Kategorie
Producenci
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
CAPTCHA Image
Przepisz kod z obrazka:
Nowości
Informacje
Kontakt
FAX
85 653 67 29
Tel
tel. 85-65-36-729
Tel
(85) 65 36 729
GSM
0602 759 576
Linki
» Stowarzyszenie Dogi Adopcje
»  Fundacja Ratujemy Dogi
»  Uczniowie Alicji Chrzanowskiej
»  Blog Alicji Chrzanowskiej
»  Strona Alicji Chrzanowskiej
»  Strona wydawnictwa Ars Scripti-2
»  Blog-Marta Chrzanowska
»  Moskiewska Wyższa Szkoła Astrologii
»  Moskiewskie Centrum A. A. Chrzanowskiej
   
 
Informacje o produkcie
 
Duchowy wymiar ciąży - Dr Shawn A. Tassone, Dr Kathryn M. Landgerr
Cena produktu: 28,00 zł
Zamawiana ilość:  
Duchowy wymiar ciąży - Dr Shawn A. Tassone, Dr Kathryn M. Landgerr
Producent Illuminatio
Dostępność Dostępny
Podziel się:
Opis
Linki
Recenzje
Jeśli planujesz zajść w ciążę lub już oczekujesz przyjścia na świat swojego dziecka… Jeśli zmagasz się z trudnościami któregoś z etapów ciąży lub masz obawy związane z tym wyjątkowym stanem… Jeśli chcesz, aby twój partner w pełni zrozumiał ciebie w czasie ciąży… Sięgnij do tego wyjątkowego przewodnika, który przygotuje cię do ciąży, a następnie przeprowadzi przez te niezwykłe dziewięć miesięcy.

Książka napisana została przez ginekologów-położników z wieloletnią praktyką, a jednocześnie rodziców czwórki dzieci. Autorzy, w oparciu o medycynę konwencjonalną i praktyki duchowe, stworzyli przewodnik po codziennej praktyce w trakcie ciąży zarówno na poziomie fizycznym, jak i duchowym. Dzięki temu zrozumiesz kolejne etapy ciąży, nawiążesz więź z dzieckiem od pierwszych dni jego życia, a przede wszystkim odnajdziesz się w roli matki.

Masz szansę odbyć podróż bohaterki, która obejmuje trzy trymestry ciąży, poród oraz etapy poporodowe, a także przeżyć je na poziomie emocjonalnym, fizycznym i duchowym, oraz rozwinąć świadomość swoją i swojego dziecka.

Ponadto, w publikacji znajdziesz praktyczne ćwiczenia medytacyjne, ćwiczenia oddechu oraz jogi przygotowane przez wykwalifikowaną instruktorkę i doulę.


 Fragment książki

Przekraczanie pierwszego progu

Gratulacje! Jesteś oficjalnie na drodze do macierzyństwa. Wyruszasz w duchową podróż pełną wzniesień i upadków oraz towarzyszących im emocji. Gwarantujemy, że będzie ona tego warta. Ścieżka od zapłodnienia do porodu jest bohaterską podróżą z tobą w roli głównej. Zgodnie z klasyczną „podróżą bohatera”, gdy zachodzisz w ciążę i zaczyna kształtować się w tobie nowe życie, twoje serce, umysł i dusza stają się podłożem zmiany. Jesteś ucieleśnieniem miejsca transformacji pomiędzy światami: nienarodzonego i narodzonego. Z pustki potencjalnej energii zabłysnęła iskra życia, która świeci w twoim łonie.

Rozwijające się dziecko łączy cię z przeszłymi pokoleniami – rodzicami, dziadkami, pradziadkami. Bez względu na tradycję i kulturę twojej rodziny, dziecko łączy cię z historią i legendą starożytności, tworząc nierozerwalne połączenie pomiędzy pokoleniami. Prokreacja przenika święte księgi większości tradycji. Przekazywanie nauk, opowieści, tradycji i rytuałów jest imperatywem religijnym i kulturowym – świętą powinnością, więc witanie nowego życia w rodzinie jest przesiąknięte zwyczajami, które mogą mieć setki lat.

Nowy duch i rozwijające się dziecko łączy ciebie i twojego partnera z boskością – stwórcą wszystkiego, bogiem i boginią. Rodzice są duchowym pomostem między ludzkością a boskością. W miarę gdy ciąża ukorzenia się w łonie, a pierwsze przeczucia, że naprawdę będziesz miała dziecko, tańczą w twojej wyobraźni, zaczynasz się zmieniać wewnątrz. Komórki wewnątrz ciebie dzielą się i rosną, formując narząd, który będzie karmił twoje dziecko przez kolejne dziewięć miesięcy.
We współczesnej kulturze często zaniedbuje się życie wewnętrzne oczekującej dziecka matki oraz samego dziecka. Skupiamy się na tym, co fizyczne. Spodziewanym elementem ciąży są badania, w tym także USG, ale często ignoruje się bardziej subtelne, emocjonalne i duchowe aspekty tego cudownego okresu wżyciu. Jako małżeństwo ginekologów-położników, którzy wychowali czworo własnych dzieci, wierzymy, że ciało, umysł i dusza są równymi partnerami w podróży, jaką jest ciąża. Ciąża udana jest w pełni świadoma. Duchowa ciąża jest, w gruncie rzeczy, ciążą uważną. To podejście oferuje ścieżkę, na której, w miarę nawiązywania więzi z duszą dziecka, przemieniasz własną duszę. Podczas gdy twoje ciało przygotowuje się na narodziny nowego życia, ty przygotowujesz się do narodzin nowej siebie.

I tak rozpoczyna się twoja bohaterska podróż.

[fragment Części I, s. 33-34]


Wydawnictwo: Illuminatio
Tłumacz: Katarzyna Emilia Bogdan
Seria: Samsara
Rok wydania: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304
Wymiary: 145x205 mm
ISBN: 9788363965549
EAN: 9788363965549

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Data dodania produktu: 03 luty 2015.
Poprzednia strona Produkt 27 z 94
w kategorii Zdrowie
Następna strona
 
Pozostałe produkty z kategorii Zdrowie
 
 
Rewolucja w leczeniu raka, Leigh Erin Connealy
Rewolucja w leczeniu raka, Leigh Erin Connealy 35,90 zł
Rewolucja w leczeniu raka, Leigh Erin Connealy Podtytuł: Przełomowy program terapii i profilaktyki Przełomowa książka, która może ocalić ci życie Rewolucja w leczeniu raka to pierwsza książka, która pokazuje zaskakująco proste i naturalne, a zarazem skuteczne i bezpieczne dla organizmu metody leczenia raka, które pomogły już tysiącom pacjentów. Ten fenomenalny program terapii i profilaktyki przeciwnowotworowej znanej i ... 
 
Nie bój się raka, Aleksander Miasnikow
Nie bój się raka, Aleksander Miasnikow 30,00 zł
Podtytuł: Kierunki strachu Patrzymy na nocne niebo i widzimy niezliczone ilości gwiazd. Wielu ludzi rzadko patrzy w niebo. Jeśliby jednak powiedziano nam, że do Ziemi zbliża się kometa, która zniszczy nasz świat? Och, z jaką uwagą śledzilibyśmy wówczas zbliżanie się owej komety – patrzylibyśmy na każdy centymetr nieba z nadzieją, że może przeleci obok... Czy z rakiem nie jest podobnie? Podstawowym problemem ... 
 
Neuroplemiona, Steve Silberman
Neuroplemiona, Steve Silberman 36,70 zł
Podtytuł: Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności Przełomowa książka, która podważa tradycyjne postrzeganie autyzmu i ukazuje szersze spojrzenie oferujące zrozumienie i społeczną akceptację ludzi, którzy myślą inaczej. Czym jest autyzm? Niepełnosprawnością towarzyszącą choremu przez całe życie czy naturalnie występującą w świecie formą perspektywy poznawczej przypominającą geniusz? Obie ... 
 
Witamina D, Grant William dr Jörg Spitz
Witamina D, Grant William dr Jörg Spitz 28,80 zł
Podtytuł: Słoneczny hormon naszego zdrowia   Wykorzystaj siłę słońca dla swojego zdrowia! Słońce jest motorem wszelkiego życia. Jego pozytywne działanie na ludzki organizm jest niezaprzeczalne, chociaż ogrzewające promienie słońca mają swoje ciemne strony. Niebezpieczeństwo raka skóry odebrało ludziom możliwość śmiałego korzystania ze słońca, dlatego ta książka pokazuje, że nadszedł czas na odzyskanie ... 
 
Sztuka odmładzania i długowieczności, Georges Ohsawa
Sztuka odmładzania i długowieczności, Georges Ohsawa 28,50 zł
Podtytuł: Zen Makrobiotyczny 297 przepisów na życie w radości, bez zmęczenia i chorób, na świetny apetyt i doskonały sen, a także na niezawodną pamięć oraz niewpadanie w gniew i doskonały humor. Książka składa się z części opisowej odnoszącej się do filozofii oraz części zawierającej przepisy oraz wskazania dotyczące chorób. Ohsawa adaptuje greckie słowa macro, czyli wielkie, długie oraz bios – życie, aby ... 
 
22 styczeń 2018
15565202 wywołań od 28 grudzień 2006
Copyright © 2018 Ars Scripti-2. Wszelkie prawa zastrzeżone.