Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Korzyści z rejestracji
 
 Przeczytaj uważnie dlaczego warto zarejestrować się na stronie AS2.pl?
  • Specjalnie dla wszystkich  stałych (zarejestrowanych) Klientów naszego sklepu przygotowaliśmy program rabatowy (nawet 12% rabatu) o którym przeczytasz klikając TU.
  • Jako Stały Klient sklepu masz również możliwość otrzymania atrakcyjnych rabatów nawet do 10%! Zostanie Ci on przyznany indywidualnie w zależności od kwoty zakupów oraz osób, które dzięki Tobie założą u nas konto i dokonają zakupów. Wystarczy że osoby które polecisz dokonując rejestracji, w formularzu rejestracyjnym wpiszą "z polecenia (tu Twój login, czyli adres email jaki podałeś przy rejestracji)".

  • Kolejna zaleta rejestracji to możliwość otrzymywania wiadomości o nowych produktach i promocjach, ciekawostek o naszych autorach oraz terminach i miejscach wykładów Alicji Chrzanowskiej. Rejestracja uprawnia Cię także do otrzymywania BEZPŁATNIE materiałów i publikacji. Jedną z nich możesz otrzymać już przy pierwszym zakupie na dowolną kwotę - to specjalnie przygotowany przez Alicję Chrzanowską "Wstępny kurs Tarota". Po zarejestrowaniu się co pewien czas będziesz mógł liczyć na takie prezenty! 


Klikając Tu możesz się zarejestrować...


GWARANCA!
NIE ZAPŁACISZ za żadne materiały  jakie otrzymasz w formie bonusowej! My pokrywamy wszystkie koszty, niezależnie od tego, czy będziesz chciał dalej korzystać z naszej strony i sklepu. Nie będziesz musiał ich zwracać, będziesz mógł dalej z nich korzystać.

PAMIĘTAJ!
Nie płać za przesyłkę! Jeżeli Twoje zakupy jednorazowo przekroczą kwotę 200 zł (czyli np. 200,01 zł) nie zapłacisz za przesyłkę. Paczka zostanie wysłana do Ciebie na nasz koszt. Więcej o przesyłkach przeczytasz klikając TU

DO WSZYSTKICH STAŁYCH CZYTELNIKÓW!
Informujemy, że rabaty jakie do tej pory zostały przyznane przes Ars Scripti 2 w starym systemie zamówieńOBOWIĄZUJĄ również w nowym sklepie as2.pl. Przy rejestracji, w uwagach prosimy podawać informację o dotychczas przyznanym rabacie. Pozwoli to szybkie przypisanie wcześniejszego rabatu.

DO NOWO ZAREJESTROWANYCH!
Wszystkie nowo zakładane konta w as2.pl przechodzą weryfikację. Jeżeli po zarejestrowaniu nie otrzymałeś potwierdzenia rejestracji napewno dostaniesz je w ciągu maksymalnie 1 dnia. Powodem takiej sytuacji może być duża liczba rejestrujących się osób - Twoje konto oczekuje w kolejce na aktywację. Pamiętaj aby po zarejestrowaniu koniecznie aktywować swoje konto klikając na link znajdujący się na końcu wiadomośći którą otrzymasz po rejestracji!  

 Jeżeli masz jakieś uwagi, pytania lub propozycję odnośnie działania naszej strony napisz TU.

Powrót
 
04 październik 2023
19208456 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2023 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.