Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Pomocne anioły   Data: 24 marzec 2006
Wstęp:

Pomocne anioły

Rozpoczynając przygotowania do pracy z energiami aniołów z czasem zostajemy zaskoczeni, jak różnorodny jest ich świat i możliwości pomocy z ich strony. Każdy z aniołów posiada własną osobowość, usposobienie oraz możliwości...Zawartość:

Pomocne anioły

Rozpoczynając przygotowania do pracy z energiami aniołów z czasem zostajemy zaskoczeni, jak różnorodny jest ich świat i możliwości pomocy z ich strony. Każdy z aniołów posiada własną osobowość, usposobienie oraz możliwości. Nie jest obojętne, na jakim etapie rozwoju się znajdujemy oraz co w danym momencie mamy do zrobienia. W określonej sytuacji zwykle potrzebna jest nam pomoc konkretnego anioła, który zajmuje się daną dziedziną. Z tego też powodu, aby ułatwić korzystanie z anielskiej pomocy, a jednocześnie zapoznać Was z możliwościami, jakie posiadają anioły, przedstawię główne odniesienia do 79 aniołów. Przez zapoznanie się z postaciami poszczególnych aniołów będziemy bardziej podatni na wskazówki, które nam one przekażą i zaczniemy rozumieć ich „język” oraz mechanizmy kontaktowania się z nimi.

 

Anioły


1. Vehuiah – anioł, który odpowiada za niespodziewane sukcesy, miłość od pierwszego wejrzenia, szczęście, przezwyciężanie kłopotów, zapewnia otrzymanie pomocy, gdy o nią prosimy.

2. Ielel – anioł, który odpowiada za spokój i pogodę ducha, wzmacnianie się, lojalne więzi, odbudowę oraz za rozpoczynanie nowych spraw.

3. Sitael – anioł, który odpowiada za ochronę przed przeszkodami, niewdzięcznością, naiwnością i hipokryzją, zapewnia pomoc w niewielkich trudnościach, opiekun idealistów.

4. Elemiah anioł, który odpowiada za sukcesy artystyczne, wojowniczość ducha, słuszną dumę, zapewnia ochronę przy podejmowaniu ryzyka, hamuje impulsywność, ułatwia naprawianie błędów.

5. Mahasiah – anioł, który odpowiada za realizację konkretnych marzeń, takt, zmianę dotychczasowego spojrzenia na życie, zapewnia opiekę przy szukaniu pracy, podczas nauki, ułatwia ujawnienie nieuczciwych intencji.

6. Lelahel – anioł, który odpowiada za dobór odpowiedniego partnera, pomoc w trudnej sytuacji w związku, sukcesy polityczne, uzyskanie zadośćuczynienia, wygraną walkę.

7. Akhayah – anioł, który odpowiada za komunikację międzyludzką, pomaga w zdaniu egzaminów, wygraniu zawodów, jest opiekunem dziennikarzy i aktorów.

8. Khahethel – anioł, który odpowiada za dochody z rolnictwa i innej pracy fizycznej, chroni przed pokusami i zdradą, jest opiekunem nauczycieli i sportowców.

9. Haziel – anioł, który odpowiada za trwałe więzi, pojednanie, nagłe zmiany, chroni przed nieuczciwą konkurencją i niezdrową rywalizacją oraz zdradą w interesach.

10. Aladiah – anioł, który odpowiada za zmiany, regenerację sił, wybaczenie doznanych krzywd, pomaga rozprawić się z bolesną przeszłością, chroni przed chorobami psychicznymi.

11. Lauiah – anioł, który odpowiada za zdobycie sławy, zwalczenie zawiści i zazdrości, pomaga zdobyć pomoc wpływowych ludzi, wspiera karierę polityczną, chroni przed depresją.

12. Hahiah – anioł, który odpowiada za cudowne, niespodziewane rozwiązania, chroni przed nadmiernym ryzykiem, stratami, przykrościami i irracjonalnym strachem.

13. Iezalel – anioł, który odpowiada za pracę zespołową i badawczą, wierność, uczciwość, miłość i optymizm, chroni przed kłamstwem i oszustwem, wspiera przyjaźń i partnerstwo.

14. Mebahel – anioł, który odpowiada za tolerancję, sukcesy na polu artystycznym, zapewnia zmianę kierunku i stylu życia, jest opiekunem ludzi twórczych.

15. Hariel – anioł, który odpowiada za lojalność w relacjach międzyludzkich, braterstwo, wzmaga talenty, sprzyja zmianom, patronuje konstruktywnym dyskusjom.

16. Hakamiah – anioł, który odpowiada za dotrzymanie obietnic, przezwyciężenie kłótni i zdrady, daje dobre rady, zapewnia przychylność wpływowych ludzi, jest opiekunem duchownych.

17. Leviah – anioł, który odpowiada za odpoczynek, przezwyciężenie stresu i zmęczenia, pomaga wprowadzić rozejm i zmienić punkt widzenia, jest opiekunem ludzi starszych.

18. Ieilael – anioł, który odpowiada za przezwyciężenie trudności i złośliwych plotek, realizację spraw niemożliwych, wspiera legalne działania, ujawnia szkodliwe sekrety.

19. Leuuiah – anioł, który odpowiada za przypływ pieniędzy lub informacji, wspiera słuszne żądania, uspokaja wewnętrzne konflikty, chroni przed nieprawidłowymi decyzjami i wyborami oraz melancholią.

20. Pahaliah – anioł, który odpowiada za wierność małżeńską, samokontrolę, odporność na choroby fizyczne, chroni ważne tajemnice.

21. Nelkhael – anioł, który odpowiada za dotrzymanie danego słowa, naprawę wyrządzonych szkód, filozofię życiową, chroni przed męczącymi osobami, zawiścią.

22. Ieiaiel – anioł, który odpowiada za dotrzymanie tajemnicy, uniknięcie nieszczęścia, chroni przy transakcjach handlowych, przed kradzieżami, opiekuje się podróżnymi.

23. Melahel – anioł, który odpowiada za zdrowie, podróże dla przyjemności, chroni przed katastrofami żywiołowymi (pożar, powódź itp.), jest opiekunem botaników i lekarzy.

24. Hahuiah – anioł, który odpowiada za wolność, niezależność i prawdomówność, chroni przed uwięzieniem, niesłusznym oskarżeniem i niegodnymi zaufania przyjaciółmi.

25. Nithhaiah – anioł, który odpowiada za dom, bezpieczeństwo rodzinne, odbudowę, kontrolowanie sytuacji, zapewnia słuszną rekompensatę, jest opiekunem magów i spraw magicznych.

26. Haaiah – anioł, który odpowiada za uczciwe zwycięstwo, osiąganie ambitnych celów, powstrzymuje przed zdradą, jest opiekunem osób publicznych.

27. Ierathel – anioł, który odpowiada za elokwencję, komunikację, zrealizowanie marzeń i nadziei, pomaga przy rozwiązywaniu problemów, jest opiekunem uczonych i pisarzy.

28. Seehiah – anioł, który odpowiada za korektę sposobu i kierunku działania,, chroni przed wypadkami, załamaniem psychicznym, niebezpieczeństwami i uzależnieniem.

29. Reuiel – anioł, który odpowiada za spotkanie życzliwych osób, popularność i rekompensatę poniesionych strat, chroni przed rozczarowaniem i sekretnymi wrogami.

30. Omael – anioł, który odpowiada za satysfakcję, idealne zjednoczenie bliskich osób, powodzenie materialne i dobre relacje z matką, chroni dzieci i zwierzęta.

31. Lekhabel – anioł, który odpowiada za genialne pomysły, niespodzianki, przezwyciężenie trudności, zapewnia korzystne zmiany, przezwyciężenie oporu i wygraną.


32. Vasariah – anioł, który odpowiada za pieniądze, fortunę, zapewnia ochronę dla spraw materialnych, odpowiada za wybaczenie błędów i rozwianie prawnych wątpliwości.


33. Iehuaiah – anioł, który odpowiada za umiejętność adaptacji do nowych warunków, sukces zawodowy i naukowy, umiejętność panowania nad sobą, chroni podczas konfrontacji z wrogami.


34. Lehahiah – anioł, który odpowiada za religijność, dyscyplinę, wynagrodzenie, chroni przed kłótniami i niezgodą, wspomaga wierność i uczciwość.


35. Khavakiah – anioł, który odpowiada za pojednanie z partnerem i rodziną, pomaga przezwyciężyć problemy osobiste, uczy dzielenia się, wspomaga proces powrotu do zdrowia.


36. Menadel – anioł, który odpowiada za uporządkowanie problemów, wspomaga przy zmianie miejsca pracy, chroni prze brakiem satysfakcji, lenistwem i chorobliwymi ambicjami.


37. Aniel – anioł, który odpowiada za sławę, przezwyciężenie lęków, oczyszczenie się, wspiera konsekwentną pracę i naukę, decydujące działania, odwagę.


38. Haamiah – anioł, który odpowiada za zażegnanie niebezpieczeństwa, dalekie podróże, przynosi miłość, zrozumienie partnera, chroni przed krzywdą i agresywnymi konfrontacjami.


39. Rehael – anioł, który odpowiada za prawdziwą przyjaźń, więzi rodzinne, pouczające działania, narodziny, dobre relacje z rodzicami i dziadkami.


40. Iezel – anioł, który odpowiada za dar precyzyjnego wysławiania się, marketing, sferę kultury i sztuki, chroni pożywienie i uwalnia od drobnych wrogów.


41. Hahahel – anioł, który odpowiada za dokonywanie wyboru, pomyślność w podróży, wpływowych przyjaciół, kontakty z mądrymi i wykształconymi osobami, daje wsparcie i chroni przed niepewnością.


42. Michael – anioł, który odpowiada za akceptację pełnionych ról i przeżywanych sytuacji, zapewnia lojalność wobec ideałów i ludzi, pomaga uregulować zobowiązania i spłacić długi.


43. Vevaliah – anioł, który odpowiada za radykalne zmiany, wyjście zwycięsko z każdej próby, chroni przed samotnością, zapewnia wyzwolenie od trosk.


44. Ielahiah – anioł, który odpowiada za walkę z niesprawiedliwością, odważne wybory, otrzymanie zadośćuczynienia za krzywdy, jest opiekunem wojowników ducha.


45. Sealiah – anioł, który odpowiada za realizację planów i projektów, zbawienie, płodność, powrót do zdrowia, zapewnia uznanie dla zasług i talentów, jest opiekunem przywódców.


46. Ariel – anioł, który odpowiada za zyski, dobre inwestycje, wzrost dochodów, pozytywne zmiany, zwiększa szanse na sukces, zapewnia dobre decyzje i wygraną w działaniu.


47. Asaliah – anioł, który odpowiada za nowatorskie pomysły, ważne, długotrwałe projekty, decyzje do przemyślenia, chroni przed skandalami, zniesławieniem i ujawnieniem sekretów.


48. Mihael – anioł, który odpowiada za zakochanie się, małżeństwo, związki, przyjemności, stan posiadania, chroni przed pokusami, zmiennością i napięciami.


49. Vehuel – anioł, który odpowiada za pojednanie, negocjacje, powrót do ukochanej osoby, fizyczne przyjemności, zabawę, chroni przed stratami materialnymi.


50. Daniel – anioł, który odpowiada za bystrość i sukces w biznesie, uczciwą wygraną, dyplomację, sprawiedliwy osąd, wspiera zakochanych, jest opiekunem dyplomatów.


51. Hahasiah – anioł, który odpowiada za wzrost prestiżu i pozycji społecznej, zapewnia ochronę, wspiera wytrwałość w nauce i pracy, rozszerza horyzonty.


52. Imamiah – anioł, który odpowiada za niezależną, samodzielną pracę, wyzwolenie z ograniczeń, chroni przed cierpieniem, separacją i nadmierną impulsywnością.


53. Nanael – anioł, który odpowiada za parapsychiczną i ezoteryczną sferę życia, wprowadza porządek, chroni przed zasadzkami, chaosem i brakiem organizacji.


54. Nithael – anioł, który odpowiada za altruizm, rozumienie innych, długowieczność, wdzięk, urok osobisty, czar, pomaga dokonywać wyborów w sferze uczuciowej.


55. Mebahiah – anioł, który odpowiada za wspaniałe dzieła, ważne projekty, publikacje, narodziny, pomaga rozwiązać problemy rodzinne i związane z nauką.


56. Poiel – anioł, który odpowiada za życzliwe środowisko, płodność, regenerację sił, pomaga w rozwiązaniu konfliktów rodzinnych, chroni przed słabością, usuwa strach przed porażką.


57. Mumaiah – anioł, który odpowiada za tradycyjne wartości i zwyczaje, usuwa sprzeczności i niepewność, łagodzi sytuacje kryzysowe, przynosi konstruktywną krytykę.


58. Kaliel – anioł, który odpowiada za marzenia, fantazje i zdrowie, pomaga zwalczyć choroby, lenistwo i chwiejność charakteru, pomaga w zrobieniu tego, co musi być zrobione.


59. Harahel – anioł, który odpowiada za pomyślność na egzaminach, początki, deklaracje i słowne zobowiązania, chroni przed ogniem, wybuchami oraz przed gniewem i wściekłością.


60. Mizrael – anioł, który odpowiada za rozwój kariery, rozwiązania ostateczne, motywujące wyzwania, chroni podczas rywalizacji i zawodów, pomaga przetrwać nieodwracalne zmiany.


61. Umabel – anioł, który odpowiada za szczerą przyjaźń, zainteresowania psychotroniczne, muzykę, pomaga uwolnić się od uzależnień zarówno od substancji, jak i ludzi.


62. Iahhel – anioł, który odpowiada za wzajemne zrozumienie w związku, harmonię, dobre nowiny, chroni przed pokusami miłosnymi i nadmiernymi wydatkami.


63. Annauel – anioł, który odpowiada za indywidualizm, tolerancję, chroni biznes i dokonane inwestycje, pozbawia uprzedzeń, wspiera przedsiębiorczość i mobilność.


64. Mehiel – anioł, który odpowiada za kreatywność, aktywność i wyobraźnię, chroni przed problemami emocjonalnymi, wzmacnia odpowiedzialność za rodzinę.


65. Damabiah – anioł, który odpowiada za odnalezienie prawidłowego kierunku w życiu, chroni przed niewidzialnymi wrogami i agresją emocjonalną, zapewnia spokój.


66. Menkel – anioł, który odpowiada za stabilizację, długotrwałe związki, wspomnienia, chroni przed urazami, zwolnieniem z pracy, przykrymi wpływami z przeszłości.


67. Eiael – anioł, który odpowiada za zmiany na lepsze, akceptację przeznaczenia, zainteresowania mistyczne i szczęście, chroni przed nieszczęściem i tragediami.


68. Habuiah – anioł, który odpowiada za intensywne wysiłki, zarobki, obfite zyski i zdrowie, wspomaga zmiany, remonty, odnowienie, jest opiekunem uzdrowicieli.


69. Rohel – anioł, który odpowiada za zasłużoną sławę, uczciwe zwycięstwo, zapewnia pomoc innych, przynosi nieoczekiwane pieniądze, zapobiega stratom.


70. Iibamiah – anioł, który odpowiada za koniec cyklu, transformację i nieuniknione zmiany, chroni przed separacją, oddzieleniem od bliskich, chorobami i urazami.


71. Haiaiel – anioł, który odpowiada za siły witalne i energię, chroni przed znużeniem, zmęczeniem, zależnością i prześladowaniem, zapobiega zdradzie zaufania i oszustwom.


72. Nemamiah – anioł, który odpowiada za największe sukcesy, sławę, pozytywne emocje, chroni przed brakiem umiaru, niedyskrecją, impulsywnością i udawaniem.

Archanioły


73. Michael – archanioł, który odpowiada za prawdę, szczerość, jasne i uczciwe intencje, szczęście, inteligencję, mądrość, wiedzę, przywództwo, równowagę życiową.


74. Gabriel – archanioł, który odpowiada za narodziny zarówno w sensie fizycznym, jak i duchowym, ważne wiadomości, dobre rady, wsparcie duchowe, realizację marzeń i dążeń, opiekę nad dziećmi.


75. Raphael – archanioł, który odpowiada za bezpieczeństwo w podróży, wypoczynek, zabawę, dobre zdrowie i siły fizyczne, pomyślność w biznesie i innych działaniach.


76. Anael – archanioł, który odpowiada za radość życia, szczerą, głęboką miłość, talenty i uzdolnienia artystyczne, twórczość, urok i wdzięk osobisty, prezenty i miłe niespodzianki losu.


77. Ariel – archanioł, który odpowiada za odwagę, godność, charyzmę, tryumfy, szybkie działanie, entuzjazm, aktywność, uczciwą i zdrową rywalizację, odsłania dwulicowość i fałsz.

78. Zachariel – archanioł, który odpowiada za dobrobyt, wiarę, bogactwo materialne i duchowe, wierność w przyjaźni, pomyślny los, sukcesy w nauce, wytrwałość, cierpliwość.


79. Cassiel – archanioł, który odpowiada za czas, mądrość i filozofię życiową, refleksje, przemyślenia, zbawienie, dokonywanie korzystnych wyborów, sukcesy w pracy, harmonię w rodzinie.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w książce Andrzeja Piotra Załęskiego Anioły życia


© Copyright Ars Scripti-2, Białystok

All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.
Statystyka:
Przeglądano: 23570
Powrót
Dalej
 
26 maj 2022
18641912 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2022 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.