Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
METALOWY TYGRYS   Data: 31 grudzień 2009
Wstęp:

zaczyna się 14 lutego

 

Metalowy tygrys niesie czystość i twardość. Tygrys jest zwierzęciem samodzielnym, które zazdrośnie broni swego terytorium oraz odpędza wszelkie demony. Ten typ tygrysa odznacza się cnotliwością i niewinnością. Niesie on sprawiedliwość, jest bardzo szanowany, a jego słowo -  zawsze decydujące. Ambicja jest kluczowym słowem w tym roku. Nastąpi teraz moment oczyszczenia - wszystko co było ukryte wyjdzie na jaw. Będzie to rok pełen napięć, w którym można bardzo wiele zyskać jak i dosłownie wszystko stracić. W krytycznych momentach postępowanie ludzi stanie się rozpaczliwe, niemal dramatyczne, jak tygrysów, rzucających się do ataku. Dopiero potem mogą takiego zachowania pożałować.Zarówno w interesach, jak i w przyjaźni oraz partnerstwie niezbędne jest obustronne zaufanie.

Rok ten jest dla wszystkich oczyszczający.Zawartość:

BARAN - gotowy bez lęku odeprzeć każdy atak.  Aby wszystko poszło po waszej myśli, koniecznie mądrze zaplanujcie cały rok. Tylko swoją odwagą i siłą pokonacie przeszkody, dlatego uczcie się bycia śmiałym i zdyscyplinowanym. Szykujący się sukces finansowy może zaprzepaścić tylko wasz upór, dlatego tym razem polegajcie na swoim doświadczeniu. Dla przyjaciół jesteście prawdziwym oparciem, sami jednakże nie obdarzajcie ludzi zbytnim zaufaniem i niektóre tajemnice pozostawcie dla siebie. Przyswajajcie nową wiedzę, która potem, niczym drogowskaz pomoże wam odnaleźć właściwy kierunek na dalszej drodze. Również w miłości możecie osiągnąć sukces, jeśli konkretnie określicie jaki związek jest wam potrzebny i na jakich relacjach ma być oparty oraz wyzbędziecie się zazdrości. Nie pozwólcie aby lęk i obawa przeszkodziły wam w dążeniu do celu. Pamiętajcie, że na stabilną sytuację finansową trzeba zapracować, pracujcie więc - a wytrwały trud będzie wynagrodzony.

 

BYK - szukajcie odpowiednich rozwiązań - tak w sprawach zawodowych jak i osobistych.Wasze umiejętności teraz zaowocują i przyniosą oczekiwane wyniki, należy tylko zrobić sobie dobrą reklamę. Siły wyższe nastrajają was na popularność i nowe zdobycze, a zatroszczyć się o nie powinniście już sami. Jest to odpowiedni czas na robienie większych zakupów i branie kredytów. Wytrwała praca na początku roku zostanie w niedługim czasie wynagrodzona. W wasze sprawy może zaangażować się też ktoś bliski. Obecnie najważniejsze jest dla was określenie swojej roli w życiu, odnalezienie siebie w otaczającym świecie. Właśnie teraz macie szansę sprawdzić wszystkie swoje zdolności i przekonać się, w czym nie jesteście doskonali. W stosunkach z partnerem trzymajcie się wysokich ideałów. Mniej go krytykujcie, a zobaczycie, że będzie to miało pozytywne skutki dla was dwojga. Bądźcie bardziej łagodni i czuli, pokażcie siebie z tej lepszej strony!

 

BLIŹNIĘTA - jesteście gotowi na połączenie, związek, bliskość. W tym roku czeka was podjęcie decyzji - z kim będziecie lub z kim zostaniecie. Niektórzy znajomi okażą się nieuczciwi w stosunku do was - odsuniecie ich więc od siebie. Konkretnie wyznaczcie na czym należy się teraz skoncentrować, a co można odłożyć na później. Trzeba będzie wiele wysiłku włożyć w naukę i stanąć twarzą w twarz ze związanymi z nią problemami. Zawsze powinniście być uczciwi w stosunku do samego siebie; na przykład, odpowiadając na pytanie, czy ten człowiek jest wam naprawdę potrzebny - jeżeli tego nie zrobicie, za jakiś czas po prostu ugrzęźniecie w problemach. Nastał czas, że wszystko ruszy z miejsca; osiągnięciu celu pomoże twórcze myślenie.

 

RAK - w tym roku zbytnio pochłaniać was będzie troska o dobra materialne, może dlatego, że tak bardzo staracie się być doskonali? Jest to rok pełen pokus i napięć, dojdą jeszcze problemy przyjaciół lub bliskiej osoby. Jeżeli nie chcecie pogłębić relacji, łączących was z drugim człowiekiem - nie zmuszajcie się do tego, bo będziecie potem bardzo żałować. Jakikolwiek nadmiar w tym okresie jest dla was zgubny. Wasi bliscy staną się bardziej skryci, pojawią się zmartwienia. Wam także może wydawać się, że rok ten jest pasmem niepowodzeń i trudności, jednakże wszystkie problemy rozwiążą się w zupełnie nieoczekiwany sposób. Dany rok uczy was odpowiedzialności. Starajcie się zawsze dobrze mówić o ludziach, nie bierzcie udziału w działaniach, które wydają się być szkodliwe i niebezpieczne.

 

LEW - zajmijcie się tym, co naprawdę lubicie robić, współpracujcie z ludźmi - tylko we wszystkim znajcie miarę. W tym roku możecie czuć się bardzo samotni i silnie to przeżywać. Nie izolujcie się od świata, częściej wychodźcie do ludzi. Wiele korzyści przyniesie wam praca w grupie. Bądźcie romantyczni!! Możecie spotkać teraz starszego od siebie partnera. Jest to czas nabierania śmiałości do bycia naprawdę sobą, jeśli potrzebujecie samotności - bądźcie sami. Pamiętajcie, że człowiek, który odkrył jak wielkim sekretem jest radości, zawsze będzie atrakcyjny dla otoczenia. Podkreślcie swoją indywidualność, pięknie mówcie i myślcie trzeźwo. Tylko ostrożnie z pieniędzmi - nie wydawajcie więcej niż zarabiacie. Zatroszczcie się o swoje zdrowie i wygląd zewnętrzny, a bardzo podniesie się wasza samoocena i szacunek do samego siebie.

 

PANNA - znajdujecie się w punkcie zwrotnym swojego życia. Możliwe, że coś stracicie albo już utraciliście, jednakże w zamian możecie też zyskać coś nowego. Pamiętajcie, że gdy zamykają się jedne drzwi - drugie zaraz się otworzą. Zastanówcie się jakie wnioski możecie wyciągnąć oraz jak z pożytkiem wykorzystać docierające do was informacje. W tym roku miłość może sama zapukać do waszych drzwi - aura, którą roztaczacie wokół sprawia, że ludzie bardzo dobrze i swobodnie czują się w waszym towarzystwie. Dzielcie się swoją wiedzą i filozofią - obecnie wasze poglądy niezmiernie interesują innych. Utrzymujcie bliskie kontakty z rodziną, ponieważ właśnie tam znajdziecie prawdziwe wsparcie. Natkniecie się na przeszkodę w przejawieniu pełni waszej indywidualności - zastanówcie się, być może powodem jest nie rozwiązany konflikt

 

WAGA - priorytetami dla Wag powinny stać się: cierpliwość, samokontrola oraz gotowość do nauki rozumienia drugiego człowieka. Ten czas jest dla was właśnie nauką cierpliwości; nie narzekajcie na los i nie przechwalajcie się. Lepiej pochwalcie innych i obdarujcie ich swym uśmiechem. Częstsze pójście na kompromis oraz poszukiwanie metody "złotego środka" ułatwi załatwieniu wszelkich spraw. Mądrze gospodarujcie i nie trwońcie pieniędzy - w tym okresie będą wam one bardzo potrzebne. Ogólnie ten okres nie będzie zbyt harmonijny i wasza równowaga zostanie silnie zakłócona, dlatego postarajcie się bardziej skoordynować swoje działania. Konkurencja w pracy i partnerstwie będzie przyczyną wielu napięć. W małżeństwie, mogą teraz wyjść na wierzch wszelkie zaistniałe niedomówienia i negatywne emocje. Wszystko potoczy się swoim torem, a rezultat widoczny będzie w odpowiednim czasie.

 

SKORPION - coś przemija, odchodzi od was, dlatego nie trzymajcie się kurczowo przeszłości i nie tęsknijcie za tym, co minęło. Zrezygnujcie z utartych sposobów myślenia, z radością patrzcie w przyszłość - nastąpił czas by zapomnieć, to co było i rozpocząć coś nowego. Wiele korzyści przyniosą wam nowe znajomości i przyjaźnie. Bywa, że nieoczekiwane zmiany wychodzą na dobre, muszą jednak chować się za maską nieprzyjemności - a wszystko po to, by utorować drogę temu, co nowe. Przybędzie wam więcej domowych obowiązków - spokojnie, nie ma się czego obawiać - to tylko odpowiedzialność. Niepowodzenia mogą oczywiście przybić człowieka i zniechęcić, bądźcie jednak miłosierni dla siebie i innych -  zostaliście teraz wystawieni na próbę. Wyjdzie wam tylko na dobre, jeśli rozstaniecie się z kimś, do kogo wasze uczucie już dawno przygasło. Jeżeli łączy was już jedynie przyzwyczajenia - to potrzebny jest nowy partner. Jest to czas by uporać się z przeszłością i rozpocząć coś nowego.

 

STRZELEC - życie może przynieść wam teraz dużo zmian. Nie dajcie się zaskoczyć i też się zmieniajcie, a i życie nie będzie się już wydawać się tak nieprzewidywalne. W tym roku zbierzecie plony tego, co wcześniej posialiście. Czeka na was nagroda za poniesiony wysiłek (pod warunkiem, że pracowaliście wytrwale). Jeżeli przez cały ten okres nosiliście w sobie złość i nienawiść -  nastał właściwy czas by zrzucić z siebie ten ciężar. Skoncentrujcie się na sobie, na swym zdrowiu duchowym i fizycznym. Partnera nie postrzegajcie jedynie jako źródła niepokojów i zmartwień. Niech w waszych relacjach zagości więcej magii - przecież w głębi duszy jesteście romantykami. Szkoda czasu na oglądanie się za siebie. Przełamujcie wewnętrzne stereotypy, nie pozwólcie, by was tak ograniczały. Zmieńcie pogląd na siebie i innych, a zmieni się też cały świat. Pamiętajcie - dobre zdrowie i piękny wygląd pochodzą z wnętrza.

 

KOZIOROŻEC - trzeba przejść ten etap, by zmienić życie na lepsze. Należy przestrzec, że w tym roku Koziorożce mogą ulec różnym nieszczęśliwym wypadkom. Będziecie musieli teraz znieść wszystko, co przyniesie los; możliwe, że z niewyjaśnionych powodów czeka was rozłąka z bliską osobą. Nie odbierajcie wszystkiego tak tragicznie - to los wystawia na próbę waszą wytrzymałość. Może zajść wiele zmian związanych z życiem rodzinnym, być może na stałe wyjedziecie do innego kraju. Coś może się też zakończyć - jeśli było złe i nieudane, stanie się dobre, a jeśli już było dobre... stanie się jeszcze lepsze. Mimo wszystko, napięcia są nieuniknione i trzeba będzie przetrwać wszelkie sytuacje stresowe. Jednakże, jak mówią gwiazdy, jeśli uda wam się spojrzeć na sytuację z nowej perspektywy - wszystko się zmieni. W sprawach finansowych nie zapowiadają się duże zmiany, unikajcie jedynie potencjalnie niebezpiecznych sytuacji, nie bierzcie teraz kredytów.

 

WODNIK - korzystajcie z chwili i cieszcie się nią. Zaczyna się dla was nowe życie, dlatego nie zbaczajcie z wyznaczonego szlaku. Nowe znajomości mogą stać się źródłem natchnienia, a pozytywne podejście do życia przyniesie miłość i dobry nastrój. Jedynie gdy zabraknie szczerości, w wasze życie wedrze się pustka i depresja. Możecie poznać nową osobę, a spotkanie z nią odczujecie jako "karmiczne" - jakaś dziwna siła będzie was przyciągać do nowego partnera. Teraz możecie sięgnąć ręką gwiazd, zachęćcie je tylko. Szczęście, spełnienie marzeń, dobry, przystojny i potrafiący rozumieć was partner -  wszystko to jest osiągalne, jeżeli jesteście na to wewnętrznie gotowi. Właśnie teraz wypełnia się ważne kosmiczne prawo: "podobieństwa (jak i przeciwności) się przyciągają". Aby waszymi myślami nie zawładną chaos, jasno określcie czego chcecie, w przeciwnym wypadku wasza samotność tylko się przedłuży. Finansowych sukcesów Tygrys obiecać nie może, chyba że waszym celem stanie się odnalezienie własnego ja (odzyskanie siebie) - wtedy spełni się wszystko jak na życzenie.

 

RYBY - nadeszły zmiany, tylko jakie? Zaczyna się dla was nowy etap, często mogą wam towarzyszyć zmienny nastrój jak i skoki emocjonalne. Pojawienie się nowych przyjaciół pozwoli poprawić samopoczucie i dodać sił. To, co uważaliście za niezmiernie skomplikowane, może teraz okazać się banalnie proste. Romantyczne uniesienia, randki i spacery przy świetle księżyca. W partnerstwie mogą nawarstwiać się problemy, zastanówcie się więc co możecie zmienić w sobie i w waszych wymaganiach, aby uratować związek. Niepowodzenia w miłości będą przeszkadzać wam skoncentrować się na konkretnym zajęciu, dlatego, wnieście w życie nutę romantyzmu, a zapewnicie sobie przypływ energii. Macie teraz możliwość zacząć wszystko od początku i z nowymi siłami. Przestańcie się usprawiedliwiać, zacznijcie działać!

 © Copyright Ars Scripti-2, Białystok

All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.
Statystyka:
Przeglądano: 2900
Powrót
Dalej
 
20 styczeń 2020
17044980 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.