Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Informacje o produkcie
 
Relaks przy muzyce - w lesie
Cena produktu: 18,00 zł
Zamawiana ilość:  
Relaks przy muzyce - w lesie
Producent Zdrowa Muzyka
Dostępność Dostępny
Podziel się:
Opis
Linki
Recenzje
Płyty "Relaks przy muzyce" zawierają bardzo spokojną melodyjną muzykę instrumentalną o łagodnym brzmieniu. Jej forma podporządkowana jest konkretnemu celowi - ma pomóc rozluźnić ciało i uspokoić umysł. Może być wykorzystywana w profesjonalnym gabinecie muzykoterapii, jak i w domowym zaciszu.

Poczuj zapach leśnej świeżości, wyobraź sobie, że wciągasz w płuca powietrze przesiąknięte żywicą a kiedy włączysz odtwarzanie płyty "Relaks przy muzyce - w lesie" usłyszysz przepiękny śpiew ptaków.

Płyty zanim trafiły do sprzedaży były długo testowane i posiadają rekomendację znakomitego specjalisty dr. Macieja Kieryła, który korzysta z nich w swojej pracy zawodowej (tm-kieryl-at-hot.pl).

Do czego przyda Ci się muzyka relaksacyjna.
Jeśli chcesz być szczęśliwa/-y, cieszyć się życiem i osiągać sukcesy musisz umieć efektywnie pracować ale też skutecznie odpoczywać i regenerować siły.
Walka ze stresem nie jest łatwa. Nie zawsze udaje się złagodzić jego skutki i zapanować nad nerwami. Ale przecież mamy potężnego sprzymierzeńca. Jest nim.. tak, tak, wiem, że już wiesz - jest nim muzyka - szczególnie ta, która została specjalnie do tego celu stworzona.
Dzięki niej Twój umysł oderwie się od rywalizacji i walki o byt i rozgości się w krainie harmonii, współpracy i kreatywności.
Jeśli zaczniesz korzystać z muzyki relaksacyjnej będziesz spokojniejsza/-y dzięki czemu będziesz mieć lepsze i ciekawsze relacje z innymi oraz bardziej twórcze i lepiej "poukładane" kontakty zawodowe a co za tym idzie większe zarobki.
Spytasz: jak muzyka może mi pomóc w zarabianiu pieniędzy?!?. Odpowiedź jest prosta: ponieważ jest to jeden ze sposobów samodoskonalenia, stawania się lepszym, mądrzejszym, spokojniejszym i skuteczniejszym w działaniu. A na dodatek jest to sposób łatwy i przyjemny.

Co zyskasz korzystając z płyt z serii "Relaks przy muzyce"

    * Usuwanie skutków stresu.
    * Łatwe osiąganie głębokiego relaksu.
    * Szybsze osiąganie spokoju w trudnych sytuacjach.
    * Skuteczniejsze działanie jako konsekwencja lepiej zharmonizowanego umysłu.
    * Lepsze stosunki z rodziną i przyjaciółmi mające oparcie w spokojnej psychice.
    * Bardziej efektywne kontakty zawodowe oparte na większej kreatywności umysłu.
    * Skuteczniejsza regeneracja sił po pracy.
    * Radość życia i szczęście oparte na dobrym zdrowiu psychicznym i fizycznym.
    * I oczywiście czysta przyjemność z obcowania z muzyką.

Co zyska Twoje dziecko korzystając z wydawnictwa "Relaks przy muzyce"
Zestaw płyt i opowiadań relaksacyjnych* z serii relaks przy muzyce jest doskonałym uzupełnieniem domowej płytoteki relaksacyjnej. Łatwe, uwrażliwiające na piękno przyrody teksty zachęcają do czytania dzieciom przed snem. Spokojna muzyka może stanowić tło do działań plastycznych, opowiadania bajek lub czytania książek. Wydawnictwo to jest również przydatne dla terapeutów oraz pedagogów przedszkolnych.
Maciej Kierył - lekarz muzykoterapeuta - Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi. (tm-kieryl-at-hot.pl)

Muzyka: Marcin Siwiec
Łączny czas: 50 min.
Wygodne pudełko typu slim
Kolorowa wkładka
Kolorowy nadruk na płycie
Format: Audio CD
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Data dodania produktu: 05 grudzień 2008.
  Produkt 1 z 50
w kategorii Relaksacje
Następna strona
 
Pozostałe produkty z kategorii Relaksacje
 
 
Dream of Africa
Dream of Africa 35,00 zł
Nurt muzyki inspirowanej kontynentami i zakątkami świata. Dream of Africa i jej kontynuacja Touch of Africa to bardzo przyjemny, instrumentalny klimat. Oba krążki znakomicie oddają charakter Czarnego Lądu. Improwizacje muzyczne o średniej dynamice są rytmiczne i melodyjne. Odgłosy afrykańskich zwierząt i dzikiej przyrody wplecione gdzieniegdzie potęgują odczucie bycia blisko tego, co tak nam geograficznie odległe. Płyta sprawdza ... 
 
Demo music wellness & spa
Demo music wellness & spa 20,00 zł
Muzyka zawarta na tej płycie jest tylko prezentacją oferty z kolekcji portalu (są to krótkie fragmenty) w celu zapoznania się z klimatem i barwą muzyczną płyty - bez praw do publicznego odtwarzania. UTWORY            1 Ayurveda 1:32 2 W rytmie zycia 2:05 3 Bajki o Ziemi 2:09 4 Jestem mama 1:59 5 Into the Light 1:33 6 Senne marzenia 2:21 7 Angel 2:00 8 Magiczny dotyk Indii 2:17 9 ... 
 
Gentle sound - Muzyka bez oplat ZAiKS
Gentle sound - Muzyka bez oplat ZAiKS 35,00 zł
Beztroskie chwile mijają szybko, trwają krótko, ale intensywnością na długo wpisują się w naszą pamięć i duszę. Cienie wspomnień często bardzo długi czas kołyszą się nad nami jak woń kwiatu unosi się w powietrzu. Taką podróżą jest słuchanie tego albumu. Przyjemne, lekkie dźwięki w klimacie delikatnego lounge, ambient i pogranicza harmonicznego jazzu wytworzą miłą aurę w miejscu gdzie  będą eksponowane. Z ... 
 
Mysterious Traveller, Kamal
Mysterious Traveller, Kamal 45,00 zł
Doświadczenia i wrażenia z podróży do miejsc duchowych w Australii, Kalifornii i na Hawajach są odzwierciedlone w muzycznych obrazach. Indywidualny styl muzyczny Kamala i wszechstronne rozwiązania dźwiękowe dają mu możliwość odtworzenia specyfiki zmieniającego się otoczenia. Ta płyta to zaproszenie do śledzenia przemian nastroju na różnych przestrzeniach dźwiękowych.   1. Messidor (for Vasha) 6:53 2. Forever and a Day  ... 
 
Energetic flow - Paweł Lemiesiewicz
Energetic flow - Paweł Lemiesiewicz 35,00 zł
Energiczna, pełna życia i pasji muzyka. Dynamika, rytm i bogactow dźwięków porywa do tańca, ćwiczeń, czy też stanowi barwne tło do pracy czy podejmowanych codziennych zajęć. 1.    Rozgrzewka 5:22 2.    Zacznij tańczyć 5:37 3.     Nie przestawaj 4:59 4.     Poczuj komfort 5:09 5.     Nowy styl 5:33 6.     Krok za ... 
 
05 październik 2022
18805714 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2022 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.