Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Typy mężczyzn według Kamasutry   Data: 26 październik 2010
Wstęp:
 

Zawartość:

Kamasutra od wieków pozostaje jednym z najlepszych podręczników dotyczących intymnej sfery życia. Proponuje ona opisaną poniżej klasyfikację męskich typów. Kryterium tego podziału jest wielkość ciała i opisuje wolę mężczyzny, jego zachowanie w łóżku, skryte pragnienia i temperament. Kolejne kryterium to rozmiar i twardość penisa, co z kolei opisuje całą istotę mężczyzny i jego charakter. I trzecie kryterium, to wielkość moszny, która wskazuje na to, na ile mężczyzna jest wrażliwy i uczuciowy. Kamasutra to sztuka miłości i możliwość uczynienia samego aktu długim i satysfakcjonującym. Zakłada ona, że mężczyzna jest kluczem, a kobieta zamkiem, który powinien idealnie pasować do tego klucza. To znaczy, że zamek musi przystosować się w pewnym sensie do klucza, który zechce go otworzyć. Tylko miłe panie, nie próbujcie otwierać się od razu, niech klucz choć trochę się też postara.

Mężczyzna-Słoń. Jest to mężczyzna o dużych rozmiarach. Jego temperament można zaklasyfikować do spokojnych, flegmatycznych, czasami nawet z dodatkiem melancholijnego. Zazwyczaj mężczyźni tego typu w czystej postaci są bardziej nastawieni bardziej na kontakt duchowy niż fizyczny. Niektóre kobiety odbierają tych panów jako nieruchliwych, niezręcznych i mających słaby charakter. Mogą też uważać, że nie posiadają oni gustu i są bałaganiarzami. Penis takiego pana ma duże rozmiary, a jego twardość pokazuje na ile jest on agresywny i zdolny do ostrej odpowiedzi, a także podpowie na ile jest on zainteresowanych seksualnymi fantazjami. On faktycznie jest gotów oddać się w ręce kobiety i przekazać jej całą odpowiedzialność za życie erotyczne, dlatego będzie preferować pozycje, kiedy kobieta jest na górze albo klęczy na czworakach (ta ostatnia w przypadku, kiedy w charakterze pana występuje trochę agresywności). Moszna o dużych rozmiarach i dość twarda podkreśla dużą wrażliwość mężczyzny tego typu i odwrotnie – miękka skóra podpowie, że ten przedstawiciel płci silnej dość mocno koncentruje się na swoich pragnieniach. Oprócz tego kobiety nie traktują poważnie tych mężczyzn, dlatego że uważają, iż nie są oni zbyt sprawni w gromadzeniu dóbr materialnych. Trzeba jednak przyznać, że panowie ci mają wyjątkowo dobry gust artystyczny i w przypadku systematycznego zgłębiania sztuki są w stanie wiele osiągnąć. Do pozytywów należy też dobrze rozwinięta intuicja, a czasami nawet zdarza się, że pan-słoń zastępuje nią logikę. Kolejnym plusem jest to, że taki mężczyzna potrafi wspierać swoją kobietę, pomagać jej w budowaniu kariery, poświęcać jej czas i środki finansowe. Osoby tego typu są wyjątkowo wrażliwi na wszelkie przejawy wdzięczności. Mężczyźni ci obserwują przebieg wydarzeń zewnętrznych i próbują zaprowadzić w nich swój porządek. W sferze materii są idealistami i często żyją w stworzonych przez siebie iluzjach. Niebezpieczna jest dla nich wszelka nieostrożność, która może się odbić na wielu sferach życia. Miejscem podatnym na zranienie mogą stać się osobiste przekonania takiego pana, dlatego lepiej z nim o nich nie dyskutować, nie krytykować go i nie narzucać mu swego dania, a jeśli już koniecznie trzeba to zrobić, to należy zachować szczególną ostrożność i zwracać się jak do dziecka. Kobieta, która zdecyduje się na ten typ mężczyzny powinna być dobroduszna, otwarta, ale umiejąca zadbać o sprawy materialne i podejmować decyzje. Taki pan będzie jej w wielu sprawach pomagać, a jego pozytywnymi cechami są serdeczność, dobroduszność i cierpliwość. Wadami zaś może być skłonność do psychostymulatorów, nadużywanie alkoholu lub nawet narkotyków, lenistwo, niechęć do postępu i nieodpowiedzialność.

Mężczyzna-Źrebak. Zazwyczaj jest to mężczyzna średniego wzrostu, o atrakcyjnym wyglądzie przyciągającym wzrok kobiet. Cechuje go proporcjonalna budowa ciała, wrażliwa moszna średniej wielkości i długi penis. Jest to człowiek aktywny, szybki, skłonny do pośpiechu, o dużym temperamencie. Jego największą wagą jest nadmierne samouwielbienie, a co za tym idzie w łóżku będzie przede wszystkim o sobie i zaspokojeniu swoich pragnień. Nie jest też romantycznych, choć na pierwszy rzut oka może się tak wydawać. Miłe panie, nie ma co oczekiwać od tego pana zapewnień o miłości i okazywania uczuć. Jest to impulsywny mężczyzna i pociągają go kobiety, które szybko osiągają orgazm i nie wymagają wyszukanej gry wstępnej czy szczególnych pieszczot. Źrebak jest silny, ma niezwykły charakter o wyraźnie zaznaczonej indywidualności i często dużym egoizmie. Również w relacjach z kobietami może postępować władczo. Pozycje seksualne, w których kobieta jest na górze będzie mu odpowiadać, o ile jest on zmęczony i nie chce mu się specjalnie wysilać, a chęć na zbliżenie się utrzymała. Zazwyczaj preferuje kobiety z fantazją i różnorodne pozycje, szczególnie z tyłu i na czworakach. Potrafi być zdolny do intryg i jeśli zaczyna ładnie mówić, to znaczy, że należy być ostrożnym, bo albo coś wymyślił, albo chce coś ukryć, niekoniecznie kochankę, bo równie dobrze może mu chodzić o zamiar spędzenia wieczoru z przyjaciółmi, gdzie nie ma miejsca dla kobiet. Jego partnerka powinna być oczywiście wyrozumiała. Tacy mężczyźni w łóżku są impulsywni, choć gotowi na eksperymenty, ale gra wstępna nie jest ich najmocniejszą stroną. Lubią wesołe kobiety, o dużym temperamencie, seksualne, ale umiejące tez prowadzić dyskusje filozoficzne. Mężczyzna-Źrebak jest trudny w życiu rodzinnym.

Mężczyzna-Lampart. To idealny kochanek. Jest lekki, szybki i zręczny. Łatwo się podnieca i zawsze jest gotowy do miłości. Mężczyźni tego typu uwielbiają eksperymenty i cenią sobie grę wstępną. Potrafią kochać kobietę, okazywać jej wdzięczność i podkreślać jej najlepsze cechy psychiczne i fizyczne. Pan tego typu nigdy nie doprowadzi do poniżenia kobiety i tym różni się od poprzedniego typu, choć jest zdolny do najbardziej nieoczekiwanych spontanicznych działań. Nie znosi zazdrości i sam nie jest zazdrosny, gdyż preferuje swobodny styl życia. Sam wybiera partnerkę, a jeśli kobieta próbuje się mu narzucać, to obróci się to przeciwko niej. Takiego pana nie pociąga łatwa zdobycz, a najbardziej podobają mu się panie inteligentne, mądre i zrównoważone. Mężczyzna-Lampart powinien zachowywać umiar we wszystkim, gdyż w przeciwnym wypadku grożą mu niekorzystne zmiany w wyglądzie i niezadowolenie z siebie. Taki pan zazwyczaj bywa sangwinikiem umiejącym przystosowywać się do sytuacji i nowych okoliczności. Negatywnym aspektem Lamparta jest to, że zdarza się mu grać we własną grę i nie odkrywa przy tym swoich kart. Swoje niepowodzenia przeżywa bardzo głęboko, ale nie zawsze jest w stanie zrozumieć partnerkę, chociaż nieźle to zrozumienie udaje. Najlepiej, by kobieta, która została jego wybranką, dzieląc z nim życie, ubierze się w suknię sukcesów z długą szarfą z prestiżu i popularności. Wtedy będzie z niej dumny bezgranicznie. Lampart rozumie przedstawicielki płci pięknej, a jego podświadomość przechowuje wspomnienia o tym, że w poprzednich wcieleniach był kobietą i dopuszcza możliwość, że w następnych też nią będzie. Panom tym czasami zdarza się nie ograniczać do jednego obiektu miłości, a rozkosz chce czerpać z różnych źródeł, zaś jego świat wewnętrzny skłania go do tworzenia tajemnic i przeżywania przygód. Podporządkuje się on tylko mądrej kobiecie z dużym doświadczeniem życiowym. Rozgryźć zamiary Lamparta nie jest łatwo, wszak jest on mistrzem gry i umie tworzyć iluzje. Co prawda czasami sam im ulega i potrafi zakochać się w stworzonej przez siebie wizji, a nie w realnie istniejącej osobie. Z kolei cierpieć z miłości to zadanie zbyt trudne dla tego typu mężczyzn i w przypadku niepowodzenia będzie mu przykro, ale niezbyt długo, przecież przyzywają go nowe zdobycze i przygody.

Mężczyzna-Byk. Ten typ łatwo rozpoznać, gdyż jest on konkretny, silny i bardzo uparty. Poniżej pasa on także jest dobrze ukorzeniony. Jego penis jest krótki, lecz gruby, zaś moszna duża i twarda. W seksie zachowuje się energicznie, lecz bez specjalnej finezji, pieszczot i gry wstępnej. Byk to mężczyzna twardy, a nawet brutalny w łóżku i kiedy czuje pożądanie, nie uznaje żadnych przeszkód. Potrafi też zdobyć tą kobietę, której pragnie. Umie być dobry, jeśli według niego dana pani na to zasługuje. Lubi kobiety silne, wytrzymałe i energiczne. Panowie tego typu są wyraziści, uczciwi, rześcy, serdeczni i pewni siebie aż do zarozumiałości. W przypadku, kiedy już pojawiło się uczucie, zaczynają oni budować mnóstwo wielkich, idealistycznych planów. W przypadku, gdy taki pan kieruje się namiętnością, pod jej wpływem może podejmować najróżniejsze, dziwne i niebezpieczne działania. Byk w głębi duszy jest szczerze dumny ze swoich seksualnych i miłosnych przygód, gdyż w przypadku tego typu seksualność i zmysłowość dominują nad umysłem, a nawet nad emocjami. Mężczyzna ten jest zazdrosny, skłonny do obrażania się i mściwy. W relacjach intymnych potrafi wprowadzić skrajne napięcie, dochodzące do tego, że przestaje się on w ogóle liczyć z partnerką. W miłości zdecydowanie brakuje mu wyczucia i taktu. Jeśli jednak taki mężczyzna naprawdę się zakocha, to dla swojej wybranki będzie gotów nawet do poważnych ofiar. Należy też zauważyć, że mężczyzna ten pozbawiony jest poczucia humoru w zakresie spraw intymnych i wszystko w tej sferze traktuje z dużą surowością i powagą. Jest też wyjątkowo wymagający w odniesieniu do partnerki i wykonując najmniejszy krok oczekuje, że partner zrobi to samo. Pragnie dominować w małżeństwie i współpracy, co często prowadzi do konfliktów i ekscesów. W łóżku także preferuje pozycje dominujące i sam chce wszystkim kierować. Kobiety wrażliwe, delikatne i podatne na zranienie mogą nie być szczęśliwe w związku z takim partnerem.

Mężczyzna-Muł. To niewysoki mężczyzna, powolny i bardzo, bardzo spokojny. Rozpoznać go też można po mosznie, która nie reaguje na kobiece pieszczoty, za to penis (nie bez pomocy kobiety!) staje się długi i twardy. W seksie Muł skłonny jest do podporządkowywania się kobiecie i jest dość ze względu na powolność i długi czas trwania stosunku. Specjalnymi pragnieniami w seksie nie błyszczy, a jego pragnienia ograniczają się do pragnień kobiety. Nie błyszczy on fantazją i nie stosuje urozmaiconych pozycji, żeby ubarwić swoje życie intymne. On może być dobrodusznym i wesołym człowiekiem, który jednak bardziej kocha naturę niż ją wciela w życie. Taki człowiek pragnie ładnie postępować i przebywać w towarzystwie pięknej kobiety, jest w stanie głęboko się przywiązać, ale nie zawsze wymaga tego samego od kobiety. Czasami wystarcza mu to, że sam czuje miłość, zaś to co odczuwa partnerka już nie jest dla niego tak ważne, gdyż uważa, że jego uczucia wystarczy na nich dwoje. Jednak ze względu na tak jednostronne spojrzenie on nie jest w stanie dostrzec potrzeba kobiety, nie potrafi się zalecać i uczestniczyć w grze „Mężczyzna-kobieta”. Nieudany flirt nie zatrzymuje go, gdyż w głębi duszy ten pan jest optymistą i wychodzi z założenia, że jeśli nie udało się teraz, to uda się potem. Mówiąc o tym typie mężczyzny można stwierdzić, że dąży on do jasności i prostoty w relacjach, a czasami może być nawet nieśmiały przy analizowaniu pewnych tematów. Jego wyobrażenia na temat kobiet są zdecydowanie idealistyczne, co czasami komplikuje jego stosunki z nimi, gdyż potrafi zakochać się w swojej wizji, w tym, co sobie wyobraził. Plusem natomiast bywa to, że ten mężczyzna, prawidłowo traktowany, potrafi w łóżku okazać niezwykłą delikatność i troskę o partnerkę, co może też się przenieść na codzienne życie. Ten typ może czasami wydać się nieco infantylny, dlatego bardzo ważne jest w tym wypadku przyjacielskie podejście do niego. Natomiast zazwyczaj bywa on dobrym ojcem i mężem, a pasują do niego kobiety o ciepłym charakterze, otwarte, pracowite, zawsze gotowe pomóc i wesprzeć, jak też dobre matki. I jeśli taką kobietę spotkają na swojej drodze, to dla niego nie będzie ważne, czy ona utyła, czy nie, jest umalowana, czy nie, gdyż dla niego pozostanie ona najpiękniejsza do końca życia.

 

© Copyright Ars Scripti-2, Białystok
All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.

Statystyka:
Przeglądano: 5941
Powrót
Dalej
 
29 wrzesień 2020
17552039 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.