Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Opinia o produkcie
 
Tarot Lenormand - karty Tarota Data dodania: 12 sierpień 2011
Katarzyna
Opinia: Posługując się kartami Lenormand i kartami Tarota od wielu lat, zauważyłam pewną prawidłowość – obie te talie odpowiadają bezbłędnie na wybrane kategorie pytań. Poszukiwałam talii kart Tarota, ale o żywej i wymownej symbolice, tak charakterystycznej dla kart Lenormand. Połączenie zalet dwóch typów kart pozwala na czerpanie podwójnych korzyści, a nawet podwójną skuteczność w odczytywaniu przeszłych i przyszłych zdarzeń.
Tarot Lenormand to żywiołowe, pełne optymizmu i kolorów karty Tarota, których bogata symbolika obecna jest zarówno na Wielkich, jak i Małych Arkanach. Obrazy nawiązują do życia codziennego, przedstawiają sceny, zdarzenia, miejsca – odnoszę wrażenie, że bogactwo obrazu pozwala odpowiadać na najbardziej szczegółowe i trudne pytania.
Karty nie straszą, a ich obrazy przypominają mi także karty cygańskie, wraz z ich wymownością i dosadnością.
Przychodzi taki moment w życiu tarocisty, kiedy kompleksowość i złożoność, a często i tajemniczość kart Tarota prowadzi do pewnych zawiłości i wątpliwości. Tarot Lenormand to talia, która pozwala na swoisty „powrót do źródeł”, odkrywa magię starego sposobu wróżenia, kiedy prostota i jasność przekazu docierały do wszystkich, mniej i bardziej wymagających Klientów.
Z przyjemnością zauważyłam, że dla osoby z pewnym doświadczeniem ta talia jest niemal od razu gotowa do użycia, nie trzeba się jej nadmiernie „uczyć”, z pewnością polecę ją swoim uczniom. Bardzo przyjemna w odbiorze i pozwalająca na nawet ryzykowną dosłowność w odczycie.
To jedna z najciekawszych talii, jakich używałam, pozwalająca na przedstawienie jasnych scen z życia, przepiękne i malownicze obrazy miejsc stanowią niezwykłą pomoc w określaniu miejsc zdarzeń.
To, co mnie najbardziej zaskoczyło podczas pierwszego wróżenia, to fakt, że talia dobrze „współpracuje” – nie ma w rozkładach niejasności. Pokuszę się o stwierdzenie, że jest nie tylko piękna i ciepła, ale bardzo logiczna i dosadna. Rozkłady nie pozostawiały wątpliwości – z tych kart można dokonać precyzyjnego odczytu nawet w stosunku do najbardziej wymagających Klientów.
Warto sięgnąć po tę talię, mieć na swojej półce i korzystać bez wahania przy każdym pytaniu. Mogę śmiało powiedzieć, że piękno i sedno tkwią w prostocie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek! [5 z 5 Gwiazdek!]
Tarot Lenormand - karty Tarota
 
20 lipiec 2024
19535080 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2024 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.