachetne nuty zapachowe utrzymują się długo, nawet do kilkunastu godzin po jego zgaszeniu. Ma działanie oczyszczające poczynając od poziomu czysto materialnego poprzez odkażenie pomieszczenia z bakterii i grzybów, po poziomy subtelne, na których uruchamia twórcze myślenie, pomaga znaleźć inspirację, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, usprawnia procesy uczenia się i ... 
 
Karma. Odpowiedzialność za swoje życie, Mariusz Włoczysiak
Karma. Odpowiedzialność za swoje życie, Mariusz Włoczysiak 13,70 zł
Cokolwiek robisz, jeśli w ogóle masz to robić, rób to totalnie. Jeśli w ogóle nie chcesz tego robić, nie rób - i nie rób totalnie. Totalność trzeba pamiętać, gdyż totalność jest najważniejsza. Jeśli stale będziesz robił coś, w czym jesteś z samym sobą sprzeczny, niespójny, coś, w czym jedna twoja część żyje, a inna nie, niszczysz swój wewnętrzny rozkwit. Stopniowo staniesz się plastikowym kwiatem, bez zapachu ... 
 
Pozostałe produkty z kategorii Duchowość
 
 
Oświecenie serca, Jack Kornfield
Oświecenie serca, Jack Kornfield 34,70 zł
Podtytuł: Podróż buddyjska nowoczesnego człowieka Inspirujący poradnik buddyjski współczesnych ludzi. Oświecenie, znane jako bezgraniczna radość i wolność umysłu, istnieje, choć tego typu doświadczenie nie trwa wiecznie. I choć większość opowieści o rozwoju duchowym kończy się opisem iluminacji, to przecież po przebudzeniu umysłu mistrz zen wraca do domu. Oświecenie serca to buddyjski poradnik, który jako jeden z ... 
 
Karma. Odpowiedzialność za swoje życie, Mariusz Włoczysiak
Karma. Odpowiedzialność za swoje życie, Mariusz Włoczysiak 13,70 zł
Cokolwiek robisz, jeśli w ogóle masz to robić, rób to totalnie. Jeśli w ogóle nie chcesz tego robić, nie rób - i nie rób totalnie. Totalność trzeba pamiętać, gdyż totalność jest najważniejsza. Jeśli stale będziesz robił coś, w czym jesteś z samym sobą sprzeczny, niespójny, coś, w czym jedna twoja część żyje, a inna nie, niszczysz swój wewnętrzny rozkwit. Stopniowo staniesz się plastikowym kwiatem, bez zapachu ... 
 
Kurs cudów w praktyce, Alan Cohen
Kurs cudów w praktyce, Alan Cohen 29,90 zł
Podtytuł: Zmień życie najprościej jak to możliwe Kurs cudów to znany i ceniony na całym świecie system duchowo-myślowy, ukazujący drogę do miłości i przebaczenia. Jest on jednak bardzo obszerny i nie zawsze zrozumiały. Autor zebrał znajdujące się w nim uniwersalne idee i wyjaśnił je w przystępny sposób. Ten unikalny i przyjemny w czytaniu przewodnik jest bezcenny tak dla wieloletnich studentów Kursu cudów, jak i dla ... 
 
Twoje poprzednie wcielenia, Atasha Fyfe
Twoje poprzednie wcielenia, Atasha Fyfe 26,50 zł
Podtytuł: Jak je odkryć i świadomie wykorzystać w obecnym życiu Dzięki tej książce dowiesz się co robiłeś i czego doświadczyłeś w poprzednich życiach. To życie nie jest Twoim pierwszym, jakie przeżywasz. Wszystko co wcześniej robiłeś i czego doświadczyłeś zapisane jest w Twojej świadomości. Teraz możesz to odkryć i dowiedzieć się jak to wpływa na Twoje obecne życie. Autorka podaje w książce informacje ... 
 
Podróż Duszy na Drugą Stronę, Kamila Ryszkowska
Podróż Duszy na Drugą Stronę, Kamila Ryszkowska 20,00 zł
Zawsze miałam ogromny szacunek dla śmierci, być może bałam się jej w pewien sposób. Po prostu unikałam, zarówno samego tematu, jak i opowieści o umieraniu. Było tak do pewnego czasu, bo święcie wierzę w to, że na wszystko przychodzi odpowiednia pora. Sytuacja, w jakiej się znalazłam, nauczyła mnie jeszcze większego szacunku dla śmierci, a także całkowicie odebrała strach przed nią. Śmierć postrzegłam jako misterium, ... 
 
27 czerwiec 2019
16679910 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2019 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.