Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Wpływ liczby dnia urodzenia na osobowość i życie jednostki   Data: 15 luty 2006
Wstęp:

Wpływ liczby dnia urodzenia na osobowość i życie jednostki ( znaczenie liczb )

Dzień urodzenia człowieka jest indywidualną liczbą, która pokazuje jak otoczenie widzi Twój charakter i wyraźnie widoczne cechy Twojej indywidualności...Zawartość:

Wpływ liczby dnia urodzenia na osobowość i życie jednostki

Dzień urodzenia człowieka jest indywidualną liczbą, która pokazuje jak otoczenie widzi Twój charakter i wyraźnie widoczne cechy Twojej indywidualności:

1 – symbolizuje ludzi urodzonych w 1., 10., 19. i 28. dnia każdego miesiąca. Ludzie ci dążą do jak najintensywniejszego zaistnienia w społeczności. Pragną, aby zachwycano się nimi i słuchano ich. Zawsze są pewni swoich możliwości. Jednak nie mają zdolności przywódczych. Jeśli będą otwarci w stosunku do innych, mają wielkie szanse na sukces. Jeśli jednak zamkną się w sobie, wtedy osiągnięcie sukcesu wymagać będzie poświęcenia, wysiłku i dużej ilości czasu.

2 – ludzie urodzeni 2., 11., 20. i 29. dnia miesiąca. Charakteryzuje ich brak wiary w siebie. Podejmowanie decyzji zabiera im wiele czasu. Są to z reguły ludzie wrażliwi i dążący do zachowania równowagi. Najlepiej pracuje się im w kolektywie, gdzie jest spokój i dobra atmosfera. Bardzo niekorzystnie wpływa na nie agresywne otoczenie. „Dwójki” doskonale rozumieją żarty i często same są ich autorami.

3 – liczba urodzonych: 3., 12., 21. i 30. Osoby, które są pod wpływem wibracji tej liczby klucz do sukcesu trzymają w swoich rękach. Posiadają wiele zdolności. Wskazane jest dla nich zajmowanie się sztuką i nauką. „Trójki” osiągają sukces w życiu, jeśli ich stałymi cechami charakteru staną się: współczucie, samodyscyplina, uporządkowanie działań. Potrafią postawić przed sobą cel i uparcie do niego dążyć.

4 – urodzeni: 4., 13., 22. i 31. Ludzie „czwórki” wyróżniają się twardością i statycznością. Poddają się prowadzeniu, ale w głębi duszy chcieliby być prowadzącymi. Można spotkać dwa typy „czwórek”. Jeden jest bardzo zamknięty w sobie i lubią przebywać w inteligentnym towarzystwie, gdzie panuje dobra atmosfera, eleganckie maniery, dyskusje dalekie od spraw przyziemnych. Do drugiego typu należą ludzie choleryczni, często zazdrośni, tacy, którzy zazwyczaj dużo mówią, a mało robią. „Czwórki” lepiej sprawdzają się w zawodach technicznych i związanych z biznesem. Szczęście mogą im przynieść takie cechy charakteru jak: uczciwość, sprawiedliwość, umiar.

5 – dotyczy urodzonych: 5., 14. i 23. Ludzie spod piątki bardzo cenią sobie niezależność i wolność. Zazwyczaj posiadają kilka twarzy. Z jednej strony pociągają je przygody i nęcą podróże, a z drugiej lubią życie wypełnione rodzinną harmonią. W stosunku do ludzi, których lubią są szczodrzy, uczciwi, pełni poświęceń, ale w odniesieniu do tych, którzy wywołują w nich negatywne odczucia, stają się wrogami i próbują walczyć z nimi na różne sposoby nie przebierając w środkach. Są dociekliwi i uparci w poszukiwaniu informacji. Potrafią ryzykować. Optymizm i dobroć są dla nich kluczem do szczęśliwego życia.

6 – ludzie urodzeni: 6., 15. i 24. Wpływ szóstki oznacza łatwość przechodzenia szczebli kariery. Ludzie ci są zdolni, uczciwi i profesjonalni. Ich ambicje są umiarkowane. Często ulegają współczuciu, a wtedy służą pomocą. Potrafią żartować, rozumieją humor i wyróżniają się wesołym usposobieniem. Dzięki temu mają dużo znajomych i przyjaciół. „Szóstki” doskonale nadają się do pracy w ministerstwach i organizacjach politycznych. Chroniąc pełnię swojej natury doznają zadowolenia z życia.

7 – jedna z najbardziej zadziwiających i tajemniczych liczb, podobnie jak ludzie, na których wpływa. Wibracje siódemki działają na urodzonych każdego 7., 16. i 25. dnia miesiąca. Osoby te cechuje filozoficzny charakter myśli. Czasem bywają one niespokojne, nerwowe i zabiegane, jednak ich złość jest krótkotrwała i szybko przemija. Szczęście im daje praca twórcza. Jeśli duch tworzenia przeniknie całą ich działalność, wtedy poznają smak sukcesu i radość życia. Nie powinni dopuszczać do siebie zawiści, lenistwa i arogancji. Jeśli udaje im się chronić przed tymi negatywnymi uczuciami, to postrzegani są jak intelektualni przywódcy.

8 – liczba utalentowanych, a także często tych, którzy płacą za grzechy przodków. Wpływa ona na urodzonych 8., 17. i 26. W te dni często rodzą się ludzie dobrzy, którym obce jest uczucie zawiści, nie życzący nikomu źle. Osiem to liczba porządku. Oznacza to, że los nie wybacza „ósemkom” lekkomyślności. Poświęcanie dużej ilości czasu medytacjom i modlitwom pozwala im odkupić grzechy rodowe. Powinni oni przejawiać takie cechy charakteru jak szczodrość, altruizm, dążenie do wiedzy. Muszą dużo pracować, aby ich talenty zostały zauważone w społeczeństwie.

9 – pod wpływem tej liczby znajdują się ludzie urodzeni 9., 18. i 27. Można ich nazwać twórcami idei, gdyż określają cel i uparcie dążą do niego. Nie zatrzymują w sobie złości i łatwo wybaczają. Potrafią kochać, ale ich miłość podobna jest do tsunami (jej oznaki pojawiają się nagle i również nagle znikają). Swoje uczucia kierują najczęściej ku tym, którzy są niedostępni i tajemniczy. „Dziewiątki” powinny chronić same siebie przed egoizmem i nadmierną pewnością siebie. Potrafią być szczęśliwymi i dawać szczęście innym.


Fragment książki Tajemnice numerologii, E. Lange

© Copyright Ars Scripti-2, Białystok

All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.
Statystyka:
Przeglądano: 32012
Powrót
Dalej
 
20 styczeń 2020
17045004 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.