Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Informacje o produkcie
 
TATARAK, herbata dla osób spod znaku RAKA
Cena produktu: 15,00 zł
Zamawiana ilość:  
TATARAK, herbata dla osób spod znaku RAKA
Producent PHU Lawenda
Dostępność Dostępny
Podziel się:
Opis
Linki
Recenzje
TATARAK (22 czerwca - 22 lipca) RAK
Osobom, które pojawiły się na Ziemi w okresie kiedy Słońce przebywało w znaku Raka, patronuje w świecie ziół mocno aromatyczny Tatarak. W jego kłączach ukryte są nie tylko właściwości lecznicze ale także moc pocieszenia i przeganiania smutków.

Jego żywiołem jest woda, dlatego spotykamy go na podmokłych łąkach oraz nad brzegami wodnych zbiorników i rzek. nad brzegami rzek, jezior, sadzawek.
To właśnie siła wody wzmocniona odbiciem księżycowego blasku sprawia, że osoby spod tatarakowego znaku dysponują nie tylko ogromną intuicję ale również częściej nawiedzają ich prorocze sny. Są też obdarzeni delikatnością i romantycznym usposobieniem, dlatego często uciekają w swój wewnętrzny świat.
Sami pełni współczucia wyjątkowo ciężko przeżywają krzywdy, które ich spotykają – szczególnie bolą złe słowa, a najbardziej wrażliwym wystarczy czyjeś wrogie spojrzenie. Właśnie w takich chwilach z pomocą przychodzi tatarak z którego amulety skutecznie chronią przed negatywna aurą wrogo nastawionych osób.
Picie herbatki z tataraku wprowadza w pogodny nastrój, dodaje optymizmu oraz wiary w siebie a także pozwala pokonać lęk przed krytyką. Pozwala też utrzymać dobrą formę psychiczną i pomaga w realizacji planów.
Kąpiel w tataraku koi psychiczne i fizyczne dolegliwości, pomaga w odprężeniu, przywraca siły i chęć do dalszej pracy. Żucie korzenia jest cennym sposobem na walkę z ogarniającą sennością, pomaga też zmierzyć się z rzeczywistością tym, którzy zbyt często szukają pociechy w ucieczce w swoje wnętrze. Wystarcza wtedy kilkanaście sekund żucie korzenia by powrócić do rzeczywistości i z nową siła stawić jej czoła.

Nasze kłącze TATARAKU zbierane jest zawsze między 20 czerwca a 10 sierpnia, w tym bowiem czasie jest ono najbardziej wartościowe. Zbieramy je w III kwadrze księżycowej, kiedy woda napływa do kłączy tataraku zwiększając ich szczególną moc.
Po delikatnym rozdrobnieniu kłącza suszymy ostrożnie w starym chlebowym piecu, który stanowi ważny element ponad 100-letniego drewnianego domu.

Użyczający swych sił Księżyc, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Raka. W jej skład wchodzą: kwiat lipy, kwiat i liść podbiału, liść melisy, liść szałwi, kwiat lawendy oraz kora cynamonu.


Waga 100 g

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Data dodania produktu: 24 kwiecień 2018.
Poprzednia strona Produkt 9 z 19
w kategorii Herbaty ekologiczne
Następna strona
 
Pozostałe produkty z kategorii Herbaty ekologiczne
 
 
DZIURAWIEC, herbata dla osób spod znaku LWA
DZIURAWIEC, herbata dla osób spod znaku LWA 15,00 zł
DZIURAWIEC (23 lipca - 23 sierpnia) LEW Osobom urodzonym kiedy Słońce włada gwiazdozbiorem Lwa, opieki użycza Dziurawiec, rosnący tam gdzie żadna inna roślina nie zasłania mu dostępu do słońca i zachłannie wystawiający swoje żółte główki ku władcy nieba, by czerpać słoneczną moc. Osoby dziurawcowe od dziecka są samodzielne i lubią błyszczeć, zwracając na siebie uwagę. Choć są bardzo rezolutne potrzebują ... 
 
LAWENDA, herbata dla osób spod znaku PANNY
LAWENDA, herbata dla osób spod znaku PANNY 15,00 zł
LAWENDA (24 sierpnia - 22 września) PANNA Osoby urodzone gdy Słońce przebywa w gwiazdozbiorze Panny, podobnie jak ich ziołowy opiekun – nie potrafią żyć byle gdzie. Lawendowa osoba potrzebuje do życia porządku i dobrej opieki, pielęgnacji i troski. Tylko wtedy rozkwitnie całym swoim pięknem, roztaczając wokół niezapomniany lawendowy aromat. Osoby, którymi opiekuje się Lawenda lubią mieć swój świat zaplanowany i ... 
 
MALWA, herbata dla osób spod znaku WAGI
MALWA, herbata dla osób spod znaku WAGI 15,00 zł
WAGA (23 września - 23 października) Przebywające w znaku Wagi Słońce, daje osobom urodzonym w tym okresie owo nieuchwytne „coś”, wyróżniające ich z tłumu. Podobnie jest z ich ziołową patronką Malwą, nazywaną też rajską różą, ze względu na wyjątkowe piękno szeroko rozwartych kwiatów. Malwa jest niewątpliwie ozdobą każdego domu, równie dostojnie wygląda przed wiejską chatą jak i w nowoczesnym ... 
 
CYKORIA, herbata dla osób spod znaku BLIŹNIĄT
CYKORIA, herbata dla osób spod znaku BLIŹNIĄT 15,00 zł
BLIŹNIĘTA (22 maja - 21 czerwca) Kiedy wiosna w pełni już rozkwita, a Słońce znajduje się w mocy gwiazdozbioru Bliźniąt, osobom przychodzącym na świat użycza swej mocy i opieki Cykoria. Bliźnięta uwielbiają gromadzić i przekazywać informacje oraz... prowadzić inteligentne dyskusje. Są wyjątkowo obiektywne i przez to oskarżane niesłusznie o chłód i wyrachowanie. Wyjątkowo łatwo przychodzi im przyswajanie wiedzy, lecz ... 
 
WERBENA, herbata dla osób spod znaku BYKA
WERBENA, herbata dla osób spod znaku BYKA 15,00 zł
BYK (21 kwietnia - 21 maja) Osoby urodzone pod znakiem Byka swoim uporem i zdecydowaniem potrafią doprowadzić do końca każdą sprawę. Mówi się o nich: „czują, że żyją”. Odbierają bowiem świat pełnią zmysłów, a ponadto są niezwykle wytrwałe w swoich upodobaniach. Uwielbiają gromadzić – otacza ich morze rzeczy materialnych oraz grono przyjaciół lub partnerów. Opiekę nad Bykami sprawuje Werbena, ... 
 
20 kwiecień 2019
16574996 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2019 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.