Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Rok Konia   Data: 04 luty 2014
Wstęp:
31.01.2014 r. rozpoczął się rok Konia


Zawartość:

Rok Konia
Konie to silne zwierzęta, które stały się bardzo bliskie człowiekowi, przy czym one nie podporządkowały się mu, lecz zaczęły współpracować i pomagać. Konie mają piękne kształty, dumny charakter i szeroką, przyjacielską duszę. A oto typy psychiczne osób urodzonych pod znakiem Konia:
pierwszy – Źrebię. Silna osoba, pewna siebie i tego, co robi. Bardzo dynamiczna i atrakcyjna, szczególnie dla płci odmiennej. Lubi towarzystwo i publiczne wystąpienia, gdzie może się pokazać. Bardzo często dokonuje nieprawidłowego wyboru partnera, ale rozczarowania nie hamują jej i idzie dalej. Szczęściarz;
– drugi – Koń Roboczy. Także silna osoba, która nie umie żyć bez pracy. Zazwyczaj przyjmuje na siebie dużo obowiązków i odpowiedzialności. Nie lubi bujać w obłokach, preferuje realne życie. Ludzie tego typu są uparci i jeśli wyznaczyli sobie jakieś cele, konsekwentnie wprowadzają je w życie;
trzeci – Wierzchowiec. Tacy ludzie żyją własnym życiem i nie interesują ich osiągnięcia czy porażki innych. Są nieco egoistyczni, ale potrafią się podporządkować, szczególnie wtedy, kiedy poczują że jest to niezbędne. W relacjach bywają raczej bezinteresowni, wiarygodni i uczestniczą w życiu swoich bliskich. Lubią być chwaleni i doceniani za okazaną pomoc;
czwarty – Mustang. Energia tego człowieka przypomina wulkan, który nieustannie wybucha i zadziwia innych wywołanym widowiskiem. Z taką osobą nie jest łatwo żyć, dlatego że kocha on wolność i nie uznaje żadnej stabilizacji. Ciągle pragnie gdzieś biec i nie umie zatrzymać się na dłużej. Może podporządkować się jedynie zdecydowanie silniejszej osobowości;
piąty – Pony. To cicha, pokojowa i spokojna osoba. Chce żyć na swój sposób, ale boi się nadepnąć na czyjś odcisk. Ludzie tego typu są dobrzy i wielkoduszni. Najważniejsza jest dla nich rodzina i wychowanie dzieci. Mają zresztą spore zdolności pedagogiczne, a przy tym są troskliwi i ciepli.
 
Rok Konia dla Szczurów to czas zmierzchu
Koń nie żywi większej przyjaźni do Szczura, dlatego patrzy na niego z pewną podejrzliwością, choć nie zatruwa mu specjalnie życia. Jeśli jednak Szczur przejdzie przez ulicę w nieodpowiednim miejscu, to natknie się na kopyta Konia i poniesie klęskę. Dlatego w tym roku Gryzonie powinni zwracać baczną uwagę na swoje zachowanie i pojawiać się w pełnej krasie wyłącznie nocą. Oznacza to, że powinny korzystać przede wszystkim z dyplomacji i pamiętać o takcie. Nadchodzi czas zmierzchu w duszy Szczurów. One po prostu nie wiedzą, co robić, nie widzą celu, drogi i nie rozumieją, co się z nimi dzieje. Można jednak teraz zmienić siebie. Zmierzch to jeszcze nie noc. Szczury mogą jeszcze dostrzegać swoje niedostatki i brak pewności siebie. Trzeba doczekać nocy i dopiero potem działać, a będzie to możliwe pod koniec roku. Na razie należy jedynie nakreślić plan działania. Trzeba powrócić do przeszłości, gdyż to pozwoli zrozumieć teraźniejszość. O ile Szczury będą słuchać swojej intuicji i wykorzystają doświadczenie, to mogą zdobyć uznanie w wielu dziedzinach. W rodzinie będzie panować spokój, gdzie Szczur cieszy się autorytetem i szacunkiem, choć specjalnie nie otwiera swojej duszy i skrzętnie skrywa swoje sekrety i lęki. W tym roku Gryzonie czeka kilka trudnych, depresyjnych okresów takich, kiedy opadają ręce, a człowiek wszystkie swoje działania określa krótko – bezsensowne. Żeby pokonać taki nastrój potrzeba pomocy z zewnątrz. Koń nie jest zbyt skłonny do nagradzania uznaniem, ale może się to jednak zdarzyć, jeśli Szczur zdecyduje się na pracę nad sobą i zechce coś zmienić. Co konkretnie podpowiedzą inni. Odnosi się to także do pracy i relacji z bliskimi. To nie jest rok na wygłaszanie pretensji do ludzi, gdyż i tak nie zostaną one usłyszane albo spowodują oskarżenia pod adresem Szczurów. Dlatego najlepiej teraz się nie wysuwać, a wtedy można liczyć na spokój i ciepło domowego ogniska w czasie przepięknych letnich zmierzchów. 
 
Koń daje Wołu możliwość wyboru
Koń uważa, że Wół jest niezdarny i woli, żeby ten mniej pracował, a więcej spał, dlatego urodzeni w roku Wołu mają teraz wybór wykazywać się inicjatywą lub nie. Byczki i Krówki mają szanse zacząć nowe życie, ale mogą też chodzić w kieracie starego. Dość często odczuwają żal i pewien smutek, dlatego że w podświadomości żyje strach przed odpowiedzialnością przy podejmowaniu decyzji, które wpłyną na następne 12 lat. Wystarczy jednak wykazać się mądrością i zachować czystość swoich zamiarów i intencji. W relacjach partnerskich może się pojawić swego rodzaju nieokreśloność, szczególnie w odniesieniu do zasadniczej kwestii – kontynuować dany związek czy nie lub nawiązywać dane stosunki czy nie. Trzeba jednak się jasno określić, wziąć na siebie odpowiedzialność za wszystko i strać się udźwignąć nałożony na siebie ciężar. Już uprzedzałam, że Koń nie lubi, kiedy Wół wykazuje się inicjatywą i rzadko kiedy przyznaje mu rację. Dlatego trzeba jasno określić, czego Wół potrzebuje do życia i podążać zgodnie ze swoim życzeniem. W tym roku Woły absolutnie nie przyjmują krytyki pod swoim adresem, ale w związku z tym powinny same okazać delikatność i pójść na ustępstwa. Nie wolno tracić duchowej siły, otaczać się iluzjami, bo i tak trzeba będzie kiedyś się z nimi rozstać. Po prostu trzeba cieszyć się tym, co niesie życie. Nie można na wszystko patrzeć z góry, a wtedy do Wołów zawita szczęście. W pracy pojawi się dążenie do większej samodzielności i niezależności. Jeśli Wołu zastosują nowe metody, to wzmocnią swoje znaczenie. Jednak nowinki należy wprowadzać ostrożnie, jako rezultat cudzych doświadczeń i eksperymentów. Tylko cieszenie się życiem, może naprawić wszelkie błędy. Razem z Koniem dążcie do sukcesów.
 
Tygrys oczekuje od Konia nagrody
Tygrys dobrze się czuje w roku Konia, jest pewien swoich sił, zdrowy i gotów do przyjęcia wyzwań. Rumak nieco się go boi i dlatego jest gotów do ustępstw, stara się dogodzić Wielkiemu Kotu i pomóc mu. W związku z tym Tygrys może teraz wykorzystać swoje szanse i zmieniać życie na lepsze, energia roku będzie w tym pomagać. Łatwo teraz znaleźć pokrewną duszę, pomocnika, osobę, która podziela poglądy na życie. Nie wolno jednak zbytnio przechwalać się sukcesami, gdyż inni po cichu mogą im zazdrościć. Tygrysy nastawione są teraz na zdobycie czegoś materialnego, namacalnego, dlatego mogą zmienić pracę, mieszkanie, a nawet rodzinę, tylko dlatego, że nie są pewne swoich uczuć w stosunku do starego partnera. Jednak nie radzę tego robić. Tygrysami kierują teraz zachcianki, w tym także uczuciowe. Tym bardziej, że to niekoniecznie miłość przyciągnie je do nowego obiektu. Bardzo możliwe, że będzie to po prostu chwilowa fascynacja, po której przyjdzie rozczarowanie. To rok, w którym trzeba dążyć do stabilizacji zarówno w miłości, jak i w interesach. Jeśli któryś Tygrys myśli o biznesie, to powinien być on pewny, a transakcje poważne i odpowiedzialne. Warto szukać wpływowych partnerów, którzy będą mogli pomóc. Tygrysy muszą teraz wystrzegać się ludzi chcących wzbogacić się ich kosztem. Po prostu same muszą korzystać z pojawiających się możliwości. Bardzo możliwe, że sukces pojawi się dzięki czyjejś protekcji. W tym roku więcej uwagi należy poświęcić rodzicom i dzieciom, to wzmocni rodzinę i sytuację w domu. Jeśli któryś Tygrys będzie miał problemy ze zdrowiem, to podpowiem jedynie, że rezerwy organizmu są duże i wystarczy je tylko prawidłowo spożytkować. Może w tym pomóc praca z afirmacjami, wizualizacjami, autotrening. Pozwolą one poznać przyczyny niedomagań i umożliwią wykorzystanie wewnętrznego potencjału w terapii.
 
W roku Konia mogą spełnić się marzenia Kotów
U Kotów mogą się teraz pojawić nowe plany, marzenia, ale także i iluzje. W wielu sferach można liczyć na sukces, szczególnie tam, gdzie pojawi się natchnienie. Jednak cele muszą odpowiadać możliwościom. Nie można dopuścić do tego, by nieprawidłowe pojmowanie rzeczywistości przewróciło w głowie. Koty skłonne są teraz patrzeć na życie przez różowe okulary i wydaje się im, że wszystko co robią jest prawidłowe. Jeśli któryś z Kotów myśli o zrobieniu kariery, to najpierw powinien poczytać książki o tym, jak do niej dochodzili znani ludzie i przez jakie ciernie idzie się do gwiazd. Trzeba pamiętać, że na tej drodze czeka wiele prób, więc najpierw Koty muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dadzą radę je wytrzymać. Po drodze do celu będzie też wiele pokus, jak też i w miłości. Wszystkie one mają jednak swój sens. W tym roku Koty muszą za wszelką cenę unikać skandali, które mogą znacząco zepsuć opinię o nich w otoczeniu. Może też dojść teraz do zmian w światopoglądzie lub pojawi się pragnienie wprowadzenia zasadniczych zmian w życiu. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ jeden błąd pociągnie za sobą następne. Relacje z partnerem będą raczej romantyczne i lepiej, żeby tak było, bo jeśli w związku zabraknie romantyzmu, Koty mogą zacząć go szukać na boku. Kiciusie chcą być teraz doceniane. Drobne kłopoty mogą odciągać ich uwagę od najważniejszego – przeżywania miłości. Warto pokazać partnerowi, jak pragnie się być kochanym. W tym roku trzeba dużo podróżować, to wzmocni nie tylko relacje z partnerem, ale i zdrowie Kotów. Jeśli chodzi o to ostatnie, to nie powinno być z nim problemów, o ile nie dadzą znać o sobie długi karmiczne lub nie pojawi się choroba, która zmusi do pozostania w łóżku, by porozmyślać o sprawach duchowych i prawidłowym zachowaniu. Rok Konia będzie dobry dla tych Kotów, które zrealizowały się jako osobowości twórcze. W takim wypadku mogą liczyć na popularność i uznanie.
 
Smok w roku Konia pragnie stabilizacji
Smok uważa, że jeśli on nie wtrąca się w sprawy Konia w czasie sprawowania przez niego władzy, to i Koń nie powinien mieć do niego pretensji. Latający Jaszczur chce odpocząć i nacieszyć się samym sobą, pragnie w tym roku być życzliwym, a nawet staje się nieco naiwny, jak dziecko. Ambicje zostawia na później. Uważa, iż osiągnął wszystko i teraz może jedynie zbierać plony. To, co zdobył, to i ma. Jednak również i złe rzeczy można zgromadzić, a tym złym może się okazać choroba. Bardzo możliwe, że Smoki zaniedbały swoje zdrowie i teraz daje to o sobie znać. Drugi problem, który może się teraz pojawić, to brak środków lub duże straty. W relacjach z partnerem szczególnych zmian nie przewiduję. Nie ma w nich co prawda romantyzmu, ale jest stabilizacja i stałość. Jeśli Smokom się to nie podoba, to… można poszukać przygód, choć gwiazdy tego nie polecają. Wszystko, co Latające Jaszczury zrobią w tym roku tak czy inaczej odbije się na ich zdrowiu. Warto zadać sobie pytanie, czy przez ostatnie 12 lat postępowało się prawidłowo. Może warto coś zmienić w swojej świadomości, szczególnie wskazane jest pozbycie się dumy i przesadnych ambicji. W tym roku Smoki mogą dużo podróżować, zmieniać pracę czy miejsce zamieszkania. Wszystkiemu dadzą radę i na wszystko wystarczy im sił. Szczególną uwagę warto poświęcić dzieciom. Jeśli któryś Smok się z kimś pokłócił, to powinien się pogodzić, by nie zaciągać nowych długów karmicznych. To rok dobry na samorealizację, tym bardziej że podświadomie Smoki nieustannie pragną uznania i lubią słuchać o sobie pochlebnych opinii. Teraz można też rozwiązać wszystkie stare problemy. Najważniejsze, że teraz nie ma w Smokach agresji, a na jej miejscu pojawiła się skłonność do ustępstw, gdyż dzięki temu poznają one smak szczęścia.
 
Wąż może drogo zapłacić za spotkanie z Koniem
W tym roku Węże powinny zachować dużą ostrożność, żeby nie dostać się pod końskie kopyta, choć pod wpływem energii tego roku one także zapragną wyrazić siebie w jakiś sposób. Zrobić to teraz będzie można poprzez twórczość lub naukę, a i to poświęcając coś przy tym. Może się to nie spodobać Wężom, ale to taki czas, kiedy trzeba wybrać coś jednego. Jeśli jednak wykażą się one opieszałością lub niezdecydowaniem, to może ich spotkać porażka. W tym roku trzeba obmyślić plan na życie. Warto też zrobić przegląd systemu wartości, po to, żeby nie zepsuć relacji z otoczeniem, a szczególnie z partnerem. wężom będzie się wydawać, że ukochana osoba ich nie rozumie i nie potrafi spojrzeć na świat z ich punktu widzenia, ale przecież teraz Koń wywiera duży wpływ na nią, dlatego tak może być. Warto przestać się obrażać, a zamiast tego częściej ustępować i wszelkie problemy rozwiązywać w sposób pokojowy. To czas, kiedy trzeba dążyć do osiągnięcia harmonii po to, by życie przyjęło pożądany kształt, dlatego dobrze by było spojrzeć na problemy i nieporozumienia pod innym kątem. Węże mają teraz skłonność do wątpienia we wszystko, brak pewności, co do przyszłości przeszkadza im w stawianiu przed sobą realnych celów. Wszystko to trzeba zneutralizować w podświadomości i to właśnie będzie największą ofiarą poniesioną w tym roku. Po prostu przyszedł czas zmiany skóry. W tym roku trzeba także zwrócić większą uwagę na zdrowie. Nawet jeśli nie występują żadne bolączki, to i tak należy prowadzić zdrowy tryb życia. Energia tego roku jest słaba w przypadku Węży i mało jest źródeł, z których można ja pobrać. Podświadomość też nie przynosi zbyt wiele radość, odwrotnie nawiewa pewien smutek i chęć ukrycia się, dlatego trzeba zrobić wokół siebie porządek. Jeśli Węże się pogrążą we własnym świecie, to muszą postarać się zabrać tam optymizm i radość, bo od tego zależy to, czy będą funkcjonować normalnie.
 
To rok zmian w życiu Konia
Koń w roku swego panowania może dostać się w wir zmian, dlatego może to być dla niego trudny okres, szczególnie jeśli chodzi o dokonany wybór, którego rezultat wywrze wpływ na całe życie. Bardzo prawdopodobne, że zakończy się teraz jakiś cykl i życie potoczy się nową koleiną. Może to dotyczyć tak rodziny, jak i sfery zawodowej. Koń właśnie w tym roku powinien rozwiązać wszystkie swoje problemy i nie odkładać ich na półkę. Po prostu stare sprawy trzeba skończyć i zaczynać coś nowego. Konie mogą teraz zarówno coś zdobyć, jak i stracić. Należy przemyśleć swoją przeszłość i wybrać z niej to, co najważniejsze. Bardzo prawdopodobne, że w tym roku trzeba będzie żałować za grzechy lub wysłuchiwać wymówek bliskich, a może nawet odczuć wyrzuty sumienia. Wszystko zależy od tego, jak Konie żyły do tej pory. To w tym roku na Rumaki spadnie duży ciężar odpowiedzialności za własne życie. Dla tych, którzy są mają coś wspólnego z twórczością lub nauką nadszedł czas natchnienia i nowych możliwości. Bardzo prawdopodobne, że nie da się uniknąć pewnych problemów i przykrych doświadczeń w pracy. Konie będą musiały zrobić jeden bardzo ważny krok. Można poszukać nowej pracy, podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć awans. Jednak należy pamiętać, że o to, co zostanie dane, trzeba dbać jak o ogród i odnosić się do tego z całą odpowiedzialnością. Trzeba też uwolnić się od starych przyzwyczajeń i nawyków. Po prostu stać się nowym człowiekiem. W biznesie też mogą wystąpić pewne problemy, które zmuszą do zmiany image i wyrabiania sobie nowej marki. W relacjach osobistych również możliwy jest przewrót. Konie zaczną patrzeć na swego partnera jak na skarb, a to dlatego, że przebudzą się w nich nowe siły i cechy charakteru, które zrodzą romantyczne pragnienia. Co prawda część Rumaków zachowa nawykowy statyczny stan w sferze uczuć, ale będzie on harmonijny. Jeśli któryś Koń prowadzi aktywny styl życia, to powinien w tym roku dużo podróżować, gdyż zastój może doprowadzić do depresji.
 
Koń pokazuje Kozie kierunek ruchu
Każdy, kto w tym roku będzie uosabiać Konia, zechce pouczać tych, którzy urodzili się pod znakiem Kozy i dawać rady, w jakim kierunku się posuwać. Koń nie zawsze rozumie Kozę i będzie jej podsuwać różne sytuacje, które sam potrafi bez trudu znieść, ale nie myśli wcale o Kozie. W związku z tym ta ostania może znaleźć się w sytuacji rywalizacji lub konkurencji. Dlatego powinna szybko wyznaczyć sobie cele i jak najkonkretniej określać swoje pragnienia. Jest to jednak dość trudne w tym okresie, dlatego że następuje duży rozrzut w odczuwanych życzeniach, a co za tym idzie, nie odczuwa się szczęścia, jeśli dojdzie do ich realizacji. Jeśli Kozy chcą w tym roku zacząć jakąś sprawę, to powinny najpierw zapewnić sobie wsparcie wiarygodnych ludzi, bo inaczej marzenia pozostaną za mgłą. Jeśli pojawia się chęć dokonania zmian w sferze miłości lub dążenie do znalezienia partnera, to muszę uprzedzić, że nie jest to najlepszy rok na to. Choć może też zdarzyć się tak, że Kozy jasno określą jaki jest ich ideał i spełnią się ich marzenia, ale aby tak było trzeba bardzo się postarać, a i tak potem będzie problem z utrzymaniem związku. Ten czas znacznie bardziej sprzyja zerwaniom, dlatego wiele Kóz będzie przeżywać kłótnie i rozstania. Nie wolno być teraz lekkomyślnym, żeby nie stracić tego, co już się ma. Kaprysy, skłonność do obrażania się mogą okazać się kiepskim żartem i doprowadzić do samotności. W biznesie także należy zachować ostrożność, nie wszystkie transakcje przyniosą taki zysk, jakiego można by się spodziewać. Wszystko trzeba sprawdzać po kilka razy, żeby nie popełnić błędu. Co prawda dużych strat nie przewiduję, jeśli Kozy będą wszystkiego świadome i w odpowiednim momencie wezmą na siebie całą odpowiedzialność. W ogóle w tym roku warto przemyśleć swoje szablony zachowań i wypracować nowe poglądy na życie, dzięki temu można uchronić się przed przykrymi niespodziankami. Warto pamiętać, że każdy kryzys to część rozwoju duchowego.
 
Czy Małpa może zrozumieć to, czego od niej chce Koń?
Koń proponuje Małpie, by sama wybrała drogę, a przy tym prezentuje wiele możliwości na końcu każdej z nich. Na tym właśnie polega problem Małpy, która wszędzie będzie widzieć perspektywy i może się pogubić w tak dużej liczbie możliwości. W tym roku mogą one i podwyższać swoje kwalifikacje, i szukać nowej pracy, i zakładać rodzinę, i rodzić dzieci, itd. Na wszystko to jednak trzeba będzie sił, wykorzystania zdolności, sprawności intelektualnej, o ile będzie się schlało osiągnąć dobre rezultaty. Jeśli wszystko zostanie puszczone samopas, to nie uzyska się tego, czego się chciało na początku wybranej drogi. Relacje z partnerem będą w tym roku wyjątkowo romantyczne, a jeśli któraś Małpa nie ma pary, to teraz może liczyć na wielbicieli dosłownie na każdym kroku, ale w związku z tym to ona będzie musiała dokonać wyboru. Nie będzie to łatwe, bo każdy się będzie wydawać interesujący i z każdym można próbować budować związek. W biznesie teraz można wiele projektów zaczynać dosłownie od zera, a także korzystnie inwestować. To dobry czas także na rozpoczęcie studiów. Najważniejsze to nie bać się ryzyka, ale dokładnie wszystkiemu się przyglądać, żeby nie zdobyć przezwiska Naiwniak. Nie wolno też rezygnować ze swoich pomysłów ze względu na chwilowy nastrój. Małpy nie są skłonne teraz do ukrywania swoich uczuć i emocji, dlatego radzę nieco z nimi przyhamować i wziąć się za działanie. Życiowej energii mają one w tym roku do dyspozycji dużo, dlatego nic dziwnego, że mogą się pojawić wampiry gotowe się nią pożywić. W sferze zdrowia należy zachować ostrożność, dbać o to, by wszystkie narządy pracowały prawidłowo. Koniecznie należy zażywać dużo ruchu. Jeśli któraś Małpa nie uprawia sportu, to powinna korzystać z masażu. Z kolei w przypadku pracy fizycznej, należy znaleźć zajęcie trenujące mózg, np. nauka języka obcego. Ogólnie w tym roku Małpy powinny robić wszystko, by okiełznać Konia i nauczyć się nim kierować.
 
Kogut chce rewolucji i Koń mu w tym pomoże
Urodzeni w roku Koguta chcą w tym roku zmienić wszystko, gdyż jest im niezbędne potrzebne coś nowego i nieznanego. Znudziło im się wszystko, czym się zajmowali do tej pory. Koń nie ma nic przeciwko temu, żeby Kogut zajmował się sobą, ale kiedy połączą się dwie tak ogniste natury, to czas pędzi szybko, a z tyłu nosatej czyste pole. Wszystko zostaje zniszczone. W tym roku nawet błaha kłótnia może zamienić się w burzę. Oczywiście otoczeniu trudno zrozumieć takie zachowanie. Konflikty wewnętrzne i kompleksy Koguta także dadzą o sobie znać i poradzenie sobie z nimi wcale nie będzie proste. Pojawi się też skłonność do przerzucania swoich problemów na barki innych. Koguty po prostu muszą znaleźć ujście dla swojej energii. W tym celu mogą zająć się twórczością, przyniesie im to satysfakcję i radość. Po prostu Koguty pragną teraz zmian, gdyż zmęczyła ich szarość życia. Dlatego radzę kupić coś sobie, zrobić remont lub cokolwiek innego, żeby nie odbijały się na otoczeniu. Konflikty mogą też pojawić się w pracy, jak też zmiany i przeniesienia. Nagle okaże się, że Koguty mówią innymi językiem niż ich współpracownicy, choć nie wolno myśleć, że to ich problem. Odwrotnie przyczyny tego stanu rzeczy tkwią w Kogutach. Szef spod tego znaku może nieoczekiwanie zwolnić z pracy tych, którzy pomagali mu przez długi czas lub całkowicie zmienić skald swego zeszło, zaś podwładny potrafi powiedzieć swemu pracodawcy wszystko, co nagromadziło się w nim przez poprzednie 12 lat. Dodam jeszcze, że Koguty w tym roku często stają się tematem plotek i obiektem uprzedzeń. I choć emocje mijają, to zniszczenie zostaje, dlatego trzeba zatroszczyć się o przemianę materii, ponieważ dysharmonia w tym zakresie prowadzi do zaburzeń w całym organizmie. Zniszczenie nigdy niczemu nie służy, więc zamiast brać się od razu za łom i walić w ścianę, może warto się najpierw zastanowić, czy nie lepiej się za nią schować.
 
Pies dąży do przyjaźni z Koniem
Nadejście roku Konia dla Psa oznacza atmosferę przyjaźni i radości, dzięki czemu może on być spokojny o swoje życie. To powoduje, że w tym czasie Pies może zmienić swoje wewnętrzne przekonania, o ile pójdą one w dobrym, postępowym kierunku. Następuje proces samooczyszczenia i doskonalenia się. To dobry moment na otwarcie się na miłość i wybaczenie, gdyż dzięki temu cykl kolejnych 12 lat przebiegnie spokojnie. Psy powinny właśnie teraz podtrzymywać tradycje, ale z powodu jakichś lęków będą się bały wyjeżdżać za granicę. Aby wyjazdy mimo wszystko były udane, trzeba się odpowiednio do nich nastawić. W miłości będzie to dobry rok, jak też do poprawy swoich relacji z partnerem. można zdecydować się na ślub lub na dziecko. Stosunki mogą wejść na nowy poziom rozwoju lub przyjąć inne formy. W biznesie jednak nie należy trzymać się wyłącznie starych metod. Wskazany jest rozwój kontaktów, szczególnie zagranicznych i częstsze kontakty ze współpracownikami. Psy dostaną w tej dziedzinie w tym roku szansę na wzrost dochodów, tak więc mogą nawet ryzykować. Zła passa może się skończyć, jeśli będzie dobra organizacja czasu. Pełna realizacja pojawiających się możliwości przyniesie doskonałe rezultaty. Jeśli jednak Psy nie podejdą odpowiedzialnie do swojego życia, to pod koniec roku mogą ponieść straty i przeżyć rozczarowanie. W tym roku nie wolno narzekać na los, a im mniej będzie konkretnej pracy, tym bardziej zmniejszą się szanse na sukces, a oprócz tego kolejne 12 lat upłyną w depresji i nerwach. Niektóre Psy będą niepokoić się o swoje zdrowie, dlatego wskazane jest, by znaleźć też czas na odpoczynek, wyjazd do sanatorium. Podjęcie w porę leczenia także może na jakiś czas odsunąć troskę o zdrowie. Otoczenie będzie się teraz odnosić do osób spod tego znaku życzliwie. Tak więc o ile one same tego nie zepsują, to mogą liczyć na długotrwały sukces. Nie wolno tylko bać się tego, co nowe, często się uśmiechać i dawać radość innym, a wtedy ten rok będzie można zaliczyć do wyjątkowo udanych.
 
Świnia w roku Konia powinna czekać, aż powodzenie wykaże skłonność do niej
W tym roku Świnie powinny zwracać baczną uwagę na swoje zachowanie, a także na wypowiadane słowa. Bardzo ważne jest to pod czyim adresem będą kierowane. Oprócz tego nie wolno plotkować, przekazywać niesprawdzone informacje, oceniać i osądzać kogokolwiek. Jeśli nie będzie to przestrzegane, to Świnie wpadną w pułapkę, którą zastawił na nie los. Koń nie zawsze troszczy się o uczucia Świń i uważa, że powinny one być bardziej otwarte i wesołe. Jeśli zauważy, że Świnia boi się mu sprzeciwić, to zaczyna być jeszcze bardziej niedostępny. Zwierzęta te z reguły chodzą różnymi drogami, a teraz przez jakiś czas muszą iść razem, dlatego najlepiej będzie, jeśli Świnie ciche jak myszki, a na ich twarzach niech zawsze gości uprzejmy uśmiech. Wiele trzeba będzie teraz znieść, ale zawsze należy zachowywać spokój. W tym roku wielu zechce się najeść na koszt Świni. Otoczenie będzie widzieć w niej prostodusznego człowieka gotowego podzielić się swoimi sukcesami, zarobkami i uczuciami. Drobne kłamstewka, oszustwa i iluzje obowiązkowo wkroczą w ich życie. Uczucia w tym roku będą nosić charakter jeśli nie fałszu, to mirażu. Na sukcesy w biznesie też trzeba poczekać. W najlepszym przypadku ten rok może przynieść stabilizację. Żeby być szczęśliwym Świnie muszą odciąć się całkowicie od swojej przeszłości i stać się innym człowiekiem. Warto posłuchać Konia, który namawia do tego, by stać się podobnym do niego. Trzeba być silnym, uczciwym, uprzejmym i aktywnym, wtedy następny rok przyniesie nagrodę, a jeśli nie, to iluzje się rozwieją i ukaże się niezbyt ciekawa realność. W sferze zdrowia w tym roku Świnie nie powinny wierzyć nawet lekarzom. Tylko praktyki duchowe mogą pomóc w rozwiązaniu problemów. Jeśli Świnie zechcą rozwijać się i zerwać ze starymi stereotypami, to pożyją jeszcze długo.
 
 

© Copyright Ars Scripti-2, Białystok
All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.
 
Statystyka:
Przeglądano: 1793
Powrót
Dalej
 
20 styczeń 2020
17044988 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.