Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Co znaczy „rok osobisty” w numerologii?   Data: 31 marzec 2006
Wstęp:


Zawartość:

Co znaczy „rok osobisty” w numerologii?

Na życie człowieka składają się dziewięcioletnie cykle. Aby sprawdzić, w jakim cyklu życia dana osoba się znajduje stosujemy metodę, która nazywa się „Obliczanie roku osobistego”.
Osobistą liczbą roku nazywa się sumę wszystkich liczb z pełnej daty urodzenia i liczby danego roku. Otrzymaną sumą zawsze sprowadza się do jedności.
Przykład: człowiek urodził się 15.12.1964. Sumując otrzymujemy:

15 + 12  + 1964 = 1 + 5 + 1 + 2  + 1 + 9 + 6 + 4 = 29
2 + 9 = 11
1 + 1 = 2 – osobista liczba urodzenia

Określmy, jakim będzie rok 2006 dla tego człowieka. Na początku sumujemy wszystkie cyfry interesującego nas roku, aby poznać jego roku:

2 + 0 + 0 + 6 = 8 – liczba roku.

Jeśli wynik jest dwucyfrowy sprowadzamy go do liczby pierwszej.
Teraz, aby określić osobistą liczbę roku należy zsumować osobistą liczbę urodzenia i liczbę interesującego nas roku. W naszym przykładzie otrzymamy:

2 + 8 = 10 = 1+0 =1 – osobista liczba roku.

W podobny sposób można obliczyć osobistą liczbę miesiąca (suma osobistej liczby roku i liczby danego miesiąca) i liczbę dnia (suma osobistej liczby miesiąca i liczby danego dnia).

Pierwszy rok osobisty otwiera nowe drogi i możliwości. Człowiek powinien wsłuchiwać się i wpatrywać. Może znaleźć dla siebie nowe rozwiązania. Jest to bardzo dobry rok dla tych, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu.

Drugi rok osobisty. W tym czasie łatwo można popaść w uzależnienie od miłości. Jest to rok cierpienia i prób, odpowiedni przede wszystkim do budowania planów na przyszłość. Należy być oszczędnym i poświęcać dużo uwagi rodzicom.

Trzeci rok osobisty. Czas tworzenia i idei. Należy starać się wykorzystywać ten czas na twórczość i samodoskonalenie. Do poczucia szczęścia potrzebna jest teraz radość z pracy.

Czwarty rok osobisty. To trudny rok. Cechami Twego charakteru powinny stać się teraz: upór w dążeniu do celu, cierpliwość i odporność na sytuacje stresowe. Wszystko, co jest słabe i niepewne rozlatuje się.

Piąty rok osobisty. Rok ryzyka. Sukces możliwy jest tylko w przypadku tych, którzy mają w tym czasie niespodziewane pomysły. Odważni i pewni siebie ludzie mogą liczyć na uśmiech fortuny.

Szósty rok osobisty. W tym roku najlepiej jest unikać konfliktów. Najbezpieczniej jest przepraszać, jeśli kogoś obrazisz lub urazisz. Ten rok obfituje w takie idee jak spotkania z dawnymi przyjaciółmi, chęć założenia rodziny, pragnienie spokojnego życia rodzinnego.

Siódmy rok osobisty. Rok romantyki i spokoju. Dogodny czas do przemyślenia swojej przyszłości i zdobywania nowej wiedzy. Możliwe są zmiany w światopoglądzie i podejściu do życia.

Ósmy rok osobisty. Rok sukcesów, szczególnie materialnych. Odpowiedni okres do odpoczynku po dobrze wykonanej pracy. Możliwe osłabienia i niepokoje nerwowe. Najlepszy czas dla zajmowania się parapsychologią i medytacją.

Dziewiąty rok osobisty. Rok zakończenia wszystkich prowadzonych przez poprzednie lata spraw. Czas na ocenę swojej działalności, zbilansowania pomyłek i sukcesów oraz wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Należy pozbyć się tego wszystkiego, co stało się już nieaktualne.


Więcej informacji na ten temat można znaleźć w książce Emmy Lange „Tajemnice numerologii”

© Copyright Ars Scripti-2, Białystok

All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.

 

Statystyka:
Przeglądano: 27020
Powrót
Dalej
 
20 styczeń 2020
17045038 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2020 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.