Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Rok Świni   Data: 08 luty 2007
Wstęp:

Rok Świni - Horoskop chińskiZawartość:

Rok Świni

Pracowita Świnia
Energetyka roku Świni jest bardzo skomplikowana w związku z tym, że nie sposób od razu zauważyć nowych możliwości i trzeba je doganiać, kiedy przechodzą obok.
Dlatego już na wstępie sugeruję, byś słuchał rad i umiał przyjąć wsparcie, jakie będą gotowi okazać Ci bliscy, gdyż może się to przydać w pracy i wspomóc rozwój kariery, jak i też i innych dziedzin życia. Rok ten nie będzie znosić lekkomyślności i braku szacunku dla swego życia. Przecież Świnia będzie musiała potem przekazać Cię w ręce Szczura, a ten będzie pytał o wiele spraw, dlatego nie upodabniaj się do leżącego kamienia, nie porastaj mchem i pracuj. Pierwsze dwa miesiące będą znacznie bardziej sprzyjały pracy, niż miłości, dlatego nie obrażaj się na Los, że będzie od Ciebie żądać konkretnych działań w sferze zawodowej. Nie bój się wysokich celów i śmiało ruszaj do przodu. Następne dwa miesiące mogą przynieść pewien niepokój i brak wiary w siebie, nie denerwuj się, po prostu musisz jeszcze poważniej podejść do pracy. Jeśli tak zrobisz, to energia następnych dwóch miesięcy zacznie pracować na rzecz spełnienia marzeń, ale nie oczekuj, że stanie się tak od razu. Rok Świni zacznie sprawdzać Twoja cierpliwość. Natomiast następna para miesięcy przyniesie radość, sukces i uspokojenie. Łap chwilę i odpoczywaj, ciesz się i nie myśl o tym, co Cię denerwuje. Przedostatnie dwa miesiące tego roku także niosą harmonię, ale nawołują już też do budowania nowych planów i wyznaczania następnych celów. Możliwa też będzie teraz realizacja niektórych Twoich pragnień. Miesiące te sprzyjają także podróżom i wyjazdom zagranicznym. Rok Świni nie zapomina o tych, którzy ciężko pracowali i dlatego ostatnie dwa miesiące tego roku cechować będzie energia sukcesów. Sprzyjają także podróżom, zawieraniu nowych znajomości i… zakochiwaniu się! Rok Świni będzie hojny dla tych, którzy szli zgodnie z jego rytmem. W tych ostatnich dwóch miesiącach pamiętaj jednak, by nie wydawać za dużo pieniędzy, bo potem będziesz musiał się spotkać z rokiem Szczura.

Co rok Świni przyniesie poszczególnym znakom
Szczur może w tym roku czuć się całkiem nieźle i przystąpić do nowych spraw. Zajęć będzie dużo, mogą pojawić się nowi znajomi, gdyż w całości ten rok będzie sprzyjać komunikacji i nawiązywaniem stosunków. Życzenia mogą się spełnić, choć jednak nie tak szybko, jakby się chciało. Należy wystrzegać się plotek, nie brać w nich udziału, inaczej sam zostaniesz tak oplotkowany, że bardzo Ci to zaszkodzi. Pierwsza połowa roku może okazać się mniej udana od drugiej, dlatego okaż właściwą Ci cierpliwość i przeczekaj gorszy okres.
Bawół - rok Świni może przynieść Ci poczucie osamotnienia, ale musisz pamiętać, że to właśnie teraz posiadasz taką ilość energii, że może Ci ona zapewnić sukcesy. Zajmij się aktywnie swoimi planami w drugiej połowie roku, zaś w pierwszej poczuj się strategiem, który rozpracowuje swoje dalsze działania. Nieźle byłoby zorganizować sobie wyjazd, gdyż dobrze będziesz się czuć za granica lub choćby w pewnej odległości od miejsca zamieszkania. Jeśli przywołasz silę woli, to dasz rady zmienić swój los i wygrać w walce z nim. Przełamuj swoje wątpliwości, rozczarowania i inercję, a wtedy poczujesz smak życia.
Tygrys - początek tego roku może Ci się wydać nieciekawy i pozbawiony wszelkiej radości. Druga połowa będzie znacznie bardziej obiecująca, więc w pierwszej po prostu przyczaj się i czekaj. Do szczęścia potrzebę będą Ci nowe umiejętności i wiedza, dlatego zajmij się samodoskonaleniem. Odpowiedzi na niektóre pytania powinieneś szukać w przeszłości i to ona będzie od czasu do czasu ciągnąć Cię do tyłu i nawoływać do myślenia. Rozwiąż stare sprawy, a wtedy teraźniejszość stanie się dla Ciebie bardziej jasna. Oprócz tego odnoś się do siebie obiektywnie, żeby nie dać się złapać w pułapkę losu.
Kot – musisz zdecydować, czym chcesz się zajmować w tym roku. Postaraj się z nikim nie kłócić w tym czasie, a szczególnie z kierownictwem, gdyż żaden konflikt nie przyniesie korzyści, niczego nie zmieni, a Ty ucierpisz. Jeśli mimo wszystko uda Ci się w tym roku utrzymać siebie w ryzach, to możesz liczyć na prezenty od Losu i przyjemne niespodzianki. Postaraj się więcej dawać z siebie, a mniej wymagać od życia. Możesz teraz wiele osiągnąć, tylko ukryj braki swego charakteru, a jeszcze lepiej pozbądź się ich na zawsze. Rok Świni nie będzie dla Ci sprzyjać w miłości, szczególnie dotyczy to kobiet. Radzę zachować dużą ostrożność w doborze partnera.
Smok – to mityczne stworzenie powinno uspokoić żar swoich fantazji i zabrać się za wykonywanie rutynowej, być może nieco nudnej pracy. Możesz oczekiwać i sukcesów, i uznania, i popularności, ale na wszystko to powinieneś zapracować własnymi rękami. Z nieba nic Ci nie spadnie, nie masz tam czego szukać, wszystko jest na Ziemi. Nie bój się stawiać przed sobą konkretnych celów i dążyć do ich realizacji. Co prawda otoczenie może uważać, iż jest to budowanie zamków na lodzie, ale przy odrobinie wysiłku i woli udowodnisz im, że się mylą. Jeśli natomiast masz nadzieję na spotkanie miłości życia w tym roku, to też będziesz musiał trochę się wysilić.
Wąż – w pierwszej połowie roku możesz odczuwać dysharmonię, która będzie wywoływać aurę nerwowości i napięcia. Ktoś będzie Cię prowokować do konfliktów, ale nie poddawaj się temu, nie podnoś rękawicy, bo kłótnie i niezgoda mogą trwać długo. Energia tego roku będzie Cię stawiać w sytuacjach wyboru, dlatego bądź ostrożny. Rok Świni oczekuje od Ciebie konkretnych decyzji, które potem wywrą wpływ na długi okres życia. Szanuj tych, którzy są obok Ciebie i pomagają Ci, gdyż możesz na nich liczyć także i w przyszłości.
Koń – ten rok okaże się dla Ciebie harmonijny i wiele będziesz mógł dokonać w sferze biznesu, jeśli oczywiście zechce Ci się pracować. Pierwsza połowa roku, jak i u większości znaków nie będzie łatwa. Rok Świnie będzie sprawdzać Twoją cierpliwość i wytrzymałość. Nie wpadaj jednak w zwątpienie, przecież obok siebie masz ludzi, którzy są gotowi w każdej chwili okazać Ci pomoc i wsparcie. Druga połowa roku niesie bardziej optymistyczne prognozy, szczególnie dla tych, którzy myślą o poprawie swoich spraw finansowych. W miłości postaraj się być bardziej konserwatywny i nie zmieniaj partnera.
Koza – w Twoim przypadku ten rok może być karmiczny, a to oznacza cierpienie. Życie może zwolnić swój bieg i zmusić się do przyczajenia się i czekania. Będzie Ci się wydawało, że dobro spotyka tylko innych, a Ciebie omija wielkim łukiem. Nie myśl o niespodziankach, po prostu pracuj, gdyż właśnie tego oczekuje od Ciebie rok Świni. W tym roku mogą spełnić się tylko niektóre Twoje pragnienia i to w dodatku na pewno nie największe. Pamiętaj, by niczego nie robić na silę, rok Świni lubi, kiedy wszystko przebiega w określonym porządku i w sposób naturalny, a nie sztuczny. Wystrzegaj się iluzji.
Małpa – pierwsza połowa roku może się okazać dość ciężka, szczególnie pierwsze dwa miesiące. Jednak nie poddawaj się zwątpieniu i kontynuuj swój marsz do przodu w ślad za swoimi przekonaniami. Określ swoje plany na przyszłość, dokonaj wyboru i znajdź adekwatną do niego drogę. Bardzo prawdopodobne jest to, że w drugiej połowie roku będziesz musiał nieco odpocząć, podreperować zdrowie, aby potem znów wziąć się do pracy, która przyniesie sukcesy. Zwracaj uwagę na tych, którzy są obok Ciebie i oceniaj ludzi zgodnie z ich zamiarami. Ten rok przyniesie Ci nową miłość.
Kogut – w pierwszej połowie roku nie trać swojej energii na drobiazgi, oszczędzaj ją na coś znacznie większego. Postaraj się w tym czasie więcej uwagi poświęcać domowi i rodzinie. Nawiasem mówiąc, osoby wolne mogą w tym roku znaleźć swoją parę i wejść na nową drogę życia. Nie zapominaj o romantyzmie, gdyż tym zdziwisz i uradujesz nie tylko partnera, który przeżył z Tobą wiele lat. W drugiej połowie wykorzystaj maksimum swoich możliwości i zdolności, żeby osiągnąć cele. Uda Ci się to, jeśli tylko dołożysz starań.
Pies – dla Ciebie ten rok może być bardzo korzystny, jeśli skoncentrujesz się na karierze. Przy pomocy dobrych przyjaciół i swoich zdolności możesz osiągnąć bardzo dużo, tylko strzeż się lenistwa. To rok, który sprzyja Twemu rozwojowi, dlatego staraj się w miarę możliwości zdobywać wykształcenie, podnosić kwalifikacje lub pogłębiać posiadaną wiedzę. Poświęć więcej uwagi rodzicom, gdyż w tym roku wyjątkowo będą jej potrzebować. Jeśli zastanawiasz się nad tym, co będzie się działo w sferze miłości, to rok Świni może Ci przynieść nowe, interesujące znajomości.
Świnia – w przypadku osób urodzonych pod tym znakiem rok Świni może okazać się karmiczny, dlatego trzeba zachować ostrożność i być uważnym, żeby nie wpaść w pułapki Losu. Bardzo prawdopodobne, że w ostatnim czasie dużo przeżyłeś, ale nie możesz się jeszcze zrelaksować. W pierwszej połowie roku postaraj się więcej uwagi poświęcić swoim dzieciom, ale nie zapominaj tez o sobie. Druga połowa będzie bardziej udana niż pierwsza. Masz jeszcze pewien zapas sił życiowych i możesz iść do przodu. Najważniejsze to nie zmieniać swoich przekonań i celów, a inni ludzie i dobrzy przyjaciele okażą Ci pomoc.

Emma Lange


© Copyright Ars Scripti-2, Białystok

All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.
Statystyka:
Przeglądano: 5639
Powrót
Dalej
 
20 styczeń 2020
17045075 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.