Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Opinia o produkcie
 
Sztuka miłości, Emma Lange; Data dodania: 16 grudzień 2011
Katarzyna
Opinia: Zadała sobie PANI wiele trudu, by zaatakować tę książkę. Odbieram to jak fanatyzm, jakieś rozliczenie. Sztuka miłości budzi kontrowersję, więc jej popularność będzie rosła. Jako mężczyzna jestem zachwycony tym, że doświadczyłem takiego zawirowania wokół mężczyzny, to wspaniałe uczucie mieć świadomość, że kobieta może tyle dać mężczyźnie, a nie odwrotnie. Podoba mi się to, że to wy drogie panie możecie więcej zrobić dla nas, a nie tylko my mamy nieustannie was zadowalać. Musi pani pamiętać, że kobiety też potrafią być okrutne. Wyrażając tak obfitą i jednocześnie negatywną opinię na temat książki, pokazała pani fakt, że nie pozwala Pani myśleć komuś inaczej niż Pani. To nie fair. Autorka miała prawo do wyrażenia sztuki miłości tak jak tego chciała i wcale nie deklaruje budowania związku na fałszu, cynizmie czy efektu maski. Zachowanie rąbka tajemnicy nie czyni związku nieszczęśliwym. Wręcz przeciwnie, czasem taka mała niewiedza jest zbawienna. Uważam, że nie można dać się okraść ze wszystkiego, nawet w udanym partnerstwie. Proszę wziąć pod uwagę, że mężczyźni to przede wszystkim samce i wzrokowcy.
Balzak kochał swoja kobietę do końca, a ona do końca ukrywała swój wiek. Czy stracili coś na tym?
Sugeruje pani, że kiedy się nie gra i nie udaje, to wtedy można dotknąć szczęścia, że wierzy pani w partnerstwo oparte na szacunku, prawdzie… Lange przecież nie mówi o oszukiwaniu i perfidnym kłamstwie w związku. Nie mówi NIE dla dawania, brania i wzajemnego szacunku…. Ona w swój sposób wyraziła miłość i miała do tego prawo. Nie można krytykować kogoś za to. A wytykanie przy okazji osobistych spraw autora ( zarzuca pani wiarygodność wykształcenia psychologicznego) jest oburzające i niesmaczne.
Książka zawiera przede wszystkim wiedzę z ezoteryki, numerologii, astrologii, a nie wiedzy z psychologii. Z książkami z psychologii partnerskiej zdążyłem się już zapoznać, jest ich bardzo wiele. Sztuka miłości jest inna, napisana „normalnym” językiem. Pani oceniła ją ze swojego psychologicznego i psychoterapeutycznego punktu siedzenia. Posiada Pani „szerokie” wykształcenie, ale „wąskie” postrzeganie rzeczywistości, która jest często nieadekwatna do marzeń. A może pani jest zwyczajnie nieszczęśliwą kobietą?... Pozdrawiam. Adam.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek! [5 z 5 Gwiazdek!]
Sztuka miłości, Emma Lange;
 
30 maj 2020
17316574 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.