Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Informacje o produkcie
 
Duchowy wymiar ciąży - Dr Shawn A. Tassone, Dr Kathryn M. Landgerr
Cena produktu: 28,00 zł
Zamawiana ilość:  
Duchowy wymiar ciąży - Dr Shawn A. Tassone, Dr Kathryn M. Landgerr
Producent Illuminatio
Dostępność Dostępny
Podziel się:
Opis
Linki
Recenzje
Jeśli planujesz zajść w ciążę lub już oczekujesz przyjścia na świat swojego dziecka… Jeśli zmagasz się z trudnościami któregoś z etapów ciąży lub masz obawy związane z tym wyjątkowym stanem… Jeśli chcesz, aby twój partner w pełni zrozumiał ciebie w czasie ciąży… Sięgnij do tego wyjątkowego przewodnika, który przygotuje cię do ciąży, a następnie przeprowadzi przez te niezwykłe dziewięć miesięcy.

Książka napisana została przez ginekologów-położników z wieloletnią praktyką, a jednocześnie rodziców czwórki dzieci. Autorzy, w oparciu o medycynę konwencjonalną i praktyki duchowe, stworzyli przewodnik po codziennej praktyce w trakcie ciąży zarówno na poziomie fizycznym, jak i duchowym. Dzięki temu zrozumiesz kolejne etapy ciąży, nawiążesz więź z dzieckiem od pierwszych dni jego życia, a przede wszystkim odnajdziesz się w roli matki.

Masz szansę odbyć podróż bohaterki, która obejmuje trzy trymestry ciąży, poród oraz etapy poporodowe, a także przeżyć je na poziomie emocjonalnym, fizycznym i duchowym, oraz rozwinąć świadomość swoją i swojego dziecka.

Ponadto, w publikacji znajdziesz praktyczne ćwiczenia medytacyjne, ćwiczenia oddechu oraz jogi przygotowane przez wykwalifikowaną instruktorkę i doulę.


 Fragment książki

Przekraczanie pierwszego progu

Gratulacje! Jesteś oficjalnie na drodze do macierzyństwa. Wyruszasz w duchową podróż pełną wzniesień i upadków oraz towarzyszących im emocji. Gwarantujemy, że będzie ona tego warta. Ścieżka od zapłodnienia do porodu jest bohaterską podróżą z tobą w roli głównej. Zgodnie z klasyczną „podróżą bohatera”, gdy zachodzisz w ciążę i zaczyna kształtować się w tobie nowe życie, twoje serce, umysł i dusza stają się podłożem zmiany. Jesteś ucieleśnieniem miejsca transformacji pomiędzy światami: nienarodzonego i narodzonego. Z pustki potencjalnej energii zabłysnęła iskra życia, która świeci w twoim łonie.

Rozwijające się dziecko łączy cię z przeszłymi pokoleniami – rodzicami, dziadkami, pradziadkami. Bez względu na tradycję i kulturę twojej rodziny, dziecko łączy cię z historią i legendą starożytności, tworząc nierozerwalne połączenie pomiędzy pokoleniami. Prokreacja przenika święte księgi większości tradycji. Przekazywanie nauk, opowieści, tradycji i rytuałów jest imperatywem religijnym i kulturowym – świętą powinnością, więc witanie nowego życia w rodzinie jest przesiąknięte zwyczajami, które mogą mieć setki lat.

Nowy duch i rozwijające się dziecko łączy ciebie i twojego partnera z boskością – stwórcą wszystkiego, bogiem i boginią. Rodzice są duchowym pomostem między ludzkością a boskością. W miarę gdy ciąża ukorzenia się w łonie, a pierwsze przeczucia, że naprawdę będziesz miała dziecko, tańczą w twojej wyobraźni, zaczynasz się zmieniać wewnątrz. Komórki wewnątrz ciebie dzielą się i rosną, formując narząd, który będzie karmił twoje dziecko przez kolejne dziewięć miesięcy.
We współczesnej kulturze często zaniedbuje się życie wewnętrzne oczekującej dziecka matki oraz samego dziecka. Skupiamy się na tym, co fizyczne. Spodziewanym elementem ciąży są badania, w tym także USG, ale często ignoruje się bardziej subtelne, emocjonalne i duchowe aspekty tego cudownego okresu wżyciu. Jako małżeństwo ginekologów-położników, którzy wychowali czworo własnych dzieci, wierzymy, że ciało, umysł i dusza są równymi partnerami w podróży, jaką jest ciąża. Ciąża udana jest w pełni świadoma. Duchowa ciąża jest, w gruncie rzeczy, ciążą uważną. To podejście oferuje ścieżkę, na której, w miarę nawiązywania więzi z duszą dziecka, przemieniasz własną duszę. Podczas gdy twoje ciało przygotowuje się na narodziny nowego życia, ty przygotowujesz się do narodzin nowej siebie.

I tak rozpoczyna się twoja bohaterska podróż.

[fragment Części I, s. 33-34]


Wydawnictwo: Illuminatio
Tłumacz: Katarzyna Emilia Bogdan
Seria: Samsara
Rok wydania: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304
Wymiary: 145x205 mm
ISBN: 9788363965549
EAN: 9788363965549

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Data dodania produktu: 03 luty 2015.
Poprzednia strona Produkt 30 z 96
w kategorii Zdrowie
Następna strona
 
Pozostałe produkty z kategorii Zdrowie
 
 
Wybieram zdrowie, Beata Peszko
Wybieram zdrowie, Beata Peszko 29,00 zł
Beata Peszko jest absolwentką wydziału farmacji gdańskiej Akademii Medycznej. Od ponad 20 lat zajmuje się alternatywnymi metodami leczenia i naturalną suplementacją. Jej kolejna książka pt. Wybieram zdrowie traktuje o zdrowiu i o nowym podejściu do niego, uwzględniającym potrzeby organizmu człowieka i gwarantującym mu lepszą sprawność fizyczną i psychiczną do późnych lat. Zdrowy styl życia to nie tylko naturalna ... 
 
Życie bez bólu, Robert Reeves Doreen Virtue
Życie bez bólu, Robert Reeves Doreen Virtue 28,00 zł
Podtytuł: Naturalne i duchowe sposoby eliminowania bólu fizycznego Cierpisz na przewlekły albo ostry ból? Już nie musisz! Autorzy tej niezwykłej książki, słynna Doreen Virtue i naturopata Robert Reeves, wyjaśniają, w jaki sposób możesz zredukować lub wyeliminować ból fizyczny, stosując opracowane przez nich połączenie naturalnych i duchowych metod uzdrawiania. Autorzy wyjaśniają pochodzenie bólu i przyczyny, dla ... 
 
Odpocząć? TAK!, Eliza Głowinkowska-Domagała
Odpocząć? TAK!, Eliza Głowinkowska-Domagała 23,00 zł
Podtytuł: Książka (nie tylko) dla zmęczonych Zmęczenie, stres, spięcia i napięcia – wszystko to uprzykrza życie współczesnemu człowiekowi. Nic dziwnego, w końcu nasze szybkie czasy wymagają od ciebie coraz więcej, a ty sam jeszcze podnosisz sobie tę poprzeczkę. Aktywny oraz szybki styl życia przynosi ci wiele dobrego, ale jednocześnie niesie ze sobą sporo niepokojących zjawisk. Zadania do wykonania, obowiązki, ... 
 
Kiedy myślę, że śpię, Zbigniew Lipiński
Kiedy myślę, że śpię, Zbigniew Lipiński 23,00 zł
Po przeczytaniu tej książki dowiesz się: Dlaczego i w jaki sposób możesz zacząć żyć na obrotach, takich, które ledwie pamiętasz z wcześniejszych lat? Jak możesz poczuć energię życiową, która będzie rozsadzać Cię od wewnątrz, zamiast powodować zapadanie się do wewnątrz? Co takiego męczy Ciebie i Twoje otoczenie w nocy? Co przy bezdechu zagraża Twojemu zdrowiu oraz jak temu czemuś uniemożliwić szkodzenie Twojemu ... 
 
Naturalne energie dla zdrowia, Leszek Matela
Naturalne energie dla zdrowia, Leszek Matela 35,00 zł
Natura oferuje nam całe mnóstwo sposobów służących zachowaniu zdrowia i harmonii wewnętrznej. Warto zastosować je na własny użytek. Niniejsza książka będzie pomocna w tym zakresie, gdyż prezentuje całe spektrum takich oddziaływań. Co ciekawe, większość z opisanych metod wdrożono w Manor House SPA w Chlewiskach. Można je tam poznać i wypróbować. Wydawnictwo KOS Format 170 x 230 mm Ilość stron 232 + wkładka kolor 8 ... 
Darmowa wysyłka
Zamówienia na kwotę powyżej 200,01 zł i maksymalnej wadze paczki nie przekraczającej 10 kg

Darmowa wysyłka obowiązuje jedynie przy płatności przelewem.
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Płatności Online
Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl
Bestsellery
Nowości czytelni
Czytelnia
Recenzje
Wyszukiwane frazy
 
19 lipiec 2018
15996050 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2018 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.