Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Rozmawiający z aniołami – Andrzej Piotr Załęski   Data: 30 sierpień 2007
Wstęp:

Rozmawiający z aniołami – Andrzej Piotr Załęski

Uroczy, wiejski domek otoczony dużym ogrodem pełnym kwiatów i drzew, z werandą całą pokrytą bujną winoroślą. Przed bramą dwa ogromne dogi. To na pewno tutaj. Znawca aniołów, homeopata i filozof ezoteryki, Andrzej Piotr Załęski zaprosił mnie na rozmowę do swego wiejskiego ustronia. Nawet nie musiałam dzwonić, basowe szczekanie psów wywołało ich pana z domu.Zawartość:

Rozmawiający z aniołami – Andrzej Piotr Załęski

Uroczy, wiejski domek otoczony dużym ogrodem pełnym kwiatów i drzew, z werandą całą pokrytą bujną winoroślą. Przed bramą dwa ogromne dogi. To na pewno tutaj. Znawca aniołów, homeopata i filozof ezoteryki, Andrzej Piotr Załęski zaprosił mnie na rozmowę do swego wiejskiego ustronia. Nawet nie musiałam dzwonić, basowe szczekanie psów wywołało ich pana z domu.

Wścibska Wiedźma: Panie Andrzeju, byliśmy umówieni na wywiad.
 
 
 
 
Andrzej Piotr Załęski: Już, chwileczkę, Sasza, Alisia, do domu.
Ku memu zdziwieniu psy karnie powędrowały do środka uroczego domu. Za nimi podążył ich pan, by po chwili wrócić po mnie. Otworzył furtkę i zaprosił do środka. Z lekkim niepokojem weszłam do przestronnego salonu i spytałam:
 
W. W.: A psy?
 
A. P. Z.: Bez obaw. Są zamknięte w swoim pokoju.
 
W. W.: Państwa psy mają swój pokój?
 
A. P. Z.: To nasi towarzysze życia, przyjaciele, więc dlaczego nie? Pani swoich przyjaciół trzyma w garażu? Poza tym psy tej rasy są wyjątkowo mądre i obcowanie z nimi należy do prawdziwej przyjemności.
 
W. W.: Wiem, że psy dla pana i pana towarzyszki życia są bardzo ważne, ale porozmawiajmy o ezoteryce – skąd u pana takie zainteresowania?
 
A. P. Z.: To chyba oczywiste, że moje zainteresowanie ezoteryką pojawiło się w wyniku własnych doświadczeń i przemyśleń. Na pewno czynnikiem przyspieszającym wejście w te dziedziny było poznanie takich ludzi jak Lena Rusakowa, Piotr Pałagin, Fiodor Różański i innych. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż moją partnerką życiową jest Alla Alicja Chrzanowska.
 
W. W.: Jakie dziedziny ezoteryki uprawia pan czynnie?
 
A. P. Z.: Homeopatię i pracę z energiami subtelnymi, w tym angelologię.
 
W. W.: Homeopatia, to trudna gałąź wiedzy, dlaczego pan się nią zajął?
 
A. P. Z.: Myślę, że duży wpływ na to ma fakt, że mam wykształcenie medyczne, ale możliwości, jakie oferuje tradycyjna, akademicka medycyna, która jest szczególnie bezradna wobec chorób przewlekłych, nie satysfakcjonowały mnie, a homeopatia otwierała nowe możliwości.
 
W. W.: Z wykształcenia jest pan lekarzem, dlaczego zrezygnował pan z uprawiania klasycznej medycyny?
 
A. P. Z.: Bo nie chciałem być oszustem. Musiałbym mówić ludziom, że nie mogę im pomóc, czyli pozbawiałbym ich nadziei. Tak czy owak nie mógłbym im pomóc.
 
W. W.: Jest pan znanym angelologiem, czy rzeczywiście zwykły człowiek może liczyć na anielską pomoc?
 
A. P. Z.: Oczywiście, jeśli tylko da szansę aniołom.
 
W. W.: Jak należy to rozumieć?
 
A. P. Z.: Człowiek może otwierać lub zamykać różne kanały energetyczne i najczęściej czyni to nieświadomie, więc bardzo prawdopodobna jest możliwość korzystania z energii anielskich przez ludzi, którzy nie wiedzą o ich istnieniu. Tym prościej i łatwiej jest robić to świadomie.
 
W. W.: A jak można robić to świadomie?
 
A. P. Z.: Aby działanie tych energii było odczuwalne, człowiek musi najpierw się oczyścić i dostroić do nich.
 
W. W.: Jak można to zrobić?
 
A. P. Z.: Najkrócej mówiąc należy uporządkować swoje emocje, wyrzucić niepotrzebne uwarunkowania i zacząć prowadzić harmonijny tryb życia.
 
W. W.: Czy w anioły trzeba wierzyć?
 
A. P. Z.: Każdy człowiek w coś wierzy, nawet ateista, lecz do korzystania z tych energii wiara nie jest konieczna. Wystarczy trochę popracować, a sami przekonamy się, że to działa
 
W. W.: A jakie ma pan zainteresowania poza ezoteryczne?
 
A. P. Z.: Przede wszystkim szachy, to pasjonująca i mądra gra, poza tym historia i politologia, literatura, muzyka, bridż, sport i wiele innych spraw, na które niestety nie zawsze wystarcza mi czasu.
 
W. W.: Jakie ma pan plany twórcze na najbliższy czas?
 
A. P. Z.: Obecnie pracuję nad kolejną książką o aniołach. Na razie nosi roboczy tytuł „Anioły przeznaczenia”, w której chciałbym rzucić nieco światła na to, jak korzystać z energii anielskich w oparciu o posiadany potencjał i możliwości.
 
W. W.: Pięknie dziękuję za rozmowę.

© Copyright Ars Scripti-2, Białystok

All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.


Andrzej Piotr Załęski jest autorem książek "Anioły przeznaczenia", "Anioły życia", "Anioły energii" oraz "W świecie homeopatii".

Statystyka:
Przeglądano: 13360
Powrót
Dalej
 
29 wrzesień 2020
17552052 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.