Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Jak zapewnić sobie powodzenie w nowych przedsięwzięciach.   Data: 07 marzec 2006
Wstęp:

Jak zapewnić sobie powodzenie w nowych przedsięwzięciach.

Magii początków poświęcony jest okres od 22 marca do 30 kwietnia. Ten czas, kiedy budzi się do życia cała natura, najbardziej sprzyja zaczynaniu czegoś ważnego w życiu. Dobrze jest wtedy zawierać związek małżeński, rozpoczynać nową pracę lub robić cokolwiek innego, czego jeszcze do tej pory nie robiliśmy w życiu....Zawartość:

Jak zapewnić sobie powodzenie w nowych przedsięwzięciach.

Magii początków poświęcony jest okres od 22 marca do 30 kwietnia. Ten czas, kiedy budzi się do życia cała natura, najbardziej sprzyja zaczynaniu czegoś ważnego w życiu. Dobrze jest wtedy zawierać związek małżeński, rozpoczynać nową pracę lub robić cokolwiek innego, czego jeszcze do tej pory nie robiliśmy w życiu. Jest to również dobra pora na wszelkie rytuały oczyszczające, tym bardziej, że łączy się to w sposób naturalny z wiosennymi porządkami, jakie są robione w każdym domu przed Wielkanocą. A oto polecane przeze mnie rytuały na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć:

Rytuał przywołania

Jeśli chcemy zapewnić powodzenie jakiemuś nowemu przedsięwzięciu, możemy posłużyć się opisanym tu rytuałem. Do jego wykonania potrzebujemy:
trzech świec w różowym, żółtym i fioletowym kolorze,
olejku o zapachu sosny lub jałowca,
białej nici,
trzech żółtych, wiosennych kwiatów (kaczeńce, irysy, tulipany, żonkile itp.).
Rytuał odprawiamy w ustronnym miejscu, najlepiej w domu, w dniu Marsa (wtorek). Możemy też wykonywać go na łonie natury, obyśmy tym jednak nie wywołali zbytniej sensacji wśród ewentualnych postronnych widzów. Najpierw wydrapujemy lub wypisujemy na świecy intencję, w jakiej wykonujemy rytuał, np. nowa praca, podjęcie nauki, przyjaźń z… itp. Następnie namaszczamy je olejkiem i ustawiamy zgodnie ze stronami świata – różową od wschodu, żółtą od południa i fioletową od zachodu. Łączymy je białą nicią i zapalamy jednym źródłem ognia. Teraz bierzemy kwiaty (nie zapomnijmy podziękować im za użyczenie mocy potrzebnej do naszego rytuału), splatamy je ze sobą i kładziemy pośrodku trójkąta utworzonego przez palące się świece. Kiedy świece się dopalą, zbieramy pozostały wosk, resztki nici i trzy złączone kwiaty i „powierzamy” je wodzie, to znaczy wrzucamy do dowolnej płynącej wody, może być to rzeka, potok, strumień. Gwarantuje to pomyślną realizację planowanego nowego przedsięwzięcia.

Rytuał wsparcia

Kiedy planujemy jakieś nowe przedsięwzięcie, warto je wesprzeć magią. Nie ma tu znaczenia, jakiej sfery życia dotyczą te plany. Równie dobrze może to być przeprowadzka do nowego mieszkania (bierzemy wtedy świecę żółtą), jak i konieczna dla ratowania zdrowia operacja (świeca fioletowa). Czas wykonania tego rytuału jest dowolny, a potrzebne tu będą:
jedna świeca w kolorze znaku Zodiaku,
jedna świeca w kolorze odpowiadającym interesującej nas sferze życia,
jedna świeca biała,
olejek zgodny ze znakiem Zodiaku,
olejek sandałowy.
Namaść świecę zodiakalną olejkiem odpowiadającym Twojemu znakowi Zodiaku i zapal ją. Następnie namaść świecę białą olejkiem sandałowym, zapal ją i zrób to samo ze świecą odpowiadającą sferze życia, w której oczekujesz wsparcia. Wpatrując się w płomienie świec wyobrażaj sobie to, co chcesz osiągnąć, dokonać, zdobyć tak, jakby się to już spełniło. Pozwól dopalić się świecom do końca, gdyż sposób, w jaki się one będą dopalać, da Ci prognozę odnośnie tego, jak zrealizują się Twoje plany. Jeśli pierwsza spali się świeca zodiakalna, musisz liczyć się z tym, że bardzo dużo będzie zależeć od Ciebie samego, jeśli pierwsza spali się świeca biała – o nic nie musisz się martwić, Twoi opiekunowie duchowi zatroszczą się o Ciebie, jeśli spali się pierwsza świeca wybranej sfery życia – początki będą trudne, ale ostateczny rezultat zadowalający.

Wezwanie mocy

Jest to rytuał, który wykonuje się w celu zapewnienia powodzenia noworozpoczynanemu przedsięwzięciu. Praktykuje się go w dniu nowiu Księżyca o wschodzie Słońca (dokładne informacje o nowiach i pełniach Księżyca można znaleźć w naszej Czytelni w dziale „Astrologia”). Do jego wykonania potrzebne są następujące akcesoria:
– jeden cytryn, fluoryt lub granat,
– jeden hematyt,
– niewielki słoiczek typu twist,
– mały woreczek z naturalnego materiału,
– złota kartka papieru,
– złota lub woskowa świeca.
Na początku zapal świecę, połóż obok niej oba kamienie i na kartce papieru dowolnym narzędziem szczegółowo opisz swoje przedsięwzięcie, które zamierzasz rozpocząć. Może ono dotyczyć dowolnej dziedziny życia: przeprowadzi, rozpoczęcia budowy domu, wyjazdu, kupna samochodu, rozpoczęcia nauki itp. Kamienie i kartka z opisem powinny ładować się energią świecy dopóki nie dopali się ona w sposób naturalny. Teraz weź hematyt, owiń go w kartkę z opisem, włóż do słoiczka i zakop go w dostępnym w każdej chwili dla Ciebie miejscu (może to nawet być skrzynka balkonowa, jeśli uda się w niej zakopać słoiczek w całości), zaś drugi kamień włóż do woreczka i noś przy sobie. Kiedy uda Ci się już zrealizować swoje zamierzenie, odkop słoik i zamień kamienie, to znaczy, ten który nosiłeś przy sobie włóż do słoika i ponownie zakop, zaś ten, który był zakopany, wyjmij i połóż w bezpiecznym miejscu. Teraz będą one dodatkowo pełnić rolę ochronną rzeczy czy sprawy, którą udało Ci się zrealizować.

© Copyright Ars Scripti-2, Białystok

All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.
Statystyka:
Przeglądano: 7509
Powrót
Dalej
 
21 wrzesień 2020
17531053 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.