Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Ochrona siłą żywiołu powietrza   Data: 27 maj 2014
Wstęp:
Oczyszczenie siebie i otoczenia z negatywnych energii jest sprawą podstawową, od której należy zacząć poprawę swojej sytuacji i jakiekolwiek działania magiczne. Usuwają one nagromadzone w nas i wokół nas skutki złego oka, wampiryzmu, złych życzeń, zawiści, a nawet rzucanych uroków. Nie dają jednak one gwarancji, że złe energie nie pojawią się ponownie w naszym życiu lub otoczeniu, dlatego niezmiernie ważne jest regularne praktykowanie rytuałów ochronnych. Najważniejszą zasadą obowiązującą przy tych praktykach jest to, że możemy je wykonywać wyłącznie po dokonaniu oczyszczenia, kiedy jesteśmy pewni, że pozbyliśmy się tego wszystkiego, co jest złe, negatywne i destrukcyjne.

Zawartość:
 
Dymna zasłona
Zastosowanie:to stary rytuał poleskich szeptuch i znachorek stosowany do ochrony domu, jak też wszystkich jego mieszkańców.
Niezbędne akcesoria: dowolne pióro dzikiego ptaka, które on dobrowolnie oddał (a więc znalezione, a nie wyrwane martwemu zwierzęciu), kociołek do spalania ziół, suche ziele piołunu, suche ziele krwawnika, suche ziele nawłoci, suche szyszki chmielu, suche liście dębu.
Czas wykonania: wykonuje się go wczesnym rankiem o dowolnej porze roku. Faza Księżyca i dzień tygodnia nie mają tu znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: do kociołka wkładamy od razu wszystkie zioła, podpalamy je, a następnie okadzamy powstałym dymem pióro, czyli trzymamy je nad kociołkiem około 5 minut. Kiedy zioła się dopalają, podpalamy pióro, lecz nie pozwalamy, by zapaliło się płomieniem, lecz tylko trochę żarzyło. Takim żarzącym się piórem rysujemy znak krzyża na górnej framudze drzwi wejściowych i każdym oknie domu. Powstały przy spalaniu ziół popiół wsypujemy do doniczek rosnących w domu kwiatów. Rytuał ten także działa ochronnie przez cały rok. Potem można go powtórzyć.
 
Rytuał ochronny dla uczących się
Zastosowanie:praktyka przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy uczą się i potrzebują wsparcia przed egzaminem, testem, obroną pracy magisterskiej itp.
Niezbędne akcesoria: żółta świeca, mały woreczek z naturalnego materiału, szczypta suchych kwiatów żarnowca, pokruszona, sucha szyszka chmielu, szczypta kwiatów lawendy, kociołek do spalania ziół, kawałek żółtego papieru, granatowy mazak lub długopis.
Czas wykonania: można wykonywać go w dowolnym dniu i o dowolnej porze, ale dodatkowo nasila moc jego oddziaływania praktykowanie go w środę. Fazy Księżyca nie mają tu znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna, mocy mentalnych.
Wykonanie: najpierw zapalamy świecę, a następnie rysujemy granatowym mazakiem na kartce papieru symbol Miecz Dawida (wstaw rysunek tego symbolu, jest w książce Rytuały ochronne), który chroni przed kłopotami, troską i niesprawiedliwością, osłania przed nieżyczliwymi ludźmi i nie pozwala dać się zbić z tropu. Następnie wrzucamy do kociołka zioła, podpalamy je i czekamy aż się spopielą i wystygną. Teraz przesypujemy je do woreczka, wkładamy do niego ciasno zwiniętą kartkę z Mieczem Dawida i kapiemy na to wszystko dziewięć kropli wosku z zapalonej na początku praktyki świecy, która musi się dopalić w sposób naturalny do końca. Woreczek musimy mieć przy sobie podczas egzaminów, testów itp. Zachowuje on swoją skuteczność przez okres 9 miesięcy.
 
Ochrona w podróży drogą lądową
Zastosowanie:o tym, że na naszych szosach jest niebezpiecznie, nie muszę nikogo przekonywać. Dlatego przed udaniem się w podróż drogą lądową, a szczególnie samochodem lub autobusem warto wykonać ten rytuał ochronny.
Niezbędne akcesoria: żółta świeca, mały woreczek z naturalnego materiału, kociołek do spalania ziół, trochę igliwia sosny, odrobinę ziela lawendy, kilka liści leszczyny, trochę ziela lebiody, kilka nasion lnu.
Czas wykonania: można wykonać go w dowolnym momencie, ale najskuteczniejszy jest, gdy robimy go w dniu Marsa, czyli we wtorek. Faza Księżyca i pora doby nie mają tu znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna, podróży.
Wykonanie: zapal żółtą świecę, wsyp do kociołka igliwie sosny, ziele lawendy, liście leszczyny oraz lebiody (wszystko to może być suszone) i podpal je, kiedy się spalą i wystygną, przesyp do woreczka, dodaj nasiona lnu i zabierz ze sobą w podróż, będą Cię skutecznie chronić. Świecę zgaś (pamiętaj, że nie można jej zdmuchiwać) i schowaj, będziesz mógł jej użyć do następnego rytuału.
 
Ochrona w podróży samolotem
Zastosowanie:w dzisiejszych czasach wiele osób wręcz musi korzystać z tego środka komunikacji, jest on w miarę bezpieczny, tym niemniej są osoby, które wręcz panicznie boją się latać. Ten rytuał zapewnia nie tylko bezpieczeństwo w podróży lotniczej, ale i usuwa lęki.
Niezbędne akcesoria: fioletowa świeca, mały woreczek z naturalnego materiału, kociołek do spalania ziół, szczypta kwiatów forsycji lub żółtej azalii, odrobinę ziela tymianku, kilka liści osiki, odrobinę igliwia modrzewia, parę ziaren owsa.
Czas wykonania: można go wykonywać w dowolnym momencie, ale szczególnie skuteczny jest, gdy odprawiamy go w dniu Urana (sobota). Faza Księżyca nie ma tu znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna, podróży.
Wykonanie: zapal świecę, wsyp do kociołka kwiaty forsycji lub azalii, ziele tymianku, liście osiki i igliwie modrzewia (wszystko to może być suszone) i podpal je. Kiedy się spalą i wystygną, przesyp do woreczka, dodaj ziarna owsa i zabierz ze sobą w podróż, a będą Cię skutecznie chronić. Świecę zgaś (pamiętaj, że nie można jej zdmuchiwać) i schowaj, będziesz mógł jej użyć do następnego rytuału.
 
Ochronne węzły
Zastosowanie:rytuał ten zapewnia ochronę przed złem w każdej postaci na wszystkich poziomach.
Niezbędne akcesoria: co wykonania tej praktyki potrzebny będzie Ci biały sznurek lub wstążka o długości około 1,5 m.
Czas wykonania: rytuał najskuteczniejszy jest wykonywany rano, podczas pierwszej godziny po wschodzie Słońca. Dzień tygodnia i faza Księżyca nie mają tu znaczenia.
Rodzaj magii: ochronna.
Wykonanie: weź sznurek lub wstążkę i wiążąc na nim kolejno 9 węzłów wypowiadaj z wiarą i przekonaniem następujące słowa:
Dla dobra wszystkich
za sprawą węzła pierwszego moc się rodzi.
Za sprawą węzła drugiego moc przychodzi.
Za sprawą węzła trzeciego moc już we mnie jest.
Za sprawą węzła czwartego potęguje mój każdy gest.
Za sprawą węzła piątego moc staje się ożywiona.
Za sprawą węzła szóstego moja dola nie jest przesądzona.
Za sprawą węzła siódmego moc działać zaczyna.
Za sprawą węzła ósmego panią (panem) swego losu się staję.
Za sprawą węzła dziewiątego moc posłuch mi daje.
Niech tak się stanie.
W większości wypadków nie ma większego znaczenia czy słowa mocy wypowiadasz na głos, czy też w myślach. Tu jednak powinieneś mówić je głośno i wyraźnie. Po zakończeniu wypowiadania słów inwokacji sznurek (wstążkę) należy spalić lub wyrzucić do wartko płynącego strumienia. Przywołane siły będą przy Tobie i zapewnią Ci skuteczną ochronę przez długi czas.
 
 
 
 
© Copyright Ars Scripti-2, Białystok
All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.
 
 

Statystyka:
Przeglądano: 2620
Powrót
Dalej
 
14 lipiec 2020
17396900 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.