Kategorie
Producenci
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Czytelnia
 
Podziel się:
Chiron w Wodniku   Data: 29 marzec 2007
Wstęp:

Chiron w WodnikuZawartość:

Chiron w Wodniku

Okres od końca 2004 roku do początku 2011 roku
Czas duchowego chaosu i poszukiwań oryginalności
Ta pozycja Chirona oznacza, że możemy odczuwać karmiczny nacisk aż do 2011 roku, chociaż sprzyjać też będzie rozwiązaniu problemów z przeszłości dzięki energii innych planet. Mocna transformacja możliwa jest tylko pod wpływem humanitaryzmu i altruizmu. W społeczeństwie wzrasta rola intelektu, ale przetrwają tylko oryginalne idee. Bardzo wysoka duchowa aktywność, ale także i niemoralne zachowania oraz grubiaństwo nie będą obce niektórym przedstawicielom ludzkiej rasy. Symbol Wodnika to dwa strumienie wypływające z jednego naczynia. Dualizm będzie się odczuwać we wszystkim, ale będzie on skłaniać się raczej nie do wielkich różnic, a do asymilacji. Zwykłym wzrokiem w zależności od sytuacji będziemy widzieć tylko „białe i czarne”, ale należy zastosować wiedzę i intuicję, a wtedy zobaczymy coś pośredniego, dobre w złym. Tego wymaga Chiron w tym okresie. Rytm życia wzrośnie, ale dzięki temu będzie pobudzać do działania.

Zdrowie – w tym czasie należy dążyć do samorealizacji. Ten człowiek, który nie potrafi się odnaleźć ryzykuje, że zostanie wykreślony z ogólnego potoku życia. Szukaj nowego podejścia do życia, a to korzystnie odbije się na Twoim samopoczuciu. Nie wpuszczaj w swoje życie nudy, gdyż doprowadzi ona do obniżenia Twego energetycznego potencjału. U wielu osób mogą wystąpić alergie (mówią one o tym, żebyś zmienił swój stosunek do kogoś lub zaczął postępować bardziej miłosiernie i nie koncentrował się na drobiazgach, jeśli alergia występuje u dzieci do lat 12, to znaczy, że zmienić się powinni rodzice). Oprócz problemów ze zwrotną reakcją układu odpornościowego, mogą pojawić się problemy z krwią naruszające jej sterylność. Im więcej będzie w Tobie optymizmu, tym lepsze będziesz miał wyniki tego świętego płynu. Należy pić jak najwięcej soków, jeść ryby i miód. Te osoby, które mają uczulenie na miód powinny zmienić swój stosunek do pracy, polubić ją, a także dopuścić do głosu swoją twórczość i kreatywność. Duże straty energetyczne mogą przynosić lęki i niepokój. Przez cały ten czas organizm, w bardzo dużym stopniu, potrzebuje świeżego powietrza.

Miłość
– zachowanie partnerów w tym czasie może być wyjątkowo nieprzewidywalne, podświadomie wszyscy będziemy pragnąć romantyzmu i niezależności. Tylko takie związki przetrwają ten czas zamętu, które zbudowały swoje relacje na przyjaźni, a partnera traktuje się jak przyjaciela. Niektórzy będą dążyć do zachowania związku za wszelką cenę, będą jednak też i tacy, którzy postarają się za wszelką cenę uniknąć wszelkich więzów. Na zawieranie związków małżeńskich nie jest to zbyt korzystny okres, ale jeśli ktoś chce oficjalnie zarejestrować swój związek, to musi pamiętać, że należy je budować na równych prawach, zaufaniu i pełnej wolności. Chłód między partnerami może pojawić się w takim przypadku, jeśli w relacje wkradnie się nuda lub wtrącać się w nie będą krewni czy przyjaciele.

Pieniądze i praca
– w okresie tym możliwe są wahania spraw finansowych. Okresy dużych zysków mogą przeplatać się z okresami poważnych problemów. Tylko niezwykłe metody zarabiania pieniędzy mogą prowadzić do niezłych rezultatów. Korzystnie jest w tym czasie uczyć się języków obcych i zarabianie za granicą lub przynajmniej w dużej odległości od domu. Wygrane okażą się profesje humanistyczne, nie najgorzej też wypadną zajęcia związane z działalnością społeczną. Im więcej przyciągniesz do siebie współpracowników, tym większy sukces odniesie Twoja działalność, a tym bardziej, jeśli będzie obejmować kilka gałęzi i kierunków. Postaraj się być oryginalny.

Dzieci
– w tym czasie społeczeństwo może przestać dopuszczać aborcję, tak że zwiększy się liczba poronień i przypadków patologicznej ciąży. Na tym polega negatywny wpływ nieprzepracowanej energii Wodnika – samotność, dlatego zanim zamienisz dziecko na wolność, pomyśl o konsekwencjach i zaburzeniach harmonii w przyrodzie.
Dzieci urodzone w tym czasie można scharakteryzować jako osobowości dążące do niezależności, o dużej intuicji, która pozwala oddzielić perspektywiczne pomysły od utopijnych, praktyczne. W przyszłości będą szukały naukowych rozwiązań w magii i ezoteryce. Powinny dużo pracować umysłowo i nie ulegać stereotypom z przeszłości. Im bardziej będą rozwinięci duchowo, tym bardziej będą skłonni do twórczości i pracy intelektualnej. Dusze o nieprzepracowanych długach karmicznych i słabo rozwiniętej świadomości wszelkie problemy będą rozwiązywać poprzez konflikty, a co za tym idzie, poniosą poziom agresji na świecie. Do głowy będą im przychodzić myśli wpędzające ich w kozi róg i wywołujące jeszcze więcej zamętu. Niezrozumiałe uczucia będą wnosić chaos w ich relacje.

Wnioski:

– należy zachować oryginalność myśli,
– pracować trzeba z entuzjazmem,
– w relacjach z ludźmi należy opierać się na niezależności i równowadze,
– trzeba zakrzątnąć się wokół pomysłów.

                    Emma Lange


© Copyright Ars Scripti-2, Białystok

All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.

Statystyka:
Przeglądano: 9105
Powrót
Dalej
 
14 czerwiec 2024
19493710 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2024 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.