Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Informacje o produkcie
 
TATARAK, herbata dla osób spod znaku RAKA
Cena produktu: 15,00 zł
Zamawiana ilość:  
TATARAK, herbata dla osób spod znaku RAKA
Producent PHU Lawenda
Dostępność Dostępny
Podziel się:
Opis
Linki
Recenzje
TATARAK (22 czerwca - 22 lipca) RAK
Osobom, które pojawiły się na Ziemi w okresie kiedy Słońce przebywało w znaku Raka, patronuje w świecie ziół mocno aromatyczny Tatarak. W jego kłączach ukryte są nie tylko właściwości lecznicze ale także moc pocieszenia i przeganiania smutków.

Jego żywiołem jest woda, dlatego spotykamy go na podmokłych łąkach oraz nad brzegami wodnych zbiorników i rzek. nad brzegami rzek, jezior, sadzawek.
To właśnie siła wody wzmocniona odbiciem księżycowego blasku sprawia, że osoby spod tatarakowego znaku dysponują nie tylko ogromną intuicję ale również częściej nawiedzają ich prorocze sny. Są też obdarzeni delikatnością i romantycznym usposobieniem, dlatego często uciekają w swój wewnętrzny świat.
Sami pełni współczucia wyjątkowo ciężko przeżywają krzywdy, które ich spotykają – szczególnie bolą złe słowa, a najbardziej wrażliwym wystarczy czyjeś wrogie spojrzenie. Właśnie w takich chwilach z pomocą przychodzi tatarak z którego amulety skutecznie chronią przed negatywna aurą wrogo nastawionych osób.
Picie herbatki z tataraku wprowadza w pogodny nastrój, dodaje optymizmu oraz wiary w siebie a także pozwala pokonać lęk przed krytyką. Pozwala też utrzymać dobrą formę psychiczną i pomaga w realizacji planów.
Kąpiel w tataraku koi psychiczne i fizyczne dolegliwości, pomaga w odprężeniu, przywraca siły i chęć do dalszej pracy. Żucie korzenia jest cennym sposobem na walkę z ogarniającą sennością, pomaga też zmierzyć się z rzeczywistością tym, którzy zbyt często szukają pociechy w ucieczce w swoje wnętrze. Wystarcza wtedy kilkanaście sekund żucie korzenia by powrócić do rzeczywistości i z nową siła stawić jej czoła.

Nasze kłącze TATARAKU zbierane jest zawsze między 20 czerwca a 10 sierpnia, w tym bowiem czasie jest ono najbardziej wartościowe. Zbieramy je w III kwadrze księżycowej, kiedy woda napływa do kłączy tataraku zwiększając ich szczególną moc.
Po delikatnym rozdrobnieniu kłącza suszymy ostrożnie w starym chlebowym piecu, który stanowi ważny element ponad 100-letniego drewnianego domu.

Użyczający swych sił Księżyc, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Raka. W jej skład wchodzą: kwiat lipy, kwiat i liść podbiału, liść melisy, liść szałwi, kwiat lawendy oraz kora cynamonu.


Waga 100 g

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Data dodania produktu: 24 kwiecień 2018.
Poprzednia strona Produkt 15 z 26
firmy PHU Lawenda
Następna strona
 
Pozostałe produkty producenta PHU Lawenda
 
 
Olej kozieradkowy
Olej kozieradkowy 30,00 zł
Ze względu na swoje właściwości lecznicze olejek z nasion kozieradki może być wykorzystany w wielu naturalnych domowych metodach leczniczych i pielęgnacyjnych. Dzięki niemu uzyskać możemy wiele cennych korzyści dla zdrowia i urody.     Wspieranie leczenia cukrzycy Olej z kozieradki może być bardzo pomocny podczas leczenia cukrzycy. Poprzez włączenie go do diety zwiększyć możemy tolerancję glukozy, a to ... 
 
Olej dziurawcowy
Olej dziurawcowy 30,00 zł
Dziurawiec zwyczajny (łac. Hypericum perforatum) to roślina, która swoje właściwości lecznicze zawdzięcza kilku substancjom - hyperycynie (czerwonemu barwnikowi), która jest flawonoidem, działającemu moczopędnie hyperozydowi, rutynie i kwercetynie, które uszczelniają naczynia włosowate, działającym przeciwbiegunkowo i bakteriostatycznie garbnikom oraz posiadającej właściwości antybiotyczne hyperforynie. Ponadto ... 
 
Olej kocankowy
Olej kocankowy 30,00 zł
Kocanka (łac. Helichrysum, helios - słońce, chrysos - złoto) to roślina wieloletnia z rodziny astrowatych. Kwiatostan kocanki zawiera flawonoidy, żółte barwniki, ftalidy, olejki eteryczne, kumaryny, karotenoidy, triterpeny, woski. Dzięki bogatemu składowi roślina ta posiada wiele zalet. Wśród właściwości kocanki najczęściej wymienia się: działanie żółciotwórcze, regeneracja wątroby, oczyszczanie i odtruwanie organizmu, ... 
 
Mieszanka nr 358, odtruwająca wątrobę
Mieszanka nr 358, odtruwająca wątrobę 20,50 zł
W skład mieszanki przy odtruwaniu wątroby wchodzą w różnych proporcjach: mniszek lekarski korzeń, rzepik ziele, ostrożeń warzywny ziele, karczoch ziele oraz cykoria podróżnik korzeń. Uwaga: mieszanki ziołowe pełnią jedynie funkcje pomocniczą a ze względu na specyfikę leczenia niektórych chorób, ich stosowanie powinno być skonsultowane z lekarzem, by ich stosowanie nie zaburzyło w żaden sposób procesu ... 
 
Mieszanka nr 210, przy łuszczycy
Mieszanka nr 210, przy łuszczycy 26,50 zł
W skład mieszanki przy łuszczycy wchodzą w różnych proporcjach: kwiat kasztanowca, kwiat bzu czarnego oraz kwiatostan głogu. Uwaga: mieszanki ziołowe pełnią jedynie funkcje pomocniczą a ze względu na specyfikę leczenia niektórych chorób, ich stosowanie powinno być skonsultowane z lekarzem, by ich stosowanie nie zaburzyło w żaden sposób procesu leczenia. Waga 100 g 
 
25 maj 2020
17306193 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.