Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Informacje o produkcie
 
TATARAK, herbata dla osób spod znaku RAKA
Cena produktu: 15,00 zł
Zamawiana ilość:  
TATARAK, herbata dla osób spod znaku RAKA
Producent PHU Lawenda
Dostępność Dostępny
Podziel się:
Opis
Linki
Recenzje
TATARAK (22 czerwca - 22 lipca) RAK
Osobom, które pojawiły się na Ziemi w okresie kiedy Słońce przebywało w znaku Raka, patronuje w świecie ziół mocno aromatyczny Tatarak. W jego kłączach ukryte są nie tylko właściwości lecznicze ale także moc pocieszenia i przeganiania smutków.

Jego żywiołem jest woda, dlatego spotykamy go na podmokłych łąkach oraz nad brzegami wodnych zbiorników i rzek. nad brzegami rzek, jezior, sadzawek.
To właśnie siła wody wzmocniona odbiciem księżycowego blasku sprawia, że osoby spod tatarakowego znaku dysponują nie tylko ogromną intuicję ale również częściej nawiedzają ich prorocze sny. Są też obdarzeni delikatnością i romantycznym usposobieniem, dlatego często uciekają w swój wewnętrzny świat.
Sami pełni współczucia wyjątkowo ciężko przeżywają krzywdy, które ich spotykają – szczególnie bolą złe słowa, a najbardziej wrażliwym wystarczy czyjeś wrogie spojrzenie. Właśnie w takich chwilach z pomocą przychodzi tatarak z którego amulety skutecznie chronią przed negatywna aurą wrogo nastawionych osób.
Picie herbatki z tataraku wprowadza w pogodny nastrój, dodaje optymizmu oraz wiary w siebie a także pozwala pokonać lęk przed krytyką. Pozwala też utrzymać dobrą formę psychiczną i pomaga w realizacji planów.
Kąpiel w tataraku koi psychiczne i fizyczne dolegliwości, pomaga w odprężeniu, przywraca siły i chęć do dalszej pracy. Żucie korzenia jest cennym sposobem na walkę z ogarniającą sennością, pomaga też zmierzyć się z rzeczywistością tym, którzy zbyt często szukają pociechy w ucieczce w swoje wnętrze. Wystarcza wtedy kilkanaście sekund żucie korzenia by powrócić do rzeczywistości i z nową siła stawić jej czoła.

Nasze kłącze TATARAKU zbierane jest zawsze między 20 czerwca a 10 sierpnia, w tym bowiem czasie jest ono najbardziej wartościowe. Zbieramy je w III kwadrze księżycowej, kiedy woda napływa do kłączy tataraku zwiększając ich szczególną moc.
Po delikatnym rozdrobnieniu kłącza suszymy ostrożnie w starym chlebowym piecu, który stanowi ważny element ponad 100-letniego drewnianego domu.

Użyczający swych sił Księżyc, nadaje mocy również innym ziołom, dzięki czemu możliwe było skomponowanie odpowiedniej mieszanki ziołowej, dla osób spod znaku Raka. W jej skład wchodzą: kwiat lipy, kwiat i liść podbiału, liść melisy, liść szałwi, kwiat lawendy oraz kora cynamonu.


Waga 100 g

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Data dodania produktu: 24 kwiecień 2018.
  Produkt 1 z 18
w kategorii Herbaty ekologiczne
Następna strona
 
Pozostałe produkty z kategorii Herbaty ekologiczne
 
 
Mieszanka SPA – Owocowe Niebo
Mieszanka SPA – Owocowe Niebo 17,00 zł
Herbata Owocowe niebo charakteryzuje się wyjątkowymi walorami smakowo-zapachowymi. Dzięki specjalnie dobranym owocom i ziołom stanowić może doskonałe źródło witamin, minerałów oraz kwasów organicznych. Smak i aromat są efektem zastosowania najwyższej jakości składników a sama herbata nie zawiera konserwantów, barwików, substancji smakowych czy słodzących. Herbata Owocowe niebo, opracowana przez dyplomowanego zielarza, ... 
 
Mieszanka SPA RELAKS
Mieszanka SPA RELAKS 17,00 zł
Wyjątkowa herbata ziołowa Relaks sprawi, że Twoje ciało i zmysły ukoi smak i aromat Natury. Od dawna wiadomo, że piękne otoczenie, subtelny zapach oraz moc wody sprzyjają odnowie ciała i ducha. Naturalne składniki herbaty Relaks wyciszą Twoje zmysły, dając oczekiwany efekt odprężenia i uspokojenia. Być wypoczętym, zrelaksowanym i pogodnym... z wyjątkową herbatą Relaks, to nic trudnego! Herbata ziołowa Relaks, opracowana ... 
 
Mieszanka SPA ENERGIA
Mieszanka SPA ENERGIA 17,00 zł
Herbata ziołowa Energia to doskonały a przede wszystkim naturalny środek, który pomaga usunąć uczucie przemęczenia, dodaje wigoru oraz chęci do życia. Składniki zawarte w herbatce mogą też korzystnie wpływać na zwiększenie wydolności nie tylko fizycznej ale również umysłowej organizmu. Dzięki bogactwu minerałów i witamin ułatwia regenerację sił oraz wzmacnia system odpornościowy organizmu. Herbata ziołowa Energia, ... 
 
Mieszanka SPA – Naturalne piękno
Mieszanka SPA – Naturalne piękno 17,00 zł
Mieszanki ziołowe serii SPA to coś więcej niż zwykłe herbaty. To odrobina luksusu dla Twojego podniebienia, Twój czas relaksu oraz niesamowita podróż w głąb smaku i aromatu. Spa to relaks, a przecież nic tak nie wpływa na odprężenie jak łagodny dotyk, subtelny aromat oraz bogactwo smaków. Każda łyk jednej z naszych herbat zapewni pijącym relaks, piękną skórę oraz poprawę samopoczucia. Herbata ziołowa Naturalne piękno, ... 
 
Mieszanka SPA – Oczyszczenie
Mieszanka SPA – Oczyszczenie 17,00 zł
Mieszanki ziołowe serii SPA to coś więcej niż zwykłe herbaty. To odrobina luksusu dla Twojego podniebienia, Twój czas relaksu oraz niesamowita podróż w głąb smaku i aromatu. Spa to relaks, a przecież nic tak nie wpływa na odprężenie jak łagodny dotyk, subtelny aromat oraz bogactwo smaków. Każda łyk jednej z naszych herbat zapewni pijącym relaks, piękną skórę oraz poprawę samopoczucia. Współczesny człowiek – czy ... 
 
04 czerwiec 2020
17326051 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.