Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Ochrona siłą żywiołu ziemi   Data: 22 sierpień 2014
Wstęp:Zawartość:
Ochronne drzewo
Zastosowanie:rytuał, który zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed działaniem negatywnych energii.
Niezbędne akcesoria: Znajdujemy zdrowe i dorodne drzewo z dowolnego gatunku należącego do żywiołu ziemi. Najlepiej takie, które nam się podoba lub z którym czujemy wewnętrzną więź.
Czas wykonania: w zasadzie całkowicie dowolny, ale odradzam wykonywanie tego rytuału zimą osobom nie zahartowanym fizycznie.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: po dokonaniu oczyszczenia (dowolną metodą) udajemy się do miejsca, gdzie rośnie wybrane drzewo. Stajemy naprzeciwko niego, pozdrawiamy je i zwracamy się z prośbą o ochronę. Tekst tej prośby powinien płynąć z serca. Możesz Czytelniku zmodyfikować do swoich potrzeb słowa, których używam ja:
„Pozdrawiam Cię dębie, potężny władco lasu. Przyszłam do ciebie z prośbą o ochronę. Roztocz nade mną opiekę, weź mnie pod swe konary, spraw, by twoja energia chroniła mnie i w dzień, i w nocy.”
Następnie siadamy pod drzewem dotykając go dowolną częścią ciała i pozostajemy pod nim przez co najmniej 20 minut, wizualizując jednocześnie jego energie. Czasami drzewo przekazuje wtedy jakieś ważne przesłanie, ostrzeżenie lub po prostu udziela wskazówek. Warto je zapamiętać, a najlepiej po powrocie do domu zapisać. Na koniec przytulamy się do drzewa i dziękujemy mu za ochronę. Taki seans wystarcza na dość długo, dlatego zaleca się wykonywanie tego rytuału nie częściej niż raz w miesiącu. Uruchomione w trakcie niego siły będą działać na odległość. W sytuacji zagrożenia wystarczy wyobrazić sobie swoje drzewo ochronne i w myślach powtórzyć słowa prośby o ochronę.
 
Drewniany amulet
Zastosowanie:doskonały sposób na ochronę przed złym okiem oraz ludzką zawiścią i zazdrością na tle materialnym.
Niezbędne akcesoria: jeden krótki patyczek brzozowy, jeden krótki patyczek dębowy, jeden krótki patyczek lipowy, jeden krótki patyczek wiśniowy, jeden krótki patyczek klonowy, jeden krótki patyczek kasztanowy, jeden krótki patyczek modrzewiowy, biała świeca, kawałek lnianej lub jedwabnej nitki.
Czas wykonania: wykonujemy go przy pełni Księżyca o dowolnej porze doby i roku.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: patyczki faktycznie powinny być krótkie, gdyż sporządzony z nich amulet będziesz nosić przy sobie. Nie muszą być one żywe. Doskonale nadadzą się do tego rytuału złamane przez wiatr, suche drewienka. Ważne są tutaj gatunki zastosowanych drzew. Kiedy zgromadzisz je wszystkie, połącz je w wiązkę i przewiąż nitką. Następnie włóż je na chwilę pod bieżącą zimną wodę – naładujesz je w taki sposób energią żywiołu wody. Teraz zapal świecę i potrzymaj patyczki nad ogniem. Naładujesz je w ten sposób ochronną energią żywiołu ognia. Na koniec wynieś je na balkon lub połóż w otwartym oknie – dodasz im ochronnej energii żywiołu powietrza. Energią ziemi nie musisz ich ładować, gdyż drzewa należą do tego właśnie żywiołu.
 
Drewniana bariera
Zastosowanie:ten rytuał mogą stosować osoby mieszkające w wolno stojących domach, choć bywa równie skuteczny, gdy zastosuje się go na działce. Wymaga jednak podstawowych umiejętności stolarskich.
Niezbędne akcesoria: do tej praktyki potrzebne są wykonane własnoręcznie lub kupione sztachety po 3 z następujących rodzajów drzewa:
–          dębowe,
–          sosnowe,
–          brzozowe,
–          lipowe,
–          modrzewiowe.
Czas wykonania: pora wykonania tego rytuału jest całkowicie dowolna.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: z tych sztachet wykonujemy jedno przęsło płotu, który otacza naszą posesję. Jeśli mamy ogrodzenie metalowe, to taki płotek ustawiamy jako element ozdobny. Osoby, które nie są szczęśliwymi posiadaczami willi i nie mają też działki radzę wykonanie takiego płotka w miniaturze i postawienie go w mieszkaniu blisko drzwi wejściowych.
 
Dębowa zapora
Zastosowanie:ten rytuał służy przede wszystkim do ochrony miejsca pracy, choć można go też wykorzystać w domu, zabudowaniach gospodarskich i w innych miejscach, gdzie często przebywamy.
Niezbędne akcesoria: trzy 10-15 cm kołeczki wystrugane z dębowego drewna, garść kory dębu, metalowe szczypce, kociołek do spalania ziół.
Czas wykonania: praktykuje się go między nowiem a pierwszą kwadrą Księżyca. Dzień tygodnia i pora doby nie mają tu znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: korę dębu wrzucamy do kociołka i podpalamy ją. Kiedy się rozpali, wkładamy kołeczek w szczypce (osobiście używam zwykłych obcęgów) i trzymamy przez chwilę nad płomieniem, żeby się osmalił. Tak samo postępujemy z dwoma pozostałymi. Zahartowane kołeczki umieszczamy na planie trójkąta przed wejściem do naszego miejsca pracy (domu itp.). Można je całkowicie zakopać, a pozostałym ze spalenia popiołem posypujemy próg lub sypiemy go pod wycieraczkę.
 
Ochronny naszyjnik
Zastosowanie:drzewem, które ma szczególnie silną moc ochronną jest jarzębina. Każda jej część ma takie działanie, choć wyjątkowo mocno chronią owoce. Ten rytuał odwołuje się właśnie do tych właściwości tego magicznego drzewa.
Niezbędne akcesoria: dojrzałe owoce jarzębiny, cienka igła, mocna nić lniana lub jedwabna.
Czas wykonania: rytuał ten odprawiamy na nowiu Księżyca lub w dniu równonocy jesiennej (22/23.09). Dzień tygodnia i pora doby nie mają w tym przypadku znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: z zebranych osobiście i lekko podsuszonych owoców jarzębiny robimy naszyjnik o długości od 50 do 70 cm. Możemy go nosić jako ozdobę, jeśli nie kłóci się to z naszym poczuciem estetyki lub powiesić w dowolnym miejscu w domu. Jest również skuteczny w ochronie podczas snu, jak i w przypadku problemów w partnerstwie. Wówczas należy go wkładać na noc pod poduszkę.
 
 
Więcej informacji znajdzie Czytelnik w książce A. A. Chrzanowskiej z serii Tajemnice żywiołów „Rytuały ziemi”.© Copyright Ars Scripti-2, Białystok
All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.
 

Statystyka:
Przeglądano: 2234
Powrót
Dalej
 
04 kwiecień 2020
17185346 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.