Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Ochrona siłą żywiołu wody   Data: 04 luty 2014
Wstęp:
Oczyszczenie siebie i swego otoczenia z negatywnych energii i skutków agresji psychoenergetycznej należy do spraw podstawowych, od których trzeba zacząć poprawę swojej sytuacji, jeśli nie przynosi nam ona satysfakcji. Rytuały oczyszczające usuną nagromadzone w nas i wokół nas skutki złego oka, wampiryzmu, złych życzeń, zawiści, a nawet rzucanych uroków czy lżejszych klątw. Niestety, nie dają jednak one gwarancji, że złe energie nie pojawią się ponownie w naszym życiu. Z tego powodu niezmiernie ważne jest regularne stosowanie rytuałów ochronnych, które opiszę w tym rozdziale. Najważniejszą zasadą obowiązującą przy tych praktykach jest to, że możemy je wykonywać wyłącznie po dokonaniu rytuałów oczyszczających, kiedy jesteśmy pewni, że pozbyliśmy się tego wszystkiego, co jest złe, negatywne i destrukcyjne. W innym wypadku będziemy chronić nie siebie, a zło, którym ktoś nas obciążył. Dlatego raz jeszcze podkreślam – jedynie kolejność: najpierw rytuał oczyszczający, potem ochronny zapewnia pełne bezpieczeństwo psychoenergetyczne.

Zawartość:

Praktykując rytuały ochronne żywiołu wody warto pamiętać, że tradycja zaszeregowuje następujące rośliny: lilie wodne, grzybienie, pelargonie, lotosy, tatarak, wodorosty, kaktusowate, gardenie, fiołki, frezje, orchidee, storczyki, bez, klon, tulipan, wrzos, jaśmin, malwa, mak, ogórki, dynia, mech, naparstnica, lubczyk, kruszyna, kokoryczka, gwiazdnica pospolita, papirus, winorośl, widłak, mimoza i wiele, wiele innych.
Chcąc praktykować rytuały odwołujące się do potęgi żywiołu wody powinniśmy się zaopatrzyć w:
– naczynia z wodą źródlaną,
– deszczówkę lub roztopiony śnieg,
– muszle,
– butelki z ciemnego szkła,
– świece w kolorach wody,
– zioła, kadzidełka, kamienie i olejki zapachowe przyporządkowane żywiołowi wody,
– szklane lub gliniane naczynia na wodę,
– miejsce, w którym można wziąć kąpiel (wanna, balia, duża miska),
– kilka luster różnej wielkości i kształtu (ramy w różnych kolorach oprócz czarnego).
Bardzo prostym sposobem wzmocnienia żywiołu wody w życiu codziennym jest posiadanie w domu akwarium z żywymi roślinkami i rybkami.
 
 
Ochronny rytuał wody
Zastosowanie:skuteczny i silny rytuał zabezpieczający przed wszelkiego rodzaju psychomanipulacją energetyczną, miłosnym urokiem, złym okiem i przekleństwami pospolitymi. Jego zaletą jest też to, iż zapewnia ochronę na długim dystansie czasowym i z tego względu nie trzeba go często powtarzać
Niezbędne akcesoria: miska z wodą, cztery szczypty soli, szczypta ziela werbeny, cztery woskowe świece, foliowa torebka.
Czas wykonania: wykonuje się go podczas nowiu Księżyca, natomiast pora doby i dzień tygodnia nie mają tu znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: przygotowane akcesoria zanieś do pomieszczenia, w którym praktykujesz magię i gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał i ustaw wszystko na stole, a następnie usiądź lub stań (zrób tak, jak będzie Ci wygodniej) przed zgromadzonymi przedmiotami i wycisz się wewnętrznie. Kiedy będziesz gotowy, wrzuć do miski z wodą ziele werbeny, zapal pierwszą świecę, spójrz na nią i wypowiedz następujące słowa mocy:
Zło nie ma nade mną władzy,
znika i blednie,
i odchodzi na zawsze.
Niech tak się stanie.
Odsuń świecę od siebie, włóż palącą się do wody i uważnie obserwuj, jak jej płomień gaśnie, następnie własnoręcznie połam nadpaloną świecę, a okruchy wrzuć do foliowej torebki. Teraz wsyp do wody szczyptę soli, aby oczyściła ją z negatywnych energii, następnie powtórz wszystkie działania kolejno z pozostałymi świecami. Kiedy skończysz, dokładnie umyj ręce pod bieżącą wodą, połamane świece wraz z torebką wyrzuć do śmietnika, a miskę wyparz gorącą wodą i nigdy nie używaj jej do celów spożywczych.
 
Kwiatowa ochrona
Zastosowanie:doskonały rytuał chroniący dom i wszelkie inne pomieszczenia, których jesteśmy właścicielami (np. domek letniskowy, biuro, pomieszczenia gospodarcze itp.).
Niezbędne akcesoria: miska przeznaczona do działań magicznych, 2 łyżki soku z aloesu, płatki kwiatów frezji i pelargonii, liście kruszyny, ok. 2 litrów wody źródlanej, lnianą lub bawełnianą szmatkę, której nie żal będzie wyrzucić.
Czas wykonania: pora doby, dzień tygodnia i faza Księżyca nie mają tu znaczenia. Przy wykonywaniu tego rytuału należy kierować się wyłącznie bieżącą potrzebą.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: rano, około 3-4 godzin przed wykonaniem rytuału wlewamy źródlaną wodę do miski, dolewamy do niej sok z aloesu i wrzucamy suche lub świeże płatki kwiatów frezji i pelargonii oraz liści kruszyny. Zostawiamy to na kilka godzin, by woda i rośliny wymieniły się energiami. Następnie tą wodą obmywamy najbardziej newralgiczne punkty domu zaczynając od progu i drzwi wejściowych. Robimy to znajdując się wewnątrz domu. Następnie przechodzimy do okien, ale myjemy wyłącznie framugi, nie dotykając szkła. Na koniec myjemy kominek czy piec (jeśli go mamy). Następnie pozostałą zawartość miski powierzamy przyrodzie, czyli wylewamy np. do sedesu lub ogrodu, ale w tym ostatnim przypadku wybieramy takie miejsce, gdzie nie rosną warzywa, najlepiej na pokrzywnik (takie miejsce, gdzie rosną pokrzywy powinno być w każdym ogrodzie). Szmatkę albo zakopujemy, albo suszymy poza domem i potem spalamy.
 
Lustrzana ochrona domu
Zastosowanie:bardzo skuteczny i silny (jak wszystkie rytuały z lustrem) rytuał ochronny domu. Z tym, że do ochrony innych pomieszczeń (np. biura, pomieszczeń gospodarczych itp.) nie wolno go stosować.
Niezbędne akcesoria: duże lustro, co najmniej dwudziestopięciocentymetrowe (może być w jasnej ramie lub w ogóle bez niej), dowolne kadzidło ochronne, np. akacjowe, bzowe, miodowe, dziewięć białych lub woskowych świec.
Czas wykonania: najsilniej rytuał działa podczas pełni Księżyca, natomiast pora doby i dzień tygodnia w tym wypadku nie mają znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: stół (biurko) przy którym wykonujesz rytuały musi stać tak, byś mógł/a obejść go na około. Najpierw zgromadź potrzebne akcesoria. W centrum postaw lustro (możesz je o coś oprzeć), zapal pierwszą świecę i wypowiadając następujące słowa:
Światło Księżyca ochroń mnie
Obejdź stół (biurko) dookoła, a następnie postaw zapaloną święcę naprzeciwko lustra. Powtórz te czynności ze wszystkimi świecami oprócz ostatniej. Dziewiątą świecę też zapal, obejdź stół dookoła, a następnie stań naprzeciwko lustra z zapaloną świecą w dłoniach i dokończ zaklęcie ochronne wypowiadającą suplikację:
Wielka Pani blasku Księżyca!
Pani wody i nocy!
Władczyni wielkiej mocy!
W miejscu blaskiem świec rozświetlone
i obecnością Twego lustra zaznaczone,
chroń mój dom swą wielką mocą
przed złem wszelkim.
I niech tak się stanie!
Teraz postaw ostatnią świecę przed lustrem i pozwól, by ich światło przez kilka minut odbijało się w lustrze. Następnie weź lustro i obejdź z nim stół, trzymając je tak, by cały czas odbijały się w nim świece. Powtórz tę czynność trzykrotnie. Kiedy skończysz, ukryj lustro w bezpiecznym miejscu, a świecom pozwól dopalić się do końca w sposób naturalny. Ogarki, jeśli takie zostały powierz przyrodzie.
 
Ochrona szklaną kulą
Zastosowanie:ten bardzo stary, silny i dość skomplikowany rytuał ochrony szklaną kulą polecam Czytelnikom już nieco zaawansowanym w praktykach magii naturalnej. Jego bezsprzeczną zaletą jest wyjątkowa skuteczność.
Niezbędne akcesoria: szklana lub kryształowa kula, biała lub woskowa świeca, kadzidło lawendowe, ubranie z naturalnych włókien, najlepiej lniane.
Czas wykonania: wykonuje się go na nowiu Księżyca, późnym wieczorem między godziną 21.00 a 24.00, dzień tygodnia nie ma znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: najpierw dokonujemy dowolnego rodzaju ablucji (kąpiel, prysznic), ubieramy się w strój z włókien naturalnych, a o podanej powyżej porze udajemy się do pomieszczenia, w którym praktykujemy magię. Tam najpierw zapalamy świecę, a potem kadzidło. Szklaną kulę ustawiamy na stole lub biurku tak, by się nie toczyła i była stabilna. Siadamy naprzeciwko niej i uporczywie się w nią wpatrując (tak jak przy obrazach trójwymiarowych) wizualizujemy najgłębszą istotę samego siebie (duszę, ducha, nadświadomość, jaźń) w postaci białego, migocącego światła. Wyobrażamy sobie, iż owo światło powoli i łagodnie wpływa do szklanej kuli, migoce w niej i przelewa się. Robimy tak, aż całość tego światła wpłynie do kuli i wypełni ją całkowicie. Potem łagodnym ruchem nakrywamy obydwiema rękami kule i wypowiadamy następujące słowa mocy:
Siłą Najwyższej woli
i moim pragnieniem
chronię cię moja duszo (mój duchu itp.)
przed udziałem złej doli.
Ta kula stanie się twym schronieniem
i zło cię nie dosięgnie.
Niech tak się stanie.
Na koniec umieszczamy kulę w bezpiecznym miejscu, gdzie nikt jej nie będzie mógł widzieć, a tym bardziej dotknąć. Dopóki kula jest bezpieczna, nasza ochrona jest całkowita.
 
 

Więcej informacji można znaleźć w książce "Rytuały wody" A. A. Chrzanowskiej.


© Copyright Ars Scripti-2, Białystok
All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.
 
Statystyka:
Przeglądano: 1717
Powrót
Dalej
 
18 luty 2020
17094850 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.