Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Rok osobisty według horoskopu chińskiego   Data: 23 lipiec 2007
Wstęp:

Rok osobisty według horoskopu chińskiego

Na życie każdego człowieka wpływają dziewięcioletnie cykle. Do obliczenia tego, w jakim cyklu znajduje się dany człowiek stosowana jest specjalna metoda. Osobistą liczbę roku określa się sumując wszystkie cyfry z daty urodzenia plus cyfry z bieżącego roku...Zawartość:

Na życie każdego człowieka wpływają dziewięcioletnie cykle. Do obliczenia tego, w jakim cyklu znajduje się dany człowiek stosowana jest specjalna metoda. Osobistą liczbę roku określa się sumując wszystkie cyfry z daty urodzenia plus cyfry z bieżącego roku. Otrzymany wynik sprowadza się do wielkości jednocyfrowej. Przykład: człowiek urodził się 15.12.1964, liczymy:
15 + 12 + 1964 = 1 + 5 + 1 + 2 + 1 + 9 + 6 + 4 = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2 – rok osobisty
Załóżmy, że chcemy określić, jakim rokiem dla tej osoby był 1986. Najpierw sumujemy cyfry tego roku, żeby otrzymać jego liczbę.
1986 = 1 + 9 + 8 + 6 = 24 = 2 + 4 = 6 – liczba roku.
A teraz sprawdźmy, jak poszczególne liczby osobiste realizują się w roku Świni, jaki mamy obecnie według horoskopu chińskiego.
Jedynki – pojawia się więcej możliwości realizowania planów oraz dokonywania zmian, także w sobie. Z tego względu, że w Twoje życie ingerują różne rodzaje energii, możesz czuć się rozdarty, ale nie wolno na to pozwalać, gdyż należy dążyć do równowagi. w tym roku postaraj się oczyścić czakrę gardła, nie złość się, nie duś w sobie gniewnych słów, nie wyrażaj się niecenzuralnie. Jeśli wszystkie czakry będą emanować pozytywnym, niebieskim światłem, to zostaniesz uznany za mądrego człowieka i inni będą zwracać się do Ciebie z prośbą o radę, zaś przed Tobą odkryją się nowe horyzonty. W roku tym powinieneś coś złożyć w ofierze, jeśli zrobisz to dobrowolnie, dokonasz pozytywnych zmian. Zalecany amulet na ten rok – dowolny wisiorek z niezwykłymi znakami lub o nietypowym kształcie.
Dwójki – w tym roku czekają Cię drobne nieprzyjemności w życiu codziennym i zniechęcenie spowodowane niewielkimi problemami. Bardzo prawdopodobne, że przeczuwałaś je wcześniej lub wręcz przywołałaś. pod koniec roku mogą czekać Cię zmiany, konflikty i zawirowania, ale wszystko to będzie sprzyjać Twemu rozwojowi duchowemu. Stoisz przed szansą dokonania zmian, a dzięki temu pójdziesz do przodu, zostawiając za sobą niepotrzebny balast, stare krzywdy i niezadowolenia. Żeby ułatwić sobie życie w tym roku powinieneś nosić okrągłe amulety.
Trójki – w tym roku należy zachować ostrożność i mądrość, a szczególnie nie należy dzielić się swoimi planami i zamiarami z otoczeniem. Będzie Ci bardzo trudno, jeśli nie nauczysz się pokory i milczenia. Relacje z bliskimi mogą być dość zmienne. W tym roku mogą wypłynąć długi karmiczne o najróżniejszym charakterze. Musisz zrozumieć, że karma chce Cię zmusić do cierpienia, dlatego bądź przenikliwy i dobrze się zastanów zanim zrobisz coś niezgodnego z prawem. Twoim amuletem na ten rok jest znak OM.
Czwórki – ten rok stara się zmusić Cię do obiektywnego spojrzenia na siebie. Coś nie dokończyłeś w przeszłości i teraz powinieneś do tego wrócić, zastanowić się jakie błędy popełniłeś jakiś czas temu, gdyż teraz sytuacja może się powtórzyć. Dlatego dobrze przyjrzyj się temu, co było i nie korzystaj ze starych metod, gdyż się zestarzały. Bardzo prawdopodobne jest to, że w tym roku czekają Cię zmiany w relacjach osobistych, problemy ze zdrowiem, trudności w pracy, a wszystko to po to, żebyś nauczył się inaczej postrzegać siebie. W następnym roku czeka Cię przejście na wyższy poziom i dlatego musisz się przygotować, a jeśli nie, to stoczysz się w dół, żeby powtórzyć „klasę”
Piątki – duże prawdopodobieństwo sukcesów w sprawach codziennych w przypadku występowania takich cech: spokój, cierpliwość, wytrzymałość i wytrwałość. Nie irytuj się, jeśli Twoje plany nie od razu udaje się zrealizować. dostaniesz od losu możliwość zweryfikowania ich i pójścia nową drogą, która z całą pewnością doprowadzą Cię do celu, tylko nie wpadaj w panikę. Doświadczenie rośnie wraz z wiekiem. Możesz dobyć w tym roku uznanie pracując nad zlikwidowaniem swoich wad. Amulet na ten rok to znak Słońca.
Szóstki – uważaj w tym roku, by nie wpaść w nieprzyjemną sytuację, która może skończyć się poważnym urazem fizycznym lub psychicznym. nie szukaj kłótni i nie ryzykuj niepotrzebnie. Teraz wszystko zależy od tego, jakie sygnały wysyłasz życiu. Niepotrzebnie nie prowokuj losu i nie igraj z ogniem. To dobry rok do podejmowania poważnych, życiowych decyzji. jeśli jesteś pewien siebie, to dobrze, ale nadmierna pewność siebie może być przyczyną nieprzyjemności. Jako amulet w tym roku noś talizman Fortuny.
Siódemki – życie nawołuje Cię do oczyszczenia duszy. Możliwe że wystąpią nieporozumienia z partnerem, a dlatego, że powinieneś zmienić się sam. Nieprzyjemności jakie spotkają Cię w tym roku są swoistą karą. Rozwiąż swoje wewnętrzne problemy, oczyść sumienie, a nagrodą będzie spełnienie życzeń, a przy okazji nie szukaj Sprawiedliwości, lecz myśl kategoriami Miłosierdzia.
Ósemki – w tym roku sukces i dobre perspektywy są bardzo realne. W Twoim życiu może pojawić się coś nowego, zdolnego do wprowadzania zmian i postawienia wszystkiego na głowie. czeka Cię sporo podróży i nowych znajomości. Nie bądź leniem, częściej się uśmiechaj do Słońca, a sukces szybko zastuka do twoich drzwi, więc łap go, póki masz taką możliwość. Do poprawy Twego życia potrzebna będzie wiedza, więc postaraj się ją zdobyć, zasięgaj informacji, bo jeśli nie to w Twoim domu zagoszczą trudności i przyprowadzą ze sobą depresję. Amulety na ten rok powinny mieć kształt trójkąta.
Dziewiątki – zaufaj Sile Wyższej, gdyż może ona zaproponować Ci bogaty wybór możliwości. Z entuzjazmem odnoś się do nowych pomysłów, nawet jeśli wydadzą Ci się nierealnymi i niewykonalnymi. rezultaty tego, co zaproponuje Ci los będą wielkie. Może czekać się powiększenie rodziny, gdyż wiele spraw zarówno przyjemnych, jak i kłopotliwych będzie dotyczyć dzieci. Nowe plany nie będą czekać do końca roku i ten czas możesz przeznaczyć na odpoczynek. Pracuj jak najwięcej, bo rezultaty Twoich wysiłków będą radosne. Jako amulet wykorzystuj wszystko, co przyciąga szczęście w miłości.

Emma Lange

© Copyright Ars Scripti-2, Białystok

All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.

 

Statystyka:
Przeglądano: 12541
Powrót
Dalej
 
20 styczeń 2020
17044929 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.